Skocz do zawartości

wstyd się przyznać


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 781
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stary liroy to klasyk, pierwsza podjarka w podstawowce z niecenzuralnych tekstow, mam kasete xD

 

I te rymy:

 

ch,uj!

moj

twoj

wypie rdalaj!

 

+2

 

kaseta z NASem, pokój na obrzeżach ośrodka na pierwszej zielonej szkole i 4 dzieciaków pochylonych nad nadpsutym kaseciakiem z którego wydowywają się dźwieki "alei nr. 6 grobu nr.4". klvt.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
Zadaj sobie to pytanie po tym

dani37.jpg

dani_filth.jpg

 

 

nie wygląda żałośniej od pierwszego lepszego zespołu blackowego. A pierwsze 3 płyty + pierwsza epka to kawał zaj.ebistej muzy i ja bym się jej nie wstydził. Albo cover kawałka "No time to cry", który też daje radę.

 

Co innego ich 'imidż' i przeciętny odbiorca ich muzy z ich naszywką na szkolnym plecaku.

Odnośnik do komentarza
Nie wygląda żałośniej od pierwszego lepszego zespołu blackowego.

 

Fakt.

 

immortalbandbl3.jpg

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobra, to chyba tu pasuje.

 

The Kovenant - Często ich ostatnio słucham. O ile pod względem muzycznym nie ma nic do zarzucenia (najpierw Black, teraz bardziej Industrial), to wizualnie, miażdżą :lol:

 

thekovenantbm2.jpgkovenantkovenantaria102yz1.jpg

Edytowane przez Zaton.
Odnośnik do komentarza
nie wygląda żałośniej od pierwszego lepszego zespołu blackowego. A pierwsze 3 płyty + pierwsza epka to kawał zaj.ebistej muzy i ja bym się jej nie wstydził. Albo cover kawałka "No time to cry", który też daje radę.

Muzycznie bardzo mi nie pasuje, imo nadaje sie to na tlo pod jakis sekszop, jak to ktos kiedys ujal. Vampiric pure evil black metal ;[

A i co do immortala, to slucham czesto jednej plytki bo mi sie podoba. Battles in the north mianowicie, ha. Tu braki w prezencji nadrabia muzyka, czego sie nie da o cof powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
The Kovenant - Często ich ostatnio słucham. O ile pod względem muzycznym nie ma nic do zarzucenia (najpierw Black, teraz bardziej Industrial), to wizualnie, miażdżą :lol:

Słuchasz power metalu to wystarcza.

 

Lenny Kravitz siara?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...