Skocz do zawartości

HDD do PS2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam następujcy problem konsola 39004 z HDD Seagte 320gb ,NA eth i HDL 0.8c PL

Wszystko sprawne i kompatybilne sprawdzałem.

Nie za każdym razem wczytuje dysk, poprostu zatrzymuje się na wyborze udma. Trzeba czasem nawet ze 20 razy włączać i wyłaczć konsole aż zaskoczy, a uLE 4.12 wogule mi dysku nie wczytuje tylko się zacina i tyle.Wiem że dysk i na są w pełni sprwane więc coś z konsolą.

HDL i uLE są OK

 

Jakieś pomysły ? Może ktos miał podobny problem ??

Bo ja nie wiem co to może być ???

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza

Ciężko mi coś na ten temat napisać ponieważ to nie mój projekt, a autor ma obecnie na głowie doprowadzenie ESR do wersji 1.0. Pierwszą betą bawiłem się jakieś pół roku temu (brak dźwięku, obsługa mało zajmujących GPU gier - czyli głównie 2d), ale nie wiem czy od tamtej pory coś się ruszyło w temacie. Nic więcej nie mogę napisać ponieważ obiecałem, a nad tym pracują już na scenie co najmniej -trzy- osoby.

 

Tutaj topik poglądowy czym jest ów program (tylko się nie rozczaruj - inaczej się po prostu nie da nie hijack-ując PS1DRV):

http://psx-scene.com/forums/ps2-game-backu...on-ps2-a-2.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam. W swojej ps2 mam dysk 160 GB, gdy podłączam go pod PC w celu zgrania na niego gry(gier), i po uruchomieniu winhiip-a , program widzi tylko bodajże 125 Gb. I mam pytanie, czy jest sposób aby program widział calą pojemnośc dysku zeby mozna bylo go zapełnic do końca, czy nie?? i te około 20 GB wolnego miejsca musi isc na straty. Bo zgrywanie gier hd loaderem jest bez sensu(tragicznie wolno to trwa).

Edytowane przez Pablos235
Odnośnik do komentarza

W HDL-u pokazuje mi ze dysk ma wielkosc 149 GB, a 25 GB jest jescze wolnego, a po podlaczeniu dysku do PC, Winhiip pokazuje ze na dysku niema juz wolnego miejsca. Czyli zostaje mi, sformatowanie dysku jeszcze raz, na 48bit(zeby winhiip widzial cale wolne miejsce na dysku) i od nowa zgranie wszystkich obrazow plyt :angry: .

Edytowane przez Pablos235
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...