Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z xbox live

 

ostatnio jak mialem x360 mialem abonamet gold potem konsole sprzedalem abonament wygasl, wczoraj ponownie kupilem x360 odzyskalem swoj stary profil i chce korzystac tylko z silver gdzie to ustawic ? z poziomu konsoli nie moge sie zalogowac do liva a przez pc jak daje Modify Membership to moge tylko miec gold ;/

 

mam nadzieje ze ktos zlapal ocb :)

Odnośnik do komentarza
weź od razu rzutnik sobie kup

Cena projektora Full HD to kosmos w porównaniu do dużego LCD...

 

ilukrotne przebicie?

 

wejdź w marketplace, demonstracyjne wersje gier i tam poszukaj, powinno być. u mnie dema codnemned2 też nie ma, a słyszałem, że pojawiło się więc nie wiem jak to jest

pozdro

 

pojawiło się, ale bodajże tylko na ps3 na razie

pozostałe wersje w drodze

Odnośnik do komentarza
mam problem z xbox live

 

ostatnio jak mialem x360 mialem abonamet gold potem konsole sprzedalem abonament wygasl, wczoraj ponownie kupilem x360 odzyskalem swoj stary profil i chce korzystac tylko z silver gdzie to ustawic ? z poziomu konsoli nie moge sie zalogowac do liva a przez pc jak daje Modify Membership to moge tylko miec gold ;/

 

mam nadzieje ze ktos zlapal ocb :)

 

sproboj przez xbox.com

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

nie do końca związane z tematem, ale nie wiedziałem gdzie uderzyć. czy ktoś wie w jaki sposób "nakleić" napisy na obraz tak aby całość była w jednym pliku video?

 

dobra, znalazłem niby jakies info o programach. czesc z nich skomplikowana jak projekty szamb mojego brata, ale jest jeden niby prosty tyle, ze platny, Power Director sie nazywa. mimo to jakby ktos mial jakas porade to poproszę. z góry dzięki.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza
gdzie moge znalesc porowaniu kilku gier X1 uruchomionych na samej maszynie jak i na emulatorze w 360? Screeny porownawcze

 

http://www.gamespot.com/features/6140654/index.html

 

mam problem z xbox live

 

ostatnio jak mialem x360 mialem abonamet gold potem konsole sprzedalem abonament wygasl, wczoraj ponownie kupilem x360 odzyskalem swoj stary profil i chce korzystac tylko z silver gdzie to ustawic ? z poziomu konsoli nie moge sie zalogowac do liva a przez pc jak daje Modify Membership to moge tylko miec gold ;/

 

mam nadzieje ze ktos zlapal ocb <_<

 

Nic nie trzeba ustawiać, konto silver ma się "z urzędu".

Odnośnik do komentarza

no wlasnie w moim przypadku nie, no nic musze dzwonic do BOK podejrzewam ze to wina tego ze placilem za golda karta. poczym sprzedalem xboxa, gold wyglas, chcialo przedluzyc automatycznie, a nie bylo jak bo karta wygasla i nie wprowadzilem nowej :D no nic w pn sie zobaczy co i jak

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc ;)

 

No i od razu mam pytania ;)

 

Przegladalem skarbnice google i natknalem sie na wiele wersji,przeszukalem takze wasze forum ale jest tyle stron, ze nie mam na to sil juz ;/ a zostaly mi 2h na decyzje.

 

Ogolnie chodzi mi o gwarancje w klocku,wiele przejrzalem ale nie dostalem nigdzie zadawalajacej odpowiedzi ;d..Mam okazje kupic od jednego kolesia premium falcona ale on niezbyt sie na tym zna wiec kieruje do Was pytanie :P ..Facet daje paragon i zapewnia ze konsola nie byla rejestrowana w ms,wszystko cacy..jednakze konsolka ma juz te pare miesiecy a zalezy mi na tej 3 letniej gwarancji,stad pytanie..Czy gwarncja jest liczona od dnia w ktorym rejestrujemy konsole w ms ( czyli pewnie wtedy gdy padnie ;) ) czy od daty zakupy x'klocka ? i drugie pytanie,jesli konsolke rejestrujemy w ms'ie to czy gwarancja bedzie trwala te 3 lata od dnia rejestracji czy tez moze beda pytac o date zakupu (Sierpien 2007) i nalicza mi pare miesiecy mniej?

 

Potrzebuje pewnosci bo nie chce inwestowac nie majac pewnosci :) z gory dzieki za wyrozumialosc i odpowiedz :) .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...