Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma nic takiego jak oryginalny dysk bez obudowy w sklepie komputerowym

 

a jaki to jest Twoim zdaniem dysk nieoryginalny w sklepie komputerowym?

 

dysk do Xbox 360 oryginalny to dysk tylko w obudowie (bo to jest jako calosc nazwyane dyskiem do Xbox 360 a nie sam dysk jako dysk) i firmowany tylko przez Microsoft

Odnośnik do komentarza
nie ma nic takiego jak oryginalny dysk bez obudowy w sklepie komputerowym

 

a jaki to jest Twoim zdaniem dysk nieoryginalny w sklepie komputerowym?

 

dysk do Xbox 360 oryginalny to dysk tylko w obudowie (bo to jest jako calosc nazwyane dyskiem do Xbox 360 a nie sam dysk jako dysk) i firmowany tylko przez Microsoft

Czy ja pisze, ze kupuje oryginalny dysk bez obudowy w sklepie komputerowym ?? Pytam jaki kabel jest mi potrzebny zeby go podlaczyc (zalozmy juz ze nieoryginalny). I jak go wolac w SKLEPIE. KABEL a nie dysk.

Odnośnik do komentarza

ok, moja kulpa

 

nie ma takiego kabla w sklepie komputerowym

 

to jest przejsciowka tylko specjlanie zaprojektowana na potrzeby xboxa i w sweicie PC nie istenieje

 

PS.

dysk oryginalny podlaczasz i dziala od reki, nic sie nie formatuje (chociaz mozna jak chcesz sie pozbyc smieci ostatniego wlasciciela)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
to jest przejsciowka tylko specjlanie zaprojektowana na potrzeby xboxa i w sweicie PC nie istenieje

 

A no widzisz ;)

 

 

Dokladnie.

 

Czy dysk zamiennik dziala jakos zle na konsole ?? Moj poprzedni post byl oparty na http://www.allegro.pl/item641572579_dysk_2...oryginalny.html hm ??

 

Odnośnik do komentarza

Witam jaki jest teraz najmniej wadliwy model konsoli ? mam stary telewizor na którym łupałem w ps2 latami i teraz chce kupić xboxa 360 ale czytałem że jest bardzo awaryjny nie mam w tv żadnych HD,FULL HD,HDMI (chyba) też i mam pytanie czy np. http://allegro.pl/item648954404_xbox_360_a...er_%5E_re5.html

będzie dobra ? Słyszałem że te najnowsze są najmniej awaryjne nie wiem czy dozbierać do PS3 czy kupić to nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto...

Odnośnik do komentarza
Witam jaki jest teraz najmniej wadliwy model konsoli ? mam stary telewizor na którym łupałem w ps2 latami i teraz chce kupić xboxa 360 ale czytałem że jest bardzo awaryjny nie mam w tv żadnych HD,FULL HD,HDMI (chyba) też i mam pytanie czy np. http://allegro.pl/item648954404_xbox_360_a...er_%5E_re5.html

będzie dobra ? Słyszałem że te najnowsze są najmniej awaryjne nie wiem czy dozbierać do PS3 czy kupić to nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto...

 

 

kup ps3 xD

Odnośnik do komentarza

TV fullhd zeby po komponecie przyjal i wyswietlil 1080p to rzadkosc, wiec zakup HDMI jak chce sie 1080p to najlepsze co mozna zrobic

ale to nie jest tez tak ze jedno jest gorsze od drugiego, sa to dwa rozne sygnaly o roznej jakosci i wadach zaletach

tak samo jak dzwiek cyfrowy i analogowy, audiofile przy cyfrowym sygnale wymiotuja, a pamietam ze jeszcze pare lat temu jak wchodzilo CD wszyscy slinili sie na mysl o dzwieku w jakosci cyfrowej, teraz wszyscy wydaja mase kasy by pozbyc sie cyfrowego brzmienia

 

np. u mnie na projektorze po HDMI widac wszelkie mankamenty gier typu brak AA itp. bo obraz jest po prostu ostry az do bolu, a znow po komponecie jest jakby naturalne rozmycie i w niektorych przypadkach daje to ogolnie lepsze wrazenie, zabki staja sie mniej widoczne itp.

 

wiec wszystko zalezy co i kiedy nam potrzebne, ale na pewno technicznie patrzac to HDMI sygnal jest najbardzej wierny oryginalowi (mozna powiedziec ze jest identyczny jak oryginal) a po komponecie jest 2 razy robiona konwersja analog-cyfra

Odnośnik do komentarza

Przymierzam sie powoli do zakupi x360 w wersji elite. Czy elite sa juz sprzedawane (oprocz wersji czerwonej z re5) na plycie jaspera?

 

czy lepiej kupic premiuma i zakupic sobie jakas obudowe czarna? zalezy mi zeby x360 byl czarny albo cos w ten desen:

 

http://allegro.pl/item651283582_obudowa_xb...ight_green.html

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Jakbys poszukal to bys wiedzial...

Jesli chcesz sie bawic w otwieranie premiuma i wymiane obudowy i krojenie jej na dodatek (nie posiada wyjscia HDMI) tak-------wjenkszy odstemp--------rze powodzenia i gratuluje mUsku

 

@down

nasz lokalny zarcik

@2xdown

ok poprawione :potter:

Edytowane przez HeXa
Odnośnik do komentarza

Witam, nie jestem ani hardcorowym graczem ani nałogowym użytkownikiem tego forum, ale jednak mam pytanie na które pewnie w tym temacie już jest odpowiedź jednak z braku czasu nie przejrzę całego... Widzicie zepsuł mi się jeden z pierwszych modeli xboxa360 po ponad trzech latach (a więc sami widzicie że nie mogę być hardcorowym graczem hehe), i jutro chciałbym wybrać się po nowiutką w wersji premium (w inny dzień niż sobota nie dam rady) a moje pytanie brzmi czy microsoft wyzbył się w nowych modelach wad typu rysowanie płyt, awaryjność, przegrzewanie itp, a czego nie wyeliminowali...

 

czy znajdzie się jakiś dobry człowiek który poświęci z 5 minut nad klawiaturą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...