Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać czy wersja Arcade ma miesiąć Golda ?

I oczywiście czy opłaca się ją kupowac, czy może lepiej dozbierac na premium?

 

To zalezy za ile znajdziesz Arcade i jaka wtedy bedzie roznica w cenie miedzy Premium a Arcade. Moze wyjsc na tyle tanio, ze dokupisz do Arcade dysk i bedzie cie to kosztowac tyle, co Premium, a jeszcze masz przeciez karte pamieci, ktora mozna zawsze sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Witam, jako że stałem się szczęśliwym posiadaczem Xboxa 360 Arcade więc nie posiadam dysku twardego a chciałbym pograć w dema dostępne na marketpalce. Sciągnąłem demo Burnout Paradise, katalog content wypaliłem na płytę DVD-R ale konsola nie widzi dysku, czemu??

 

Pewnie jest napisane że to dysk z różnymi materiałami multimedialnymi. Demko znajdziesz w zakładce: "Biblioteka Gier/Moje gry"

Odnośnik do komentarza

Jestem na kupnie Ixa wersja :Arcade.

 

Chce kupic także monitor LCD i zastanawiam się czy kupic normalny i podlaczyc ixa przez vga Microsoft, czy lepiej z wejsciem hdmi. Jest jakis LG za 1300zł i podlaczyc kabelkiem hdmi,ixa do niego.

 

Ogólnie jest znacząca roznica w obrazie miedzy hdmi a Vga ?

Wydaje mi się że to i tak idzie przez rozdzielczość, a taka samą wyciagnę na VGA jak i na HDMI?

Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza
Ale to demko co sciagnales to jakas kapa. Sciagaj obrazy plyt *.ISO a nie folder content bo to jak mnie pamiec nie myli sluzy do zrzucenia sobie na dysk po kabelku z PC. Oo'

"kapa" to jest twoja odpowiedź. Demko znajduje się w kilku folderach począwszy od folderu Content właśnie, poprzez nic nie mówiące następne foldery oraz plik z właściwą grą.

Jeśli ściągniesz ISO to trzeba je rozpakować. Wszystko chodzi na nie przerobionej konsoli.

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza

Mam noobowskie pytanie,poniewaz nigdy sie tym nie interesowalem i zawsze do swojego xO uzywalem kabla VGA i monitora.

 

Otoz po dluzszej przerwie od grania i ogolnie obserwowania rynku postanowilem sprawic sobie telewizorek LCD,jakis full hd i zaczalem sie zastanawiac czy aby konsola xO premium kupiona rok temu w grudniu ma wejscie HDMI,nie mam jej obecnie przy sobie wiec nie mam jak sprawdzic,ale przeczuwam najgorsze,ze dopiero nowsze wersje(ELITE?) maja wejscie HDMI,czy to znaczy ze musze kupic nowa konsole?bo to brzmi tragicznie i bez sensu,w sumie czulbym sie lekko wyr***.

 

dzieki za pomoc bo jestem w tym temacie zielony

Odnośnik do komentarza
Niestety nie ma Golda. Dysk jest potrzebny do demówek i dodatków. Ja mam arcade i nie moge narzekać, nie mam odpowiedniego neta jeszcze i czasu na granie też za mało więc mi się to nie kalkuluje.

Bzdura, jest darmowy miesiąc Golda, sam z niego teraz korzystam.

 

Masz Golda? A to ciekawe. U mnie nigdzie w instrukcji, czy papierach nic na ten temat nie napisano. Ultima też w opisie Arcade nie chwaliła się, że konsola posiada miesiac za darmo. Niemam internetu więc nie mam jak tego sprawdzic i opierałęm się na ww rzeczach.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem świeżym pposiadaczem Xboxa360 Arcade :) i mam kilka pytań.

1.Jak sie zalogować do Xbox Live (neostrada): :)

2.Jak stworzyć profil Xbox Live(próbowałem ale nie ma polski jako kraju i nie działa, pyta o kod pocztowy itp.)? :)

3.Jak grać w sieci w LOST PLANET I GEARS OF WAR?

4.Czy można podłączyć do Xboxa 360 pendriva 2GB i zapisywać na nim savy lub dema?

i to by było tyle POZDROO.

Odnośnik do komentarza
Witam jestem świeżym pposiadaczem Xboxa360 Arcade :) i mam kilka pytań.

1.Jak sie zalogować do Xbox Live (neostrada): :)

2.Jak stworzyć profil Xbox Live(próbowałem ale nie ma polski jako kraju i nie działa, pyta o kod pocztowy itp.)? :)

3.Jak grać w sieci w LOST PLANET I GEARS OF WAR?

4.Czy można podłączyć do Xboxa 360 pendriva 2GB i zapisywać na nim savy lub dema?

i to by było tyle POZDROO.

Człowieku ty zacznij myśleć! Jak nie umiesz nic po angieslku to niech ci sie zachce chociaż poszukać na forum albo googlach, bo wszystko było już wałkowane setki razy!

PS. Nie wspominam już w ogóle o "trudności" rejestracji, bo jest to maksymalnie proste...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

nie extreme tylko ixtreme

i nikt Ci zadnej gwarnacji nie daje na nic, to nielegalny firmware i uzywasz go na wlasna odpowiedzialnosc i ryzyko

mozna tylko powiedziec ze nielegalny firmware ixtreme 1.4 to najmniejsze ryzyko dostania bana, ale ryzyko zawsze jest, a na pewno ryzyko przy kolejnych update...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie, zakupilem sobie Ixa w wersji arcade, podpiąłem i skonfigurowalem sobie live, nawet grałem wczoraj, jednak nie mam tych opcji marketplace, nie widzę dem, filmików itd które moge sciagnąć.

Czy bez dysku twardego nie mam do tego dostepu?

glowy nie dam, bo nie testowalem, ale na logike - zawartosc Marketplace nie zmienia sie w zaleznosci od konfiguracji konsoli.

w zakladce Marketplace dem szukaj w Game Store, a tam czwarte od gory Game Demos. ale za wiele dem nie sciagniesz, bo najmniejsze waza pewnie po 400 MB. filmiki sa w: Video Store/Game Videos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...