Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

To szkoda :confused:

 

Mam strasznie niereformowalnego brata, który ni cholery nie chce grać u mnie na Xbox'ie właśnie z powodu pada.

Przejściówka na pada od PS3 byłaby idealnym rozwiązaniem.

Swego czasu były takie wynalazki na pierwszego X'a, szło wtedy podłączyć pada od PS2. Tylko lipa była z tym, że nie szło skonfigurować jak należy wszystkich przycisków, i lag był niemiłosierny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanko

Kupiłem nowa konsolkę XO Arcade z wewnętrzną MU, mogę na to MU nagrać save, profil, tapety itp itd ale dziwi mnie taka oto sytuacja.

Odpalam 1szy raz GTA4 wiadomo aktualizacja, spoko tylko dlaczego na drugi dzień przy odpaleniu GTA4 znowu ma miejsce AKTUALIZACJA? Sytuacja taka ma miejsce z każdą grą którą odpalam na tej konsoli.

 

Jakieś sugestie, porady?

Odnośnik do komentarza

Szukam ale znaleźć nie mogę a pewnie gdzieś było... Jak by mi mógł ktoś życzliwy odpowiedzieć byłbym kontent. Mam xboxa360 z dyskiem 20 gb, odpinam z niego dysk i podpinam dysk do nowego x-a360.. I tu klops bo nagle wszystkie gry pobrane z marketplace pokazuje mi jako dema... Oczo chodzi? Jak zrobić by działały?

Edytowane przez Pociemku
Odnośnik do komentarza

Jak kupujesz oryginalnego Elite'a lub wogle oryginalny dysk to powinienes zadzwonic do MSu i poprosic o transfer cable (o ile go nie bedizesz mial w zestawie). Na zachodzie ludzie sie po prostu kulturalnie nimi wymieniaja za darmo, a tutaj chyba bedziesz musial go kupic sam i sprzedac ponownie...

 

A jak sprzedajesz 20ke, kupujesz BEVxa to olej ta gware, wpinaj do PC.

Odnośnik do komentarza

rzeczywiscie kable z ktorego tylko wykorzystywało sie HDMI obcieli, i cena spadla przez to 200zl (50Euro), te kable ich kosztowaly 200zl? hahaha

 

niech w PS3 nie daja krotkiego kabla do ladowania pada ktory psu na bude i niech obniza 100zl i nazywaja sobie to jak chca ta obnizke

 

obnizka Elite byla i dobre posuniecie ze wywalili kable ktore i tak byly niepotrzebne, a przy tym zapewne jeszcze mogli cene lepsza zrobic, zapewne wywalenie kabli to ich kosztowalo grosze i jakbys chcial realnie znac cene tych kabli ile za to placa to bys spiewal innym glosem, obnizka ceny konsoli byla realna i kable nic do tego nie maja, a obnizka byla po to zeby Elite wskoczyl na miejsce premiuma, a nowy elite z 250GB na miejsce dotychczasowego Elite 120GB.

 

co by nie pisac, dla Nas dobrze...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Te kable wywalili pewnie tylko dlatego, że liczyli na to iż jakiś odsetek klientów zakupi ich oryginalne kable do konsoli po wysokich cenach bo będą myśleli, że są lepsze. Znam takich oszołomów co zamiast kupić kabel HDMI za 5-10zł do PS3 to kupowali po 200-300zł bo zaje.bistość Cella w ich mniemaniu nie poszłaby po kablu z Biedronki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...