Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zasilacz od starszych xboxów (z 2005 roku) będzie pasował do nowszej konsoli? (strzelam że do takiej z 2008r.). W necie różnie o tym piszą - że niby nie pasują, albo że pasują stare zasilacze ale nowego zasilacza nie podepnie się pod starą konsolę itd. więc chciałbym żeby ktoś obeznany mi to sprostował.

Odnośnik do komentarza

Można odzyskać kod dostępu do profilu xbl? Ja xboxa podłaczam do neta raz na miesiąc, by zaktualizować GameCarda, ściągnać demo itp, ale ustawiłem kod w Sierpniu, wczoraj podłączam, prosi mnie o kod by się zalogować, ale ja go nie pamiętam. Wybrałem odzsykiwanie tagu z menu xboxa i skutek jest taki, że straciłem 400 GS, a kod pozostał. Jest na to sposób?

Odnośnik do komentarza

Był by ktoś tak dobry i rzucił jakimś linkiem albo napisał w prosty przystępny sposób jak podłączyć 360 do neta radiowego ;)

Więc zrób tak, kup sobię karte sieciową do kompa, następnie podłącz iksa do kompa poprzez kabel enthernet, w ustawieniach sieciowych wybierz opcję Konfiguruj sieć w domu lub małej firmie i postępuj zgodnie z poleceniami, oczywiście musisz miec kompa cały czas wł, wyłącz zapore sieciową jak nie będzie działac to wybierz w połączeniu swojej karty radiowej, aby udostępniała net dla iksa (karty do której jest podłączona 360) Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie nie wiem czy poruszane. Chodzi o zmianę konsoli na nowszy model. Mam zamiar wymienić sobie wersje pro na elitt. Teraz zastanawiam się czy dodatki do gier, dema i wersje arcade da sie sie ponownie ściągnąć z rynku na moim profilu. Wiem jak zgrać savy ale nie mam pewności co do add onów. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

witam, mam nastepujacy problem, otoz moj iks padl, w zwiazku z czym kupilem nowego. podpinam do niego stary dysk, na ktorym mam profil, dema, zainstalowane gry oraz pelne wersje gier z arcade. i wlasnie z tymi grami arcade mam duzy problem - gdy konsola nie jest podlaczona do live'a, to te wszystkie gry sa w wersji demo. dopiero jak zaloguje sie do live'a sa to juz pelne wersje. nijak nie moge sobie z tym dac rady - gdy daje na "odblokuj pelna wersje", to mnie loguje i wszystko jest cacy. pousuwalem nawet te wszystkie gry i zassalem je od nowa, ale nic to nie dalo, jak chce pelna wersje, to musze byc zalogowany.

 

da sie cos z tym zrobic ? duzo pieniedzy mnie kosztowaly te wszystkie gry, a konsole chcialbym miec w miejscu, gdzie nie mam neta i odpalac te gry offline.

Odnośnik do komentarza

Czy w Polsce mamy prawo do otrzymania darmowego zestawu do transferu danych z Premiuma na Elite ? Kupiłem Elite'a z powodu uszkodzenia Premiuma i się zastanawiam, czy jeżeli wypełnię formularz i wyślę na podany adres, to czy otrzymam ten zestawik ? Jeżeli tak, to ile czasu trwa cała procedura ?

Odnośnik do komentarza

A ja się tak zastanawiam bo mam dwa stare X360. Jeden z gwarancją a drugi bez. Niecna myśl mnie przeszła czy by na własną rękę nie dokonać modyfikacji konsoli. Chodzi mi o wymiane past, radiatorków czy wiatraków. Na takich zabiegach znam się więc problemu nie będzie tylko czy takie coś przedłuży żywotność mojego klocka?

Odnośnik do komentarza

jesli bys mial zla paste czy cos bylo nie tak z nia to konsola by wkrecala wiatraki na wysoki poziom obrotowy, czyli chodziłby jak odkurzacz

to samo wiatrak, jakby nie wyrabial to by chodzil coraz glosniej

 

radiatory to nie wiem jak chcesz wymienic i na jakie bo tam nie ma miejsca na nic innego niz oryginalnie daja

 

chlodzenie wodne zakladaja, czy wydluzylo im to zywotnosc? niby jak to sprawdzic? skad wiesz ile bedzie konsola chodzila z chlodzeniem wodnym, a ile ta sama na zwyklym?

w tym nei ma zadnej powtarzalnosci, jedna konsola standardowa chodzi 3 lata inna 1 dzien czy to oryginalnie czy to po modyfikacjach chlodzenia i innych

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Udało mi sie za darmo zmienić nick na live. Kiedys podłaczyłem do internetu i miałem nick +87pl, teraz przy nowym logowaniu (konsola wróciął z serwisu) nie wpisałem tego 87pl i mam sam nick. Dziwne?

 

I jeszcze mam pytanie czy po powrocie z serwisu dają zdrapkę na golda? Czytałem też, że ma być koperta z informacjami co zrobili, ale nic takiego nie ma. Chyba mi napęd jeszcze bonusowo wymienili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...