Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam problem miedzy kopiowaniem saveow z memory card do dysku a wyglada to tak : chce skopiowac sejvy do dao4 i wyskakuje mi komunikat : nie mozna przeniesc elementu miedzy urzadzeniami pamieci masowej . i co z tym zrobic ? jutro opycham memorke , wszystkie moje rekordy pojda w zapomnienie, tak samo nie zrobie tez achivementow za wszystkie stroje , bo przechodzic to od poczatku,zeby miec chociazby wszystkie postacie to nie dla mnie :) pozdro

Odnośnik do komentarza

Czesc

 

Mam pytanie a mianowicie mam X premium od miesiąca (bez przeróbki) i tydzień temu grałem sobie w H2 wieczorem nagle konsola się zawiesiła ok. resetuje a tu zonk wchodzi tylko w menu główne a płyta w środku i na dodatek nie dało się jej wyciągnąć dopiero rano gra zatrybiła dziwne myślałem ze to jej przeszło ale dziś tak samo tyle tylko ze to przy Fms2 nagle czarna droga a potem zwis o co chodzi dac konsole na serwis czy to normalne po przegrzaniu się ?

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Nie mam przerobionej konsoli. Kolega wypalił płytkę z Dexterem. Wszystko chodzi ok, ale bez napisów. Czy da radę coś z tym zrobić? Jaka jest przyczyna? Jeśli już po ptakach to jak nagrać następnym razem żeby było dobrze? ;]

 

Oczywiście odcinki podpisane są tak samo jak pliki z napisami.

Odnośnik do komentarza

Szkoda Juchy, że dopiero teraz masz ten kabelek w ofercie... :D

 

Mam takie pytanie do userow posiadajacych dyski 20G i 120G - czy 20 nie wydaje sie zamała do ściagania demek, pełniaków, czy gierek z XBL? No i czy ta 120 nie wydaje sie za duża? Czy jet ktos kto to zapełnił? Gdzies kiedys słyszałem\czytałem, że całe XBL bez filmów jest sie w stanie tam zmieścić więc raczej nam ten dysk nie jest potrzebny. Szkoda, ze nie ma jakiejs alternatywy np 60, czy 50g. Tak się właśnie zastanawiam nad tym dyskiem i niechce przepłacić, a z drugiej strony nie chce co chwilę czegoś kasować (demka chyab spore są dosć). A i takie pytanie bonusowe, czy jak ściagne np. Psychonauts czy jakiegoś innego wielkiego pełniaka to czy po skasowaniu jego\zniszczeniu dysku dalej będę mógł go mieć ściągnąć za free?

Odnośnik do komentarza

Płatna zawartość nie licząc filmów, może być ściągana tyle razy ile chcesz.

Osobiście uważam, że dla przeciętnego mieszkającego w Polsce użytkownika, 20GB (czyli 13) spokojnie starczy, z powodu poblokowania wielu dem, braku możliwości ściągania filmów...

Osobiście miałem najpierw 20GB i starczał mi, tylko po pewnym czasie przed ściągnięciem dema musiałem wyrzucać jakieś starsze. Teraz mam 120GB, zajęte koło 40 i mogę stwierdzić, że jest to rozwiązanie po prostu wygodniejsze, ściągam co chcę nie martwiąc się o ilość miejsca i tyle. Ale niekoniecznie warto za nie aż tyle płacić.

Odnośnik do komentarza

Ja będę musiał nabyć dysk 120 GB, wcale nie dlatego, że ściągam filmy. Owszem ściągam, ale robię zawsze tak, że oglądam jeden film, czekam aż zostanie skasowany i potem ewentualnie kupuje nowy. Problem jest zaczyna się, kiedy chcę kupić jakąś grę z Xbox Originals (z powodu tylko 13 GB, nie mogę sobie pozwolić na żadną grę, a Halo, Fable czy też zbliżające się Black i Ninja Gaiden są smakowitym kąskiem, które chciałbym mieć na dysku), ściągnąć dużo trailerów w HD z Marketplace czy demek. Szkoda tylko, że cena jest kosmiczna tego 120 GB dysku. Jeżeli ktoś chce mieć jakąś cząstkę trailerów swoich ulubionych gier w HD, mieć przynajmniej jedną grę z Xbox Originals (np. Halo) i do tego obejrzeć jakiś film, musi niestety mieć dysk 120 GB. Te śmieszne 13 GB to ja zapełniłem w dwa wieczory od zakupu 360. Wiem, że polacy nie mogą ściągać Xbox Originals i filmów, ale dla ludzi zza granicy ten dysk jest po prostu malutki. Moje 13 GB mam zapełnione tak: 5 demek i już mamy około 5-6 GB. Do tego mam trochę trailerów w HD, które lubię często oglądać, to jakieś 4-5 GB. Reszta idzie na głupoty w stylu Wormsy z Arcade, czy inne gierki. I co mi zostaje? Około 2 GB. I gdzie tu teraz ściągnąć jakiś film z Marketplace w HD? Nawet w SD to ledwo, a SD filmów oglądać nie będę, kto widział 300 w HD, ten wie o czym mówię :D O Xbox Originals można w tym momencie zapomnieć. Choćby o jednej małej gierce. Dlatego - Polak w Polsce, może się zastanowić, Polak za granicą nie ma się co zastanawiać, dysk 13 GB jest po prostu za mały. Chyba, że ktoś nie korzysta z dobrodziejstw Xbox Live, to wtedy, ale tak, nie ma po prostu miejsca.

Odnośnik do komentarza
no wlasnie miga ;p oplaca sie kupowac ten play and charge kit czy lepiej jakąs tanią ładowarke do akumulatorkow AA ?

Ładowarkę, niekoniecznie tanią, a po prostu dobrą.

P&C ma dwie wady:

-podczas ładowania twój pad de facto staje się przewodowy

-wraz z z liczbą ładowań, ich czas nieznośnie się wydłuża

A zwykła ładowarka jest jeszcze niezła, bo uniwersalna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...