Skocz do zawartości

HDD do PS2


Rekomendowane odpowiedzi

OK dzięki za szybką odpowiedź.

Czyli mogę wgrać na pendrive USBE i jakąś grę i będzie mi ona działać na pleju??

Nie trzeba formatować pendrive?? Tak zrozumiałem :D

Gry muszę odpalać z płyt?? Tak napisałeś w drugim temacie tzn że bez modchip'a z pendrive nie pójdzie??

Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy opłaca mi się formatować największego z moich pendrive'ów. :P

Edytowane przez jed1ek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to sie dziwie po co jest taka opcja tworzenia partycji jak sie formatuje dysk WinHiipem skoro takich partycji nie idzie wykorzystac?

 

czy moglbys napisac jakis poradnik jak to sie robi w uLef? dla mnie uLef to czarna magia i sluzy mi jedynie za loader roznych progsow, zadnych zaawansowanych opcji nie umiem nim zrobic! :mellow:

 

i tak zapytam na koniec, znalazlem jakis progs do tworzenia partycji na dysku (nie pamietam nazwy) no i uwalil mi partycje z grami, gry sa widoczne na liscie ale zadna sie nie uruchamia! chcialem naprawic ten problem ale WinHiip sie wysypuje przy starcie, cos tam laduje i na koniec zamyka sie, nie mozna nic zrobic! zastanawiam sie czy da sie cos z tym zrobic czy raczej czeka mnie na nowo kopiowanie gierek?

 

i jeszcze takie pytanko, czy jest juz sposob na odpalanie gierek PSX z dysku twardego w PS2?

 

pzd.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś "dogłębnie" testował MGS3 na HDL (konkretnie "zwykłego" MGS, nie "Substitence")? Czytałem, że z dysku nie odpali się minigra w więzieniu ("koszmar sneak'a") tylko zobaczymy czarny ekran. Niby pierdoła, którą można sobie darować ale przed zakupem chciałbym wiedzieć...

Edytowane przez sonix
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

A ktoś wie coś o Linux Kit na PS2? Pod linuksem można zainstalować ePSXe, co za tym idzie, pewnie i na dysku PS2 dałoby się. I mając obraz płyty gry na PSX, można byłoby zagrać, o ile to wszystko działa tak jak myślę (masz system i robisz z nim co chcesz na swoim dysku). No i oczywiście, potrzebny byłby internet. No i nie wiem jak z prędkością przesyłania danych przez USB. ;x Ale można byłoby pokombinować.

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

No tez czarno to widze ale nie mam innego wyjścia. Laser się męczy i glosno pracuje. Fight night w stanie idealnym a na filmach czy przy zmienianiu garderoby boksera strasznie głośno działa. Mam też gran turismo dosc porysowane a laser chodzi znośnie. Nie chce się bawić w wymianę lasera. Jakieś inne rady by to granie miało ręce i nogi? A może w niektórych grach laser po prostu tak się zachowywał i to normalne ?

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...