Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam NIEZAUWAZALNIE stracic gwarancje to dzieki za taką usługę..

 

podoba mi sie Twoje okreslenie

 

to przerabianie "bez łamania gwarancji" to własnie powinno sie nazywać, NIEZAUWAŻALNA strata gwarancji na ktorą nabieraja ludzi

 

pytanie jest zawsze moje w takich przypadkach, czemu ONI nie przejma na siebie obowiazku gwaranta jesli to takie proste i pewne

niech wypisuja gwarancje na 2-3 lata jesli sa tacy pewni ze ta gwarancja dalej obowiazuje...

 

PS.

znam wiele przypadkow gdzie konsole przychodzily po takich cfanaictwach z MS nienaprawione, system banow (wykrywania przerobek) pomaga MS w wykrywaniu takich oszustw nawet bez otwierania konsoli

jak klient zeskanuje mi jeden z takich listow jaki dostal od MS z taka kombinowana konsola to dam skana na forum...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tak tylko skad pewnosc ze wykrywania przerobki nie zrobia kiedys z poziomu samego dasha? wiec nie trzeba bedzie byc online...

wszystko jest do czasu, tym bardziej jak nowe konsole nie beda juz tak awaryjne to w serwisie beda miec wiecej czasu by przyjzec sie kazdej konsoli z osobna, bo to ze ich ludzie oszukuja z gwarancjami to zapewne wiedza, a jak wiedza to znaczy ze i tez sami na to pozwalaja...

jedyne co mnie razi to Twoje wypowiedzi, ktore doslownie namawiaja wszystkich do łamania plomb (kto zachowuje sie inaczej to wynika z tego ze frajer bo zadnych konsekwencji nie ma po przerobce) by grac na nieleglanych kopiach a jak zajdzie potrzeba w przyszlosci to nalejac plomby i dalej brnac w swoim procederze, obys sie nie przejechal na tej swojej pewnosci w przyszlosci, bo los przekorny jest i troche pokory by sie zdalo, pokazywanie tez jakim to jest sie kozakiem i jak sie oszukuje i okrada innych tez niesmacznie wyglada bo czasy troche sie zmieniaja i co raz wiecej osob uwaza ze piractwo zasluguje na nagane a nie na pochwale...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dobra chlopaki, zdecydowalem sie, ze nie pozbede sie swojego XO, wiec zastanawiam sie nad przerobka.

 

Fw chyba iXtreme 1.4 bo najnowszy i ponoc ban proof.

 

Ale co i jak?

 

Naped mam BenQ. Kumpel ma plyte z SATA na chipsecie nForce. Z przerobka da wiec rady? Prosilbym o jakies poradniki lub porady.

 

No i jak to bedzie z grami? Czy trzeba samemu robic kopie konkretnym napedem Samsunga?

 

Zalezy mi na tym by nie dostac bana. Na XBL moge nawet grac na oryginalach, ale offline chcialbym sobie pograc na kopiach zapasowych :(.

Odnośnik do komentarza

Czy warto przerabiać x360??

Przedwczoraj zbanowali mi kumpla - rok piratów na live - myślał ze jest nietykalny - tego dnia kolejny klanowy mecz w COD (a skilla ma niezłego) - i sobie nie zagrał...

Oj jak mi płakał na gg...

Nie warto... A wiem co mowie - jednego bana przeżyłem... Bogu dziękuje za tego bana - zacząłem na powrót lubić granie , odczuwać ten dreszczyk gdy śliczne pudełeczko z nowa gra ląduje w łapkach. W końcu zacząłem na powrót czerpać przyjemność z gier. Myślałem ze sie starzeje , czy coś - a to była choroba pirata : przekładanie po dziesięć razy kilkadziesiąt płytek w tą i z powrotem , by na koniec wyłączyć konsole z niesmakiem stwierdzając że nie ma w sumie w co pograć... Ze co? Gry za drogie? Tez tak twierdziłem. Teraz zdarza mi sie mieć po trzy nowe pozycje naraz i jedyny problem to co załadować pierwsze. Nie , nerki nie sprzedałem , fajek tez nie musiałem rzucać - jak sie chce to sie ma. Że na live nie Będziesz grał? Spoko - Żyj sobie w nieświadomości , szkoda ze wszyscy pędzimy z postępem do przodu a Ty stojąc sie Cofasz. Zresztą granie na piratach stało sie passé... Tak jak fajki... :(

Pozdr!

 

BTW: Wypowiedz nie kierowana do nikogo personalnie...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

E tam Kylo głupoty gadasz. No chyba że w spożywczaku tez nie kupujesz chlebka tylko kradniesz bo ci inaczej nie smakuje? Mam nadzieje ze nie - bo wiesz , takie zachowanie oznacza pewna chorobę. Chociaż z drugiej strony w takim wypadku nie można cię winić :wink1:

A co do mojego stwierdzenia ze granie na piratach jest passe - takie są fakty... Trochę już w tym temacie siedzę , i co najmniej kilkunastu znajomych "na moich oczach" przerzuciło sie na orginały. Właściwie to jak sie głębiej zastanowię to nie potrafię wskazać kogoś z mojej listy kto gra na piratach... Pewnie tacy są , ale czemu sie nie ujawniają? Czyżby PASSE?

Pozdr!

Odnośnik do komentarza

czy warto przerabiac x 360?

 

warto jesli nie zamieżasz grac online, kupujesz x-a arcade 65 nm (podobno bezawaryjny) przerabiasz nie ixtreme 1.4 tylko zwykłym extreme nagrywasz wszysko bez problemów z patchowaniem, w razie awari zmieniasz sofcik naklejasz plombe i po sprawie, konsola w takim przypadku jest bezpieczna nawet gdy odsyłasz do ms bo nie wykryja, ze ja przerabiałes (była nie podłaczona do netu ). a powolutku zbierasz kapuste kupujesz cora niezarejstrowanego bardzo tanio (sama konsola) do tego halo 3 i cod4 i juz masz online ;)

Odnośnik do komentarza
A co do mojego stwierdzenia ze granie na piratach jest passe - takie są fakty...

Jak fakty, to daj dowod potwierdzony naukowo lub statystycznie przez renomowane media.

 

Trochę już w tym temacie siedzę , i co najmniej kilkunastu znajomych "na moich oczach" przerzuciło sie na orginały.

Od 14 lat, czyli odkad mialem pierwszy komputer (Amiga) nikt z moich znajomych nie przerzucil sie na oryginaly, a czesc z nich zaczela korzystac z piratow.

 

Właściwie to jak sie głębiej zastanowię to nie potrafię wskazać kogoś z mojej listy kto gra na piratach...

Ze takich masz kolegow, to nie znaczy ze wszyscy tak robia.

 

Pewnie tacy są , ale czemu sie nie ujawniają?

Bo ich o to nie pytasz, a nie musza sie z tym obnosic jak Obroncy Jedynej Slusznej Prawdy I Grania Na Oryginalach, vide ty.

 

Czyżby PASSE?

Definitywnie nie.

Odnośnik do komentarza

Temat rzeka - ile ludzi tyle zdań. Moim zdaniem nie warto przerabiać X'a. Po pierwsze okradamy developerów, jeśli ich okradamy oni mają mniej kasy, jeśli mają mniej kasy robią gorsze gry - proste. Może ktoś powie 'Oj, 200 zł dla EA to nic', ale jeśli konsole przerobi 1000 osób to 200000 zł to sporo. Następna sprarwa to bany. Przed Billem nikt się nie ukryje, a gra sieciowa jest naprawde przyjemna. Trzeba jeszcze poruszyć sprawe gwarancji - zerwana plomba - płacisz z własnej kieszeni za naprawe. Gry są droge - to fakt, ale jeśli którąś ze swojej kolekcji przejdziesz możesz ją sprzedać za niewiele mniej niż ją kupiłeś - kasa się zwraca, dokładasz 40-50 zł i masz nowy tytuł. Takie jest moje zdanie :P

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
[...] ale jeśli którąś ze swojej kolekcji przejdziesz możesz ją sprzedać za niewiele mniej niż ją kupiłeś - kasa się zwraca, dokładasz 40-50 zł i masz nowy tytuł. [...]

Swoją drogą dopuszczanie do obrotu używanych gier (co sam często praktykuje) godzi w kieszeń producenta podobnie jak piractwo - w końcu nie dostaje pieniążków za sprzedaż gry z drugiej ręki.

Odnośnik do komentarza
[...] ale jeśli którąś ze swojej kolekcji przejdziesz możesz ją sprzedać za niewiele mniej niż ją kupiłeś - kasa się zwraca, dokładasz 40-50 zł i masz nowy tytuł. [...]

Swoją drogą dopuszczanie do obrotu używanych gier (co sam często praktykuje) godzi w kieszeń producenta podobnie jak piractwo - w końcu nie dostaje pieniążków za sprzedaż gry z drugiej ręki.

boli producentow to napewno. szczegolnie, ze uzywanymi grami handluja tez wielkie sieci, np. GameStop.

ale osobiscie wole pozbawiac ich zarobku kupujac uzywke po kilku miesiacach niz sciagajac pirata 2 tyg przed premiera.

czesciej zreszta kupuje nowki ze sklepu, ale czekajac na lekki spadek cen.

Odnośnik do komentarza

Ja przyznam, ze przez piractwo na starym Xie totalnie stracilem ochote do grania. Sciagam nowy tytul, radosci 10 minut. To juz bylo... Za duzo gier!! Co za duzo to niezdrowo.

 

Teraz mam jeszcze XO (bo juz sprzedaje - money shortage ;]) i pogralem w pare gierek. Zdaje sie takich zwyklych. Na zwyklym TV, ale zajawke mam niesamowita. Cos znow wrocilo. Znow lubie grac!! Ale przerobka jednak by sie przydala. Tylko trzeba by bylo korzystac z kopii z umiarem!

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Tak jest. Jak się przerobi to granie już nie przynosi tyle radości. Wole mieć 5 oryginałów i cieszyć się grą, niż 30 kopii i nie mieć w co grać. Inna sprawa to gwarancja i żywotność sprzętu. Ja jestem na nie :D

pozostaje kwesia zalatwienia sobie tych 30 kopii w krotkim czasie :lol:

 

ja gier nie sciagam bo za dlugo i kupie sobie te 2-3 gry na miesiac za 50zeta i czerpie duza przyjemnosc z grania w nie

to w sumie tak jak niektorzy kupuja tyle samo oryginalow miesiecznie

a jesli ktos ma bardzo szybkie lacze i codziennie ssa nowa gre to moge zrozumiec ze gry mu sie nudza

a o awarie sie nie martwie bo mam falcona arcade :D

a nawet jak padnie to pojdzie do Juchego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...