Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Może kupie Xboxa360 Elite.PS3 już mam ale chciałem sprawdzić możliwości X bo same świetne tytuły wychodzą.I mam pytania 4.

1.Gry arcade kosztują np 800points.Za co te punkty?

2.Internet w X kosztuje 200zł?

3.Bardziej opłaca mi sie Elite czy Premium???(mam lcd)

4.Zdrapki np na 48godz umożliwiają np 2 dni darmowe w Xboxie360(w necie)?

Edytowane przez Szakal v_1
Odnośnik do komentarza

Ok to jescze 2 pytania(sorki Wampis że pytania były poruszane setki razy ale ja mam PS3 więc tutaj mało zaglądam)

1.Te 800points to ile kosztuje na pieniądze?

2.To czemu Elite jest taki drogi 1700zł a Premium 1200zł skoro oba mają HDMI.Chodzi o wyposażenie???(Prosiłbym o jasną odpowiedź)Zauważyłem że się chyba tylko pojemnościa różnią biały ma 20GB a czarny 120GB

Edytowane przez Szakal v_1
Odnośnik do komentarza

chyba liczyc nie umiesz, dysk na allegro 120 to jakies 400zl-450zl, a 20GB 200-250zl, czyli roznica jakies 200zl. do tego masz ten kabel HDMI z optycznym od MS - 150zl.

wiec latwa matematyka 1700-1200=500zl , 200+150=350zł. wiec jesli dla Ciebie 350zl to wiecej niz 500zł. to...

 

PS.

chociaz ELITE mozna kupic jak sie dobrze poszuka, nowego za 1499zl to wtedy to sie oplaca jelsi ktos chce miec czarna konsole...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Tak, dużo stracisz. Nie mówiąc o tym, że jeśli nie jest to 16:9, niektóre gry będą wyświetlać się z pasami. Dlatego opłaca się kupić HDTV. 28 cali raczej nie istnieje, są 26' i 32'. Ale nawet taki 26' cali spokojnie wystarczy do grania, jeśli nie siedzisz daleko od telewizora. I tak mnóstwo osób (w tym ja) korzysta z monitorów 19'-22'.

Odnośnik do komentarza

ja gram na 22 calach i wygląda świetnie <-- monitor IIyama full hd także do kompa jest podłączony (a czasem playstation 3 z pokoju głównego zabieram i podłączam )

Kosztuje chyba teraz 1600 zł

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

powiedz staruszkowi ze mu dasz na prad, moze z 1zł na miesiac w stanie czuwania Ci spali ten Xbox, niech nie przesadza z ta oszczednoscia

 

to mu zapodaj niech sobie zerknie jak ne wierzy: http://webseotek.blogspot.com/2007/02/powe...s3-xbox360.html

 

raptem 2,5W/h co na miesiac daje 1800W a to 1,8kW a za 1kW placisz z 30-40gr czyli co zapalcisz, mniej niz zyla...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...