Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a to montage ktore ja wyczarowalem mial byc sam heli ale niestety by bylo malo widowiskowe i zmienil sie koncept..nie chodzi o nabijane kile tylko o ukazanie fajnych akcji i fizyki z trybu online..

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303548.html

 

 

 

p.s. to stare jakby ktos nie widzial: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/231659.html

Odnośnik do komentarza
Signap, aby grać w Conquesta trzeba sciągnąć z Marketplace:

 

Bad Company Conquest Mode zawierający 4 mapy 80 MB

Community Choice Map Pack dodatkowe 4 mapy 265 MB

 

Oczywiście oba dodatki są bezpłatne.

I trzeba sobie wybrac Custom Match z opcja Conquest ;)

 

Czy do tego trybu Conquest sa mapki z pojazdami? Gralem na 1 to tylko piechota toczyla boje.

Odnośnik do komentarza

Są też trzy bardzo duże mapy na których pojazdy to podstawa. BTW świetne są teksty gdy się awansuje, gdy grałem ruskimi i po awansie usłyszałem " porucznik, gieroj naszej armi " to mnie rozwaliło. Amerykanie też mają fajne teksty, arabowie pewnie też, ale tego mało kto zrozumie. DICE to straszni szczególarze, jeśli przywiązują wagę do takich detali.

Odnośnik do komentarza
a to montage ktore ja wyczarowalem mial byc sam heli ale niestety by bylo malo widowiskowe i zmienil sie koncept..nie chodzi o nabijane kile tylko o ukazanie fajnych akcji i fizyki z trybu online..

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303548.html

Świetny montage, ukazuje całą kwintesencję Battlefielda Bad Company.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

Ja zakupiłem gierke w dniu premiery i do tej pory kisiła się na półce. Zaczynałem ze 4 razy i się kompletnie przekonać nie mogłem. To pewnie dlatego, że katowałem COD4 multi przez pare miesięcy a Battlefield ma w sumie całkiem inny gameplay. Ale jak się ostatnio w piątek dorwałem to mnie w końcu maksymalnie wciągnął. Dupsko mi zdrętwiało (grywam siedząć na podłodze na poduchach, he he) ale się oderwać nie mogłem. No i oczywiście giera (singiel) w zasadzie w weekend pękła. Nie ma co gadać, niezła jest chociaż troche specyficzna i trzeba trochę pograć żeby się przekonać. Ale multi jeszcze nie ogarniam, na większych mapach jako tako daję radę. Małe mapy gdzie jest walka tylko piechoty to jeszcze dla mnie czarna magia, nie moge skumać kto swój a kto wróg.

Odnośnik do komentarza
Ja zakupiłem gierke w dniu premiery i do tej pory kisiła się na półce. Zaczynałem ze 4 razy i się kompletnie przekonać nie mogłem. To pewnie dlatego, że katowałem COD4 multi przez pare miesięcy a Battlefield ma w sumie całkiem inny gameplay. Ale jak się ostatnio w piątek dorwałem to mnie w końcu maksymalnie wciągnął. Dupsko mi zdrętwiało (grywam siedząć na podłodze na poduchach, he he) ale się oderwać nie mogłem. No i oczywiście giera (singiel) w zasadzie w weekend pękła. Nie ma co gadać, niezła jest chociaż troche specyficzna i trzeba trochę pograć żeby się przekonać. Ale multi jeszcze nie ogarniam, na większych mapach jako tako daję radę. Małe mapy gdzie jest walka tylko piechoty to jeszcze dla mnie czarna magia, nie moge skumać kto swój a kto wróg.

wrog oznaczony jest nad postacia na czerwono, tak samo maszyny ----swoi na niebiesko -za zabicie swojego -15 punktow :D

Odnośnik do komentarza
a to montage ktore ja wyczarowalem mial byc sam heli ale niestety by bylo malo widowiskowe i zmienil sie koncept..nie chodzi o nabijane kile tylko o ukazanie fajnych akcji i fizyki z trybu online..

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303548.html

 

Wy(pipi)***y :) 10/10

 

lipa max, nic ciekawego tu nie ma, nie wiem czym sie tu jarac, mega nudne to

Odnośnik do komentarza

Lemon, to że wróg zaznaczony na czerwono to ja wiem. Tylko że te znaczki się pojawiają z chwilowym opóźnieniem jak koleś wyskakuje z bliskiej odległości. Dlatego pisałem, że na małych mapach jest to utrudnione. Moim zdaniem w większości multi (nie tylko BF) powinno być większe i wyraźniejsze zróznicowanie mundurów a nie napisy nag głową. No ale to by prowadziło do tego że jedna nacja byłaby pewnie lepiej zamaskowana w zależności od koloru terenu.

Odnośnik do komentarza
a to montage ktore ja wyczarowalem mial byc sam heli ale niestety by bylo malo widowiskowe i zmienil sie koncept..nie chodzi o nabijane kile tylko o ukazanie fajnych akcji i fizyki z trybu online..

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303548.html

 

Wy(pipi)***y :) 10/10

 

lipa max, nic ciekawego tu nie ma, nie wiem czym sie tu jarac, mega nudne to

 

 

znajdz mi lepsze i podaj link bo jak mniemam nie zrobisz swojego za 10 lat...........

 

"" bieguna przeciez mundury przeciwnych stron sawsze maja inne kolory wiec o co kaman okulista?

Odnośnik do komentarza
Jakos mnie nie bawil - wieksza frajde by sprawil "single" cos ala multi czyli "kampania" w starych BF'ach - mapki multi, zamiast ludzi sa boty i bronisz/niszczysz zlotow.

Tylko tamten SP mało kto kończył jeśli nie miał ochoty na achievementy. Akurat moim zdaniem BC miało świetny SP, między innymi dzięki zniszczalności otoczenia i dobremu sterowaniu pojazdami.

Odnośnik do komentarza
a to montage ktore ja wyczarowalem mial byc sam heli ale niestety by bylo malo widowiskowe i zmienil sie koncept..nie chodzi o nabijane kile tylko o ukazanie fajnych akcji i fizyki z trybu online..

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303548.html

 

Wy(pipi)***y :) 10/10

 

lipa max, nic ciekawego tu nie ma, nie wiem czym sie tu jarac, mega nudne to

 

Zrób lepszy :mellow:

Odnośnik do komentarza
Jakos mnie nie bawil - wieksza frajde by sprawil "single" cos ala multi czyli "kampania" w starych BF'ach - mapki multi, zamiast ludzi sa boty i bronisz/niszczysz zlotow.

Tylko tamten SP mało kto kończył jeśli nie miał ochoty na achievementy. Akurat moim zdaniem BC miało świetny SP, między innymi dzięki zniszczalności otoczenia i dobremu sterowaniu pojazdami.

Na 1 wychodzi ;) - mamy respawny postaci, wrog dokladnie celuje w nas i nigdy sie nie myli ;), niszczenie i tak jest bo to glowny atut gry oraz pojazdy. Taki botmatch stanowilby pewnego rodzaju tutorial przed multi - co gdzie lezy, itp

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A ja żałuję że kupiłam tą grę :/

 

W sumie na normalu jeszcze ujdzie ale HARD ma te same błędy co pierwszy Call of Duty.

 

Dostaję kulki w łeb od gościa któremu broń wystaje ze ściany albo w małym okienku widzę jego głowę (tylko głowę!) a ten strzela we mnie jak najęty w chwili kiedy tylko się wychylę. Pomińmy fakt że gościu broni wyciągniętej nie ma (nie widać jej z tego okienka).

 

Sporadyczne błędy ale potrafią skutecznie odciągnąć mnie od gry na hardzie :/

 

Mam nadzieję że multi będzie dużo lepsze :)

Odnośnik do komentarza
a to montage ktore ja wyczarowalem mial byc sam heli ale niestety by bylo malo widowiskowe i zmienil sie koncept..nie chodzi o nabijane kile tylko o ukazanie fajnych akcji i fizyki z trybu online..

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/303548.html

 

 

 

p.s. to stare jakby ktos nie widzial: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/231659.html

 

aj, dawno nie zaglądałem tutaj, montage świetne, rzeczywiście bez akcji typu "jak on to zrobił" ale bardzo klimatyczne, fajna muza, duużo lepsze od poprzedniego, i ta jakość, jak dla mnie rewelacja

Edytowane przez niemrawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...