Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

1 jak zgrac muze z mp3jki lub filmiki na dysk ?

2 lub chociazby muze w formacie mp3 z plyty na dysk ?

3 czy moze tylko mozna zgrywac audio na dysk ??

4 nie moge przenisc niektorych save z memorki na dysk nie wiecie dlaczego sie tak dzieje ??

5 idzie skopiowac zjecia z plyty na dysk badz film dvd jakis nie wspomne juz o grze ;] ?

 

1-3. Możesz kopiować na dysk tylko utwory z Audio CD. Podczas odtwarzania masz odpowiednią opcję

5. Nie da rady. Co najwyżej możesz ustawić zdjęcie w miejsce kompyzcji.

Odnośnik do komentarza
1 jak zgrac muze z mp3jki lub filmiki na dysk ?

2 lub chociazby muze w formacie mp3 z plyty na dysk ?

3 czy moze tylko mozna zgrywac audio na dysk ??

4 nie moge przenisc niektorych save z memorki na dysk nie wiecie dlaczego sie tak dzieje ??

5 idzie skopiowac zjecia z plyty na dysk badz film dvd jakis nie wspomne juz o grze ;] ?

 

1-3. Możesz kopiować na dysk tylko utwory z Audio CD. Podczas odtwarzania masz odpowiednią opcję

5. Nie da rady. Co najwyżej możesz ustawić zdjęcie w miejsce kompyzcji.

ad 4. wiem, ze napewno nie mozna przeniesc na memorke save'ow do gier z klasycznego Xboxa. pozostale powinny sie kopiowac bez problemu. nie ma opcji kopiowania czy jest jakis komunikat?

Odnośnik do komentarza

no cos tam pisze,ze sa to savy z innego profilu,ale wiem dobrze,ze sam przechodizlem te gry,wiekszosc saveow sie pokopiowala to czemu nie te ? na mojej konsoli jest kilka profilow wiec moze komus zaladowal sie save na moim profilu i zalogowal siebie a pozniej wlaczyl sie autosave i zapisalo na jego profil,innej opcji nie widze,mial ktos tak?? sprobuje zrobic odwrotnie zapisze te savy an swoim profilu a zaloguje sie na czyims.czesto z kolegami gram wiec takie cos moglo miec miejsce.

Odnośnik do komentarza

nie moge znalesc przejsciówki z tych chinch'y na wejscie od głosników komputerowych (minijack) ktos podawał kiedys link do takich aukcji ja naszukałem sie na allegro i nie mogłem znalesc. chciałbym podłaczyc xboxa do monitora i potrzebna mi taka przejsciówka, bo inaczej będę musiał grać bez dzwięku :P

 

z góry dzieki za pomoc!

Edytowane przez smalec_
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad kupnem tej konsoli:

http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_nowa...er_cena_/i5549/

Cena jest bardzo zachęcająca (+ darmowy kurier). Czy jest w tym jakiś "haczyk"?

Polecacie kupno konsoli (i pewnie jakiejś gry) z Ultimy?

chyba stare wersje premium to są czyli bez hdmi i czegos tam co mają nowe modele (nie za bardzo na czasie bo od 2 lat mam swojego premium) Myślę że to wyprzedaż starszych modeli po prostu (czyt. co im nie zeszło w tamtym roku) ... ale mogę się mylić :D

Odnośnik do komentarza

ja na serio pisalem o takim rozrzucie bo az taki jest

od kilku kilobajtow do kilkunastu megabajtow

oczywiscie kwestia ile zrobisz save w danej grze

np patrze na bioshocka to mi zajmuja z tej gry wszsytkie sejw 350MB, ale pojedynczy sejw z tej gry to od 1mb do 10mb juz

 

jesli jestes rasowym graczem to jednak HDD sie przyda, jesli grasz od czasu do czasu by zabic nude to memorka 256M wystarczy...

 

PS.

hdd kupowane odzielnie nie sa drogie jakby co, w tej chwili 199zl za 20GB...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...