Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
polygamia informuje ze nowe wydania na 360 zawieraja jezyk PL

 

"(...)Assassin’s Creed już wkrótce pojawi się w pełnej polskiej wersji językowej na konsolę Xbox 360! W Polsce będzie to dopiero szósta gra na konsolę Xbox 360, która jest w pełni spolonizowana – zawiera polskie głosy oraz napisy. W nagraniach wzięli udział gwiazdorzy polskiego kina: Daniel Olbrychski, Borys Szyc, Krzysztof Kowalewski, Jarosław Boberek oraz Jacek Kopczyński (jako Altair). Informacje o dacie premiery oraz cenie podamy już wkrótce.(...)"

 

http://www.cenega.pl/?ID=6024

 

Raczej dopiero będą, ciekawe czy będzie można ściągnąć path do starych wersji, a jak nie, to czy będzie nabijać osobno GameScore. Kurde teraz niewiem czy w to grać, słabo znam angielski i chętnie bym posłuchał co tam gadają ^_^ :P

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza
tylko niech nie licza na oszolamiajaca sprzedaz. wiekszosc ludzi juz przeszla i zapomniala o tym tytule.

troszke za pozno na wydawanie polskiej wersji.

jesli pomysla o patchu, nawet platnym (tylko bez przesady) to z checia zagram jeszcze raz.

 

Z komentarzy jakie słyszałem na Live! od ludzi grających w polską wersję na PC, mogę Ci powiedzieć, że nawet jeżeli patch będzie za darmo to nie fatyguj się. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
jeżeli spolszczenie to co na pc to ja podzękuje. a w ogóle to grałem to u kolegi. skakanie do siana niezły patent - jaram się. a tak to chu.joza.

 

nawet to sie szybko nudzi ;f

 

Odnośnik do komentarza
Gra jest nudna jak flaki z olejem, w dodatku strasznie pokręcona fabuła. Jest parę fajnych patentów, ale ogólnie to zmarnowany potencjał.

Popieram :/. Zawsze myślałem, że ludzie którzy narzekaja na AC przesadzają. Pierwsze 6h wytrzymalem i gralo sie milo ale później szło zasnąć, sprzedałem shit. Absolutnie nie polecam...

Odnośnik do komentarza

Generalnie podzielam opinie poprzedników. Gra choć bardzo ładna i z początku wciągająca po kilku misjach zaczyna robić się straaaaszliwie schematyczna (zabij bosa w koło Macieju, zupełnie jak w Crackdown).

Bieganie po dachach to po prostu majstersztyk, podobnie jak jazda konna (nie ma to jak szarża z mieczem w dłoni na zwarty oddział templariusz). Naprawdę szkoda ze tak tę grę "oszpecono" powtarzaniem cały czas tego samego :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...