Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest grane. Po zabiciu 3 pierwszych celów i powrocie do siedziby głównej, boss mi wskazuje kolejne trzy cele - w Damaszku, Acre i Jerusalem - po czym mam pogadać z miejscowymi szefami kryjówek. Co też robię, ale nadal część mapek mam zamglonych, pomimo, że mogę się po nich poruszać. Nie widzę na nich żadnych ikon "view points" czy innych zadań. Mogę natknąć się na uratowanie cywila, ale wszystko na mapce jest zamglone. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem przy przedostatnim zadaniu, w którym musze udać się do Asfur tylko jak to zrobić jak chce przejechać przez brame pokazują mi się tylko duże miasta do teleportacji. Jak tam dojechać ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wykonam ostatnią walke będe mógł potem jeszcze zdobyć pozostałe osiągnięcia bez rozpoczęcia całej gry od nowa ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokonujesz kradzieży kieszonkowej na przechodniach. Są to dwa rodzaje kolesie: w kapturach i półłyse grubaski z dwoma sakiewkami u pasa. Jako jedyni z przechodniów automatycznie są podświetlani jak ich mijasz. Wtedy ich namierzasz (LT) i od tylca dokonujesz pickpocket (B). Jak się gościu skapuje lub cie zauważy, to się z nim boksujesz. Często do takiego gostka podłączają się inni. Ja miałem przyjemność boksować się z 3 na raz :mellow:

Odnośnik do komentarza
Flagi tylko dla achiva, a w niebieskim pokoju gra sie dogrywa... możesz sobie wtedy poćwiczyć skoki ;)

 

Nie macie może jakiegoś sposobu na zabicie ostatniego bossa.

Tego templeariusza z eskortą innch tempeariuszy.

Zawsze mnie dopadają i zaciukają.

 

Tutaj mogą być lekkie spojlery odnośnie ostatniego zadania :

 

Jak atakuje Cię ta grupka to dawaj im wyprowadzać ciosy i zawsze skupiaj się na jednym templariuszu. Wybijaj ich po koleji. Oni potrafią blokować większość Twoich ataków, ale nie tego "super ciosu" :mellow: Tylko najpierw musisz ich troche zranić, bo inaczje będą dostawać tylko z kopa na klate.

 

A jak już wyjdzie final boss to będzie banał, cały czas go atakuj. Ja przyparłem go do kąta i tam napieprzałem jak popadnie, w końcu padł.

Odnośnik do komentarza

Czy jak mam cały pasek energi to ratowanie cywili i wchodzenie na wieże przydaje sie do czegoś? Chodzi mi o to, czy jak będe zbierał te punktty 1\15 to czy pojawią się jakieś nowe możliwości\bronie. Na początku grania po otrzymaniu awansu w siedzibie, dostałem potem go znowu za te punkty. Czy flagi, teutoni etc będą się odnawiać za każdym rozpczęciem gry od nowa, czy już nie? Tak pytam jka bym kiedyś nie miał co robici achv by mi siezachciało robic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...