Skocz do zawartości

Jeanne d′Arc


szczurek53

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurde stracilem 2 najlepsze postacie;p mam nadzieje ze wrocą szybko ;p

 

 

ale mam pytanie - jestem w mijscu gdzie mam do wyboru 2 misje - magiczne miasto z krysztalami i jakies kanały, czy bede mogl potem zrobic tez ta druga misje czy jedna przepadnie? a jesli przepada to ktora wybrac? wiem ze w jednej jest babka z biczem a w drugiej czarodizjka, ale z tego co mowiliscie wczesniej zadna z nich nie jest zbyt cudowna?:P

 

btw kur.. zaczely sie misje na 7 postaci akurat jak stracilem 2 najlepsze i kompletnie nei mam kogo dawać ;p

Odnośnik do komentarza

Sugeruję "babkę z biczem". Jak już było wspomniane, magowie w grze nie są aż tak użyteczni. Zresztą, tych w drużynie już masz/będziesz miał paru, a kobieta z biczem posiada parę całkiem przydatnych umiejętności, które mogą się przydać w późniejszych misjach.

Odnośnik do komentarza

hm dzieki za duzo odpowiedzi ;p wnioskuje wiec ze nie da sie zrobic obu tych misji i trzeba wybrac ktorąś?

 

przyznam ze nie odczulem narazie słabizny magów, dziadek jest całkiem fajny, co prawda moze rzeczywiscie kolejny mag to za duzo ale baba z biczem jak na chwilke odpalilem misje to zadała 28 dmg gdzie tymczasem wszystkie inne postacie zadaja 60-120 , zadała biczem mniej niz magik laską ;p to mnie troche zniechęcilo ale moze sie urpzedzilem za szybko bo nie robilem miesji tylko na chwile obczailem bo musialem wyjsc ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Niespełna tydzień temu przeszedłem tą grę...

Na mnie zrobiła większe wrażenie od samego FF Tactic. Ta gra to MUST HAVE.

Nigdy nie lubiłem gier Taktycznych, ale że miałem rozwalony kwadrat w PSP a w tej grze jest on nie za bardzo potrzebny...

 

Wciągłem się w tą grę po paru minutach, praktycznie dzień w dzień siedziałęm do późna w nocy i grałem tlyko w Jeanne d'Arc!

Jeżeli chodzi o grafike i muzyke to jest miodzio. Gra także jest długa (ok 50H). Napewno przejdą tą grę jeszcze raz za pare lat.

 

Czy jest takie Anime??

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...