Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie sledzilem tematu byc moze juz bylo ale prosze o pomoc. w ostatniej misji ghost town jak juz wysiadziemy z czolgu i mamy rozwalic 2 mosty przy okazji jada 3 czolgi "naszych" zawsze jak dochodze do mostu mam failed i restart do checkpointa... mianowicie podkladam ladunek jeszcze go nie wysadam nagle komunikat jest ze zdupczylem... te ladunki mam wysadzic zanim czolg tam dojedzie czy jak? HELP

Odnośnik do komentarza

jaka ta gra jest chora, gralem sobie dzisiaj na konkłeście ^^ i przejmuje flage, patrze sie czy nikt mnie nie zajdzie, juz jestem rozradowany ze trafi zaraz do mnie 30 pkt a tu huuj nie mal gdyz moron z mojej druzyny zabil mnie chcac mojich punktow, takim ludziom nie powinno sie dawac pada do reki, 2 sytuacja jade sobie dzis czolgiem jade i jade i nagle wjezdam na drzewo i czolg wybucha, jak to sie stało ?

Jakis matoł chiał połozyc mine na ziemi ale niestety zglitchowala sie i trafila na drzewo, nieraz mysle ze to co sie dzieje w tej grze jest absurdalne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
jaka ta gra jest chora, gralem sobie dzisiaj na konkłeście ^^ i przejmuje flage, patrze sie czy nikt mnie nie zajdzie, juz jestem rozradowany ze trafi zaraz do mnie 30 pkt a tu huuj nie mal gdyz moron z mojej druzyny zabil mnie chcac mojich punktow, takim ludziom nie powinno sie dawac pada do reki, 2 sytuacja jade sobie dzis czolgiem jade i jade i nagle wjezdam na drzewo i czolg wybucha, jak to sie stało ?

Jakis matoł chiał połozyc mine na ziemi ale niestety zglitchowala sie i trafila na drzewo, nieraz mysle ze to co sie dzieje w tej grze jest absurdalne :rolleyes:

 

prosta sprawa mina dala jakies 95% damage a gdy (pipi)les od razu po tym w drzewo wygladalo na to ze to ono zabilo...inna sprawa to ze conquest jest z dupy (te male mapy) i z conquestem z modern combatu nie ma nic wspolnego...co do team kili to sam czesto zabijam swoich bo jak widze co robia to normalnie ch strzela...poprawek w dodatku nie ma zadnych no moze tylko ze lagi sie zwiekszyly(conquest) wczoraj gralem w druzynie gdzie u mnie byli sami poczatkowi a w przeciwnej sami z najwyzsza ranga mecz byl super:)

Odnośnik do komentarza
jaka ta gra jest chora, gralem sobie dzisiaj na konkłeście ^^ i przejmuje flage, patrze sie czy nikt mnie nie zajdzie, juz jestem rozradowany ze trafi zaraz do mnie 30 pkt a tu huuj nie mal gdyz moron z mojej druzyny zabil mnie chcac mojich punktow, takim ludziom nie powinno sie dawac pada do reki, 2 sytuacja jade sobie dzis czolgiem jade i jade i nagle wjezdam na drzewo i czolg wybucha, jak to sie stało ?

Jakis matoł chiał połozyc mine na ziemi ale niestety zglitchowala sie i trafila na drzewo, nieraz mysle ze to co sie dzieje w tej grze jest absurdalne :rolleyes:

 

 

jak mi ktoś coś takiego zrobił (w bf2) to potafiłem jechać po nim przez cały mecz, jak wyszedł z gry i dołączył do innej, to ja za nim, i dalej po nim jechałem, aż mi się to nie znudziło, nie cierpie takich kretów

Odnośnik do komentarza

hmm, skądś to znam, wczoraj jedna panienka z mojej drużyny 4 razy mnie zastrzeliła, zresztą, nie tylko mnie, bo miała -150pkt ;) Z głupich błędów (po najnowszym update), to, że miny nie zawsze wybuchają, dzisiaj czołg wpadł nam do bazy, a że przejechał po 2 minach, to (pipi) :/ Zabawne jest też to, że jak ktoś chce Cie przejechać, to wystarczy podskoczyć, śmiesznie się nad czołgiem przeskakuje... ale i tak to głupota :/

Odnośnik do komentarza
co do team kili to sam czesto zabijam swoich bo jak widze co robia to normalnie ch strzela...

I to niby tłumaczy zabijanie swoich? Uwielbiam grać z takimi "inteligentami".

Mnie też szlag trafia, ale to nie powód by robić wieś i zabijać swoich.

 

hmm, skądś to znam, wczoraj jedna panienka z mojej drużyny 4 razy mnie zastrzeliła, zresztą, nie tylko mnie, bo miała -150pkt ;)

Pomyślcie, że czasami grają dzieci, czasami kobiety i mają prawo nie wiedzieć wszystkiego. Nie podchodzić "na poważnie" do rozgrywki, uczyć się.

Ja sam jak zaczynałem miałem -30 bo okazało się, że walę do swoich. Później był etap seryjnych zgonów, bo zastanawiałem się czy ten ktoś jest ze mną czy nie.

I zamiast jechać takie osoby trzeba wytłumaczyć. Niebieski swój, bez napisu lub czerwony wróg. Proste? A tak boli nowym wytłumaczyć...

 

Ale fakt. Zdarzają się idioci co walą do wszystkiego co się rusza. I co zabronisz mu? Nie. Tylko głosowanko.

Odnośnik do komentarza

Akurat w Battlefieldzie trudniej jest niż w niektórych grach pomylić swojego i przeciwnika, bo każdy wygląda tak samo (oczywiście jest inny wygląd innych "kitów" ), ale to nie zmienia faktu, że łatwo się pomylić. Niektórzy mogą byc przyzwyczajeni do tego, że wrogowie wyglądają inaczej np. grający w CS'a.

Odnośnik do komentarza

Moim dobrze by zrobilo tej grze FF Off, zeby zaden debil nie zabijal ludzi ze swojego teamu. Inna sprawa ktora mnie denerwuje jest respawn za czlonkiem z skladu, no sorry latam sobie helikopterem oberwalem troche to "parkuje" aby sie naprawic a tu debil ma respawn za mna i hop helikoptera, w innej grze bawie sie w snajpera znajduje super pozycje i nagle 3-4 ludzi za mna stoi ;/

Odnośnik do komentarza

Masz rację, sam przytaczasz przykład helikoptera, ale ja mogę to samo powiedzieć o czołgach. Lubie czasem ustawić czołg w strategicznym punkcie i używać jako stanowiska karabinu maszynowego. I nic nie denerwuje wtedy bardziej niż hambuger respawnujący się na miejscu kierowcy i zabierający czołg w sam środek największej rozróby, gdzie czekają zwykle przeciwnicy z rakietnicami czy leżące sobie na środku drogi miny.

Odnośnik do komentarza

BF:BC w Sieci dobitnie pokazuje, dlaczego CoD4 zdobyło taką popularność - bo deathmatch poza znajomością mapy i rozróżniania przeciwnika nie wymaga myślenia. Na nieszczęście BC, Gold Rush i Conquest obydwa są trybami z określonym CELEM - a tu już konieczne jest myślenie. Niestety, ten proces możemy spotkać na mapach BC bardzo rzadko - za rzadko, aby się dobrze bawić. Ręce opadły mi do tego stopnia, że wolę przechodzić 2-gi raz singla na hardzie, niż zmagać się z debilami, którzy strzelają Ci z tracera w twarz albo siedzą ze snajperką w ruinach budynku dwie wioski dalej niż teren akcji, czekając na okazję. Resztę przykładów na zanik procesów myślowych u grających dopowiedzcie sobie sami...

I nie jest dla mnie wytłumaczeniem, że ktoś jest dzieckiem czy kobietą. AŻ TYLE ich nie gra i nie można się wciąż uczyć, uprzykrzając życie innym. Jak dla jednego idioty z drugim zasady BC są za trudne, niech się bawi w SingStara albo Tetrisa...

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego, jak się trafi. Nie raz miałem przyjemność grać z naprawdę fachowymi koleżkami, co kończyło się z reguły "przebiegnięciem" po przeciwniku, oczywiście w trybie Gold Rush, walcząc po stronie atakujących. Czasem jednak ręce opadają, jak widzi się agentów pokroju tych wymienionych w postach powyżej. Niestety, na dwunastu graczy prawie zawsze trafi się kilka czarnych owieczek i nic na to nie można poradzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...