Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

No i gitara, tutaj wyglądasz jak człowiek. Brzucha zazdroszczę jak jasny chooy, ale tylko brzucha ;)

Na mój gust to oczywiście powinieneś dorzucić mięsa, bo chudo, ale jak wolisz.

Tylko te miny w stylu "czaisz te boską rzeźbę bejbe" i "już prawie mister olimpia" są trochę słabe.

Podciągnij też trochę spodnie, to FPE , nie anonse.pl

 

Aaaa wcześnie rano jest , to sie jeszcze poprzypier,dalam .

 

Nie ma zdjecia ale jest to duzo

Pro tip:

1.Bierzesz aparat tudzież telefon.

2.Robisz zdjęcie.

3.Jest zdjęcie.

 

 

Widac, ze ta masa pochodzi od KFC a nie od cwiczen

A, no to świetnie. Rozi podsyłał ci mailem swój plan masę ?

 

 

 

 

Tylko znowu mi to pasuje bo nie mam czasu

No i git, nie ma czasu nie trzeba się męczyć. High Life w mordę jeża.

 

 

aby ladnie sie zrobic

Ładnie się zrobić to możesz na solarium albo w salonie odnowy biologicznej , my tu przelewamy krew, pot i łzy , aby w mniejszym lub większym stopniu zbliżyć nasze sylwetki do antycznych rzeźb greckich bogów, bądź robimy wyniki żeby być chodź troszkę jak Pudzian.

 

 

Poprostu widac goscia, ktory kiedys napewno trenowal a potem to olal i zaczal jesc.

Wiesz , jak byś zaczął jeść jak jeszcze trenowałeś to wyniki były by na pewno lepsze.

 

Taki trochę odebrałem wydźwięk tych wypowiedzi :

 

- ogólnie to spoko jestem, tylko zrzuci się z brzucha i git

 

- dasz zdjęcie, bo coś tam coś tam ?

 

- no zdjęcia niestety nie mam, a szkoda, w ogóle to widać po mnie że ćwiczyłem tak że nie myślcie sobie że kroje wam ściemę, po prostu jak ćwiczyłem to nie jadłem, a jak skończyłem z ćwiczeniami to robiłem masę na KFC (sie robi sie ma), nie mam czasu żeby ładnie się zrobić , a troche bym pomachał i wykuło by się Brada Pita z Troi czy cuś, no ale wiadomix, zarobiony jestem chorą ciotkę codziennie odwiedzam a psy tez się same nie wyprowadzą no stołowanie się w KFC do najtańszych nie należy i wgle

 

 

 

 

 

 

cytat: Wczoraj sie wazylem: 87,2 przy 174cm.Musze zrzucic troche brzucha bo reszte sylwetki mam ok

no jak sylwetka okej, to przy tych wymiarach całkiem dokoksowany jesteś, whats so big deal ?

 

lol. ale się przypie.rdoliłem, zmiana pogody jakaś czy co :unknown:

 

 

Tylko ja znowu leniwy jestem i nie wiem jak to wyjdzie.

O jeeezu <_<

Ta cholerna alergia na leni, juz mnie swędzi..... wyjdź. :diablo:

Albo szczerze ? To (pipi)j w podskokach.

 

słońce wschodzi, nowy dzień, a wraz z nim nowy limit minusów, tyle mozliwości....

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie ma zdjecia ale jest to duzo

Pro tip:

1.Bierzesz aparat tudzież telefon.

2.Robisz zdjęcie.

3.Jest zdjęcie.

 

 

Co jak co ale ten protip w twoim wykonaniu to rodzyn jak chu.j

 

 

 

 

 

 

Nie ma zdjecia ale jest to duzo

Pro tip:

1.Bierzesz aparat tudzież telefon.

2.Robisz zdjęcie.

3.Jest zdjęcie.

 

 

Co jak co ale ten protip w twoim wykonaniu to rodzyn jak chu.j

 

 

 

Nie ma zdjecia ale jest to duzo

Pro tip:

1.Bierzesz aparat tudzież telefon.

2.Robisz zdjęcie.

3.Jest zdjęcie.

 

 

Co jak co ale ten protip w twoim wykonaniu to rodzyn jak chu.j

 

No ta, miałem dać to yebane zdjęcie, sorry fani , zdjęcia nie ma , ale i tak jest zayebiście.

Serio, muszę wszędzie wszystko tłumaczyć ?

To powoli.

Yacek : jestem taki owaki spalę brzuch i itd.

Orson : pokazał byś zdjęcie, bo coś tam...

Yacek : Nie ma zdjęcia

Narrator forum : LoOOOLLLLlll

Ja : posługuję się nie najwyższych lotów sarkazmem, nie ważne chuy z tym

Canabis : fuuu jaki rodzyn sam nie dałeś zdjęcia weeźźź

 

Kiedyś tam obiecałem nawet , ze dam zdjęcie i zapomniałem. Potem se przypominam jak wejde w temat fotki albo Yaczes mi przypomni i znowu zapominam. Musze pierw pożyczyć od kogos aparat, komórką nie robię i już. A że forum nie jest całym moim życiem, to kiedy jestem poza nim, zwykle nie pamiętam, dzieje się tak pewnie dlatego, że nie mam zbyt wielkiego parcia na świecenie klatą w internecie (generalnie jestem dość powściągliwy jeżeli chodzi o jakies demonstracje samego siebie). Ale że udzielając się w tym temacie i możliwe tez w innych, wypadało by to zdjęcie wstawić, to NA BANK BĘDZIE W PRZYSZŁYM TYGODNIU, zapisze sobie na kartce, spoko ?

 

To jeszcze raz dla myślących w slow motion :

Orson : Yacek, dałbyś zdjęcie, co ?

Yacek : NIE MA ZDJĘCIA. (i chuy, koniec, nie ma zdjęcia to nie ma)

 

Yaczes : Kazub lamusie jak się już tu wymądrzasz to dawaj zdjęcie

Kazub : dobra, dobra dam..... (no i dupek nie dał, obiecanki, cacanki)

 

sory, musiałem to wytłumaczyć łopatą.

Zdjęcie będzie na dniach na stówę, a wieczorem wrzuce jakis trailer

 

Dobra, zaraz ktoś wpadnie pewnie w temat, oleje meritum bo zapewne ma to głęboko w (pipi)e i przygrzeje np. czymś takim : jakiii jak sie spina, ciasna dupa lol jak sie tłumaczy i odpowiada, zero dystansu (pipi)a weź, daj spokój weź, po co sie tłumaczysz, ale przeżywa internet sirjus biznes, lolllll, i wgule udawany dystans do siebie i jeszcze wrzucę śmieszne meme żeby pokazać jaki jesteś hooyowy, a jak cos odpiszesz to wtedy wszyscy chłopacy z forum wiedzą że sie spinasz i będzie polewka z ciebie bo tu wszystko jest podszyte grubą warstwa sarkazmu i ironi, mamy cie !!!

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

generalnie muszę siedzeć od wczoraj w chałupie, czekam na pewnego dupka co ma wyłączony telefon i ogólnie zaginął w akcji może raczy się łaskawie zjawić osobiście ( Kurak ty końska spier,dolino jeżeli to czytasz to hooy ci w dupe - e !!!!!!!!) no i na(pipi)iam co mi ślina najęzyk przyniesie bo jestem bardzo zły

 

jak sobie jeszcze sieknę ze dwa razy pod rząd posta i nie będę udawał że sie forum psuje to dostane jakiegoś warna ?

czy ten post zostanie usunięty ?

czy jest on nie na temat ?

czy po mleku macie sranie ?

głosujemy na ulubionego zgreda kflwjgwerpogjpowrjgpowjg3po4r/m/.yu;

Odnośnik do komentarza

Ocho, juz komuś puściły zwieracze. Znam cie, obdarowywałeś masę swoim dziennym limitem plusów i przyklaskiwałeś mu jak tresowana małpa w cyrku. Rozumiem, że po usunięciu tego zj.eba jest ci żal że nie masz komu ciągnąć przez internet, ale cóż ci mogę doradzić..... no SPIERD.ALAJ rzecz jasna, bo siejesz przypał i zaraz pewnie dostane przez ciebie warna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

04.01.2012

 

imag0014nc.jpg

 

12.03.2012

 

imag0070m.jpg

 

 

imag0077i.jpg

 

i ostatnie zrobione przed chwila, po kolacji

 

 

imag0085zn.jpg

 

59kg/177cm

 

edit: zdjecia z marca sa po 2 tygodniach przerwy i okolo 4 dniach bardzo ograniczonego jedzenia (nie jadlem wlasciwie nic, tylko pilem wode), ktore bylo spowodowane grypa zoladkowa. Od przyszlego tygodnia wznawiam bieganie, wiec mysle, ze uda mi sie zrzucic troche z brzucha po zimie. :)

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Powodzenia w treningach, ja zaczynalem z duzo gorszego levelu.

W tym wieku duzo masy jeszcze nie zrobisz raczej, ale rozne mutanty sa na swiecie.

pozdro

.

 

Nawet nie wiesz jak mnie zmotywowales tym postem. Bo patrzac na Twoje obecne fotki czuje, ze za kilka lat tez moge tak wygladac (a przynajmniej bede do tego dazyl).

 

@Orson

 

Moze zabrzmi to dziwnie, ale ogladajac siebie w lustrze, nie wygladam na wychudzonego. Wydaje mi sie, ze jestem w sam raz, jednak masowanie to moj priorytet. Zawsze istnieje tez prawdopodobienstwo, ze mam popsuta wage i pokazuje zbyt malo kg.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, wygląd się nie liczy do końca, bo wszystko zależy od tego jakiej jakości masz mase. Inni się zalewają i od razu to po nich widać na przykład. Wcinaj dobrze rozpisaną dietę z dodatnim bilansem i wszystko z czasem przyjdzie. Orson dobrze prawi. Jest to bardzo duża niedowaga, która może w efekcie odbić się na zdrowiu. Sam zjeżdżałem z 90 kg na 70 w pół roku bez termogeników, czy innych specyfików, więc wiem jak bardzo organizm potrafi w pewnym statium wyrzucić "blue screen'a". Masuj póki co i nie myśl o redukcji, bo nie ma z czego, chyba, że chcesz być chodzącym kościotrupem. Pamiętaj, mięśnie muszą mieć budulec, same się nie zrobią... no, chyba, że piwny ;) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Qvstra, trzymaj jeszcze moje zdjęcia stare (przed/po) aby nie było, że jestem gołosłowny. Wszystko mam udokumentowane jeżeli chodzi o "postępy", zatem nie jest to manipulacja/gimp/fotoszop/dwie fotki z innymi osobami:

 

zVRsJ.png

 

Zrozumiesz wtedy co miałem na myśli, pisząc o "wyglądzie" we wcześniejszym moim poście :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...