Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

POnawiam zapytanie:

Czy aktualizacja NXE będzie miała coś do powiedzenia biosowi konsoli jak ktośby chciał ją sobie sflashować? Kusi mnie ta opcja nie tyle z możliwości grania na piratach, ale zrzucania gier na konsole i grania bez płyty. Wiem, że trzeba mieć płytkę w napędzie, ale spodziewam się, że niedługo wymyśli ktoś coś na kształt cracków z peceta, że bez płytki też pójdzie. Tak - jestem tak leniwy, że nieche mi sie zmieniać płytek.

Odnośnik do komentarza
Ja piernicze myslisz ,ze ktos ma NXE? Poczekaj, az ku.wa wyjdzie i sie wtedy spytaj, a nie napieprzasz pytaniami o cos czego nikt nie ma i nie mial.

 

Ale powiedz mi czy to nxe bedzie jakoś strasznie się różnić od innych aktualizacji? Chodzi mi o to, czy występowało już cos takiego przy iunnych aktualizacjach, i czy jest możliwość by soft mógł pozmieniać biosa, bo czegoś takeigo w PC chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
A czy ktos patrzal na temat z tej strony : MS banujac konsole przerobione, pozbawi sei w ten sposob wplywow z abonamentow Live!. Wiele jest osob posiadajacych przerobiona konsole i grajacych po sieci.

Jak zbanuja konsole spory % ludzi zbanowanych kupi nowa.

To tez dla ms sie oplaci

Odnośnik do komentarza

Mam kwestię.

 

Posiadam nieprzerobionego klocuszka i jestem z nim szczęśliwy. Mam dysk twardy, dwa profile, jeden (główny) tam w podpisie :)

 

Mój kumpel posiada przerobionego klocka.

 

Pytanie jest takie: czy mogę przepiąć mój dysk na jego konsolę, odpalić swój gamertag i ukończyć jego kopię zapasową na jego konsoli? Grożą mi jakieś konsekwencje? Będą achievy? Będę mógł po całej operacji przywrócić stan pierwotny (czytaj: mój profil na niezbanowanej, mojej konsoli, najlepiej z achievami z kopii zapasowej :D)

 

Alternatywą jest oczywiście zrobienie tej gry na jego konsoli i tagu, no ale może da się inaczej? :)

 

A rzeczoną grę oczywiście kupię, teraz na to nie będzie folty ino, ot co.

Odnośnik do komentarza
nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, 100% prawde zna tylko MS

przy polaczeniu konsola wysyla pewne informacje ktore odnotowuje server i te logi zostaja na serwerze a logi na dzien dzisiejszy jakie wysyla konsola sa takie po najnowszym update:

http://www.xbins.org/xblive/?view=2008-04-23

A czy ktos kiedys sprawdzal w regulaminie M$, czy jest wzmianaka, ze moga sprawdzac i sami wysylac logi z konsoli, ktora wedlug prawa nie nalezy do nich ? tak pytam z ciekawosci, bo gdyby nic takiego nie widnialo, to lamia prawo ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...