Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Są LAGI i to nie tylko w niedzielę wieczorem. Były wczoraj i przedwczoraj.

Wczoraj jakoś jeszcze szło grać, choć (pipi)ica mnie strzeliła jak nożem typa trafić nie mogę bo "coś tam" lub mortar'a ciężko odpalić, bo gra "przesuwa" gracza.

Problemy są również z respawnem, trzeba kilka razy wciskać przycisk by w końcu połączyło.

Fakt, że kilka rund wygrałem, ale chcę czerpać przyjemność, a nie brać z przymusu inną specjalizację, bo mortar nie chodzi.

Miałem też problemy z celowaniem. Tzn. wciskałem RT (zoom), a tu nie przybliża. Widok ciągle taki jakbym w ogóle przycisku nie wcisnął.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bylem napalony na ta gre ,ale jak pogralem u kolesia w multi ,a raczej probowalem grac to moj zapal do gry strasznie spadl. LAgi sa tak duze ze glowa boli ,nie zaleznie od dnia tygodnia czy godziny. koles ma 2 mb net tylko pod konsole ,ale doslownie nie da sie grac w BC na multi. niby podbiegasz do obj. a zachwile skok i jestes 100m dalej za obiektem. Celujesz w typa niby wszsytko cacy .. przycinka i gabisz sie w niebo zamiast na typka . zmiana broni to takze jekis koszmar , zeby wyciagnac granat to tzreba z 3-4 razy kliknac w klawisz.... Singiel gra ma swietny ,ale multi tragedia za sprawa lagow i na tym elemencie zawiodlem sie tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Słuchajcie już tydzień staram sie zdobyć osiągniecie polegające na zrobieniu tych 3 zdjęć w multi problem jest taki ,ze nie mogę bo cały czas wywala mi pła uploadu na serwer mieliście coś takiego ??

 

Mi pomogła zmiana prędkości internetu. Wcześniej miałem neo512 i ten sam problem. Przy 1mb achievement wskoczył za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza

Nie panikujcie lagi i przekłamania występujące w ostatnich dniach są spowodowane przeciążeniami serwerów EA i nawet najlepsze łacze internetowe na to nic nie poradzi.

 

Prawdopodobnie działa zbyt mała liczba serwerów, które nie wyrabiają z przesyłaniem danych i dlatego są lagi. Pewnie szwankuje włączanie serwerów, które musi być proporcjonalne do liczby grających ludzi. Ten problem występował wcześniej przy Becie, Demie i pewnie będzie czasem spotykany w przyszłości, wszystko w rękach EA. Pora doby ma wpływ na komfortowe granie tak niestety obecnie jest i oby to jak najszybciej zniwelowali.

Odnośnik do komentarza

Ja mam neo 512 i od rana do popołudnia gra śmiga świetnie, ale wieczorem to można kur***y dostać.

 

A co do aczika "Catch the BAD moment" to zarejestrowałem się na stronie EA, powiązałem konto z Gamertagiem i dostałem maila. Ale gdy robię zdjęcia to i tak pisze "Upload Failed", chociaż zdjęcia się pojawiają na moim koncie na stronie EA. A achievmenta dalej nie ma. WTF?

Odnośnik do komentarza

Jestem chyba wyjatkowym noobem w te gierke ;] Ciagle nie wiem, skad dostaje kille . Jakies porady co do gry? W ogole nie widze przeciwnikow . Trzeba cos kur.. ustawic w opcjach? Udaje mi sie oczywiscie zabijac, ale te moje kille to praktycznie przypadek, albo asystowanie . Nie mowiac o zabijaniu nozem, raz mi sie udalo :D Wsiade do czolgu, apacza to i tak mnie rozpier. jakas bazooka z ukrycia albo podbiegajaca banda . Kur.. sa jakies uniwersalne i podstawowe porady jak w to grac? Ciezko mi wchodzi ten tytul jako multi, nie powiem ;]

Odnośnik do komentarza

Jestem chyba wyjatkowym noobem w te gierke ;] Ciagle nie wiem, skad dostaje kille . Jakies porady co do gry? W ogole nie widze przeciwnikow . Trzeba cos kur.. ustawic w opcjach? Udaje mi sie oczywiscie zabijac, ale te moje kille to praktycznie przypadek, albo asystowanie . Nie mowiac o zabijaniu nozem, raz mi sie udalo :D Wsiade do czolgu, apacza to i tak mnie rozpier. jakas bazooka z ukrycia albo podbiegajaca banda . Kur.. sa jakies uniwersalne i podstawowe porady jak w to grac? Ciezko mi wchodzi ten tytul jako multi, nie powiem ;]

 

Twoi wrogowie mają nad głowami takie czerwone prostokąciki, choć niekiedy tych prostokątów nie widać, np. gdy przeciwnik jest blisko ciebie. Po prostu gdy zobaczysz gościa, któremu nad głową nic nie lata to wal w niego ile wlezie. Na początku też się gubiłem ale teraz gram w miarę dobrze(czyt. jestem najczęsciej w pierwszej czwórce rankingu po meczu).

 

Tak, btw to chciałbym zobaczyć gostka co ma calaka w tej grze, bo jak wiadomo zdobycie 1000GS w "Bad Company" jest prawie niemożliwe przez te nieszczęsne odznaki.

 

PS. Szkoda, że nie ma odznaki za przejechanie na przeciwniku motorówką, ale nie na wodzie tylko na lądzie. Szkoda bo ostatnio mi się udało coś takiego zrobić :lol:

 

 

EDIT: Jednak jeszcze dzisiaj udało mi się zobaczyć gościa co ma calaka w tej grze. Niejaki Bad Beat Josh z USA. Gratulacje!

Edytowane przez Ceglash
Odnośnik do komentarza

Nice ;]

 

Fajna jest ta gra, singiel naprawde niezly, klimacik sielankowy, proste achievementy w singlu :) A multi to juz w ogole poezja, ale Ameryki nie odkrylem ;] Rozwala mnie czekanie na respawn helikoptera na mapie End of the line :) Kolejka jak po papier toaletowy zawsze :D

Ostatnio mialem taka akcje, ze do bazy atakujacych na End of the line przypetalo sie jakichs dwoch defenderow i sru biegiem do Apacza, wpakowali sie do srodka . Stalem niedaleko, dobieglem zanim wirniki smigla rozkrecily sie na dobre, szybka zmiana na granatnik w m16, precyzyjny strzal i BUM - piekna eksplozja i dwa zweglone ciala w srodku :D Takich akcji w tej grze jest mnostwo .

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Z moich bolesnych pomyłek:

 

- Raz rzucałem granatami kucając za jakims murkiem(niskim!) i zamiast wroga to zabiłem nimi siebie i kumpla z drużyny:/ Byłem wyzwany od jakichś "cocków" czy coś ale co tam:) Swoja drogą to kilka razy o mało się nie zabiłem strzelając z baooki przez okno(dziwnym trafem gra nie widziała, że okna to otwory w murze a nie same mury:/).

 

- Będąc defenderem w trybie Gold Rush i zasiadając za sterami ciężkiego czołgu, zacząłem naparzać ile wlezie w skrzynie ze złotem i dziwiłem się, że nikt nie próbuje mnie powstrzymać. Dopiero po kilku strzałach zorientowałem się, że nie jestem atakującym a obrońcą:) Ehh to zmęczenie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...