Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w Memory Block4, w ACRID mam wszystkie viewpoint'y uratowalem kazdego wiesniaka, 1 czesc nie odkryta Middle District, boss nie ma dla mnie misji, kaze mi szukac w kolejnym miescie ( skoro mam viewpoint complited, to powinny pokazac sie jakies misje na mapie? ) jak sie teleportuje, pokazuje mi ze w tym miescie sa jeszcze misje ( dziwne ) natomiast w jerozolimie nic nie zostalo, podpowiecie co mam dalej uczynic? :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakończenie trochę mnie rozczarowało. Tylko jeden wątek(albo dwa, jak kto woli) ukończono, a resztę chamsko zostawili na drugą część :(

Do 1000 brauje mi dwóch archievementów, a dokładniej jednej falagi z Jeruzalem(a jestem pewien że mam wszystkie, zdobywałem z mapą) i 3 templariuszy. Jestem za bardzo zmęczony tą grą żeby isć i szukać tego...

Odnośnik do komentarza

Znudziła mnie ta gra okropnie. Rzygać mi się już chciało.

Genialne pierwsze wrażenie szybko zmieniło się na zupełnie odwrotne.

 

 

Dziś poszła do wymiany.

Przy Kane&Lynch bawiłem się kilka razy lepiej. Krótko, ale intensywnie.

AC jest długi jak.... flaki z olejem.

 

 

Zupełnie nie mój gust.

Odnośnik do komentarza

a mi sie podoba. mimo, ze jest prostolinijna to sama w sobie jest czyms nowym, co urozmaica zabawe. wiem, ze ma wiele bledow, ale nie jest napewno srednia. fabularnie jest na wysokim poziomie i zamiata widokami. przyznam, ze nie jest na jedno przejscie, ale trzeba robic przerwy w misjach. no i bledy gry sa troche dokuczliwe. diab napisal, ze po otrzymaniu umiejetnosci kontratakow walka staje sie nudna. przyznaje, ze tez jesli chcesz sie pozbyc przeciwnikow to walka moze byc monotonna. ja nawet pojde dalej w temat i przyznam szczerze, ze mi wystarczyl rzut przeciwnikiem o glebe i szpikulec (potrafilem tak zalatwic caly oddzial strazy plus bossow). do tego kamera mnie czasem oglupiala (na plus przy wspinaniu niemozliwe bylo zajzec na wyzsze poziomy to minusem bylo czasem wejscie spacerkiem na drabine). drobne minusy typu topienie sie w malych rzeczkach i kanalikach, bledy kamery (widok calego miasta "z lotu kreta"), sztuczna blokada na wjazd konno do miasta, zebraczki i ich "pozbywanie sie" (brak zadania -zlewka straznikow, zadanie - lekko pukniesz i juz gonia). brak subtitles'ow (siedze w uk 3 lata, ale angielskiego ze sredniowiecza malo sie teraz slyszy. do tego akcent w oryginale (francuzow, arabow, niemcow, reszty co niepamietam) powala, ale ja sie przyzwyczailem do angielskiego w angielskiej formie. dziwne zachowanie kamery przy galopie i wiele, wiele innych rzeczy wcale nie zacheca. ale nadal uwazam ta grez za must have i zostaje na polce. chociazby dlatego, ze jest inna niz reszta gier na xboxa360 i po kolejnych cod'ach i roznych smieci typu spidermani king kong to odskocznia sa miasta. miasta pelne zycia, pelne uprzedzen religijnych i spiskow, pelne przede wszystkim przygod. ;p

 

tyle na temat gry: 8/10.

Odnośnik do komentarza

LOL jaki zonk. Włączyłem grę i przeszedłem tych Assassynów w 3min, kolesi których kiedyś zabilem w 4, a te klony w uwaga: 1. Wystarczylo, że zabilem jednego. Cos sie musialo żle wczytac.

Ma dwa pytania:

Co muszę zrobic jak juz wyszedlem z Animusa, obejrzalem creditsy i popodchodziłem do wszystkich badziewiek?

Czemu tyklo 595gs?

Odnośnik do komentarza

Mam ostatnią walke gdzie muszę zabic tego dziada (naszego szefa). Te jego klony są po prostu masakryczne. zaabijam max. 1-3, ale reszta mnie sieka jak chce

 

 

Sposob na dziada gdy schodzi ci zbyt duzo energii? :(

 

- Podstawa sa bloki i odpowiednio wyuczony counter, bez tego nie podchodz!

- Jak masz malo energii... Pobiegaj! :D O co kaman? Odbiegnij od goscia i biegaj na okolo planszy - schodami na dol i na okolo az energia nie wroci do bezpiecznego poziomu, klony dziadula beda biegac za toba. Pozniej znowu siekasz gostka ta sama metoda. Polegl za 3 razem w moim przypadku

 

wogole jest jeszcze duzo prostszy sposób. wystarczy ze mamy kilka throwing knifes. walka sie zaczyna - my zbiegamy na dol i czekamy az te "klony" nadbiegaja i sciagamy je po kolei(kazdy jest na strzała)

w ten sposob mozna to przejsc w kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
LOL jaki zonk. Włączyłem grę i przeszedłem tych Assassynów w 3min, kolesi których kiedyś zabilem w 4, a te klony w uwaga: 1. Wystarczylo, że zabilem jednego. Cos sie musialo żle wczytac.

Ma dwa pytania:

Co muszę zrobic jak juz wyszedlem z Animusa, obejrzalem creditsy i popodchodziłem do wszystkich badziewiek?

Czemu tyklo 595gs?

 

 

 

jeden z dziadow jest prawdziwy, reszta to iluzja. jak ty sluchales co mowil wczesniej? ze wszystkie cuda z tego srebrnego jajeczka byly iluzja, ze sa nieprawdziwe. a wogole to milo by ci bylo, jak by ktos powiedzial ci koncowke filmu, ktory akurat ogladasz? ludzie zastanowcie sie czasami co piszecie. bo oczywiscie zamiast FINAL BOSS ty musiales napisac nasz mistrz assassinow i ostatni kolo do r.o.z.j.e.b.k.i.

 

co do creditsow to mozesz wlazic do animusa i powyciagac reszte rzeczy, ktore pominales w ciagu gry. ogolnie to jako takiego dema nie ma, jest tylko wprowadzenie do czesci drugiej.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Sposób na dziada -

zanim włączy ten tryb ze znikaniem i puści tekst "Blind, Altair. It's all... blablabla", ma się jeszcze pełne życie. Jak będzie się zbierał do ataku po prostu wyjąc Hidden Blade i zrobić nim countera - po sprawie :( Ta broń ma to do siebie, że nie ma bloku, ale przy counterze nigdy nie odrzuca gości, zawsze zabija.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszedl do mnie AC i powiem ze nie sadzilem ze ta gra az tak mnie WCIAGNIE. Wiekszosc osob mowi ze w kolko jest to samo, te same cele i szybko sie nudzi, ale dzieki swobodzie poruszania sie jest ciekawie bo mozna tu wskoczyc tu zeskoczyc tych straznikow zabic tych ominac itp itd. Wiec jak dla mnie gra zasluguje na 9+/10 bo jednak 100% ideal to nie jest, lecz wciaga i chce sie ciagle te misje robic (przynajmniej mi)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...