Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też nie narzekam, mimo że gra schematyczna to mnie wciągnął świat. A i jeszcze jedna ważna rzecz. Zaprosiłem znajomego i robię mu "szoł" ala xbox360. Po kilku grach wrzuciliśmy Assasina i po 10 minutach podziękował. Sterowanie w tej grze jest do poprawki. Żeby wciskać dwa przyciski i gałkę żeby szybko biec?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A misje poboczne? Głównie o nie mi chodzi. Ogólnie mam taką sytuację: w memory blocku 3 w Jerozolimie brakuje mi 2 modułów (nazwę to tak) w tym jakby kodzie DNA. I nie mam pojęcia co zrobić tym bardziej, że nie odpowiadają one za flagi i inne bzdety. Gdy najadę na nie kursorem mam napis "Investigation blocked". Co mam zrobić żeby móc przeprowadzić to śledztwo?

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
A misje poboczne? Głównie o nie mi chodzi. Ogólnie mam taką sytuację: w memory blocku 3 w Jerozolimie brakuje mi 2 modułów (nazwę to tak) w tym jakby kodzie DNA. I nie mam pojęcia co zrobić tym bardziej, że nie odpowiadają one za flagi i inne bzdety. Gdy najadę na nie kursorem mam napis "Investigation blocked". Co mam zrobić żeby móc przeprowadzić to śledztwo?

zablokowane masz jak chcesz isc do czesci ktorej "nie pamietasz". Co swoją drogą jest tak idiotyczne że wyspy z gta się chowają. A te 2 to nie jest wymiana informacji i zabicie? Tam gdzieś psize ile masz zaliczonych obron wieśniaków

 

Pamiętam, na cały blok składają się wieśniacy, i masz albo walke z kimś na pięści albo wysłuchanie przemówienia i śledzenie kogoś żeby coś ukraść. I misje dla innych assasynów którzy w zamian za to dają informacje. Więcej w tej grze nie ma, cała to ten schemat + żałosna walka.

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza
Dla mnie gra wyśmienita, monotonia o dziwo nie przeszkadzała mi przy rozgrywce :huh: Z wszystkich gier 360kowych to właśnie przy assasynie siedziało mi sie najwygodniej...

 

Hmm, do najwygodniejszych gra nie należała, może i siedziałem wygodnie ale bolał mnie palec od ciagłego wciskania przy walkach X (counter...).

Odnośnik do komentarza
Dla mnie gra wyśmienita, monotonia o dziwo nie przeszkadzała mi przy rozgrywce :huh: Z wszystkich gier 360kowych to właśnie przy assasynie siedziało mi sie najwygodniej...

 

teraz pytanie a przy ilu siedziales? :D

Przy wielu... aktualnie Ninja Gaiden II, wcześniej Bioshock, Devil 4, Mass Effect, GTA 4(chwilę), halo 3, H-L 2, Gears of War...

Właśnie Assassin's Creed wciągnęła mnie najbardziej (... no w, GoW też fajnie sie grało ;) )

Kwestia gustu ;P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pytanko.

Ma ktoś polską wersję AC? Jak to wygląda? jak tłumaczenia? Napisy czy dialogi?

 

Rewelacja mało że gra jest wyczesana to jeszcze super podłozone głosy i napisy w ojczystym języku , choć zdarzają się drobne wpadki jak czasami często powtazające się teksty cywili i strażników lub kwestie czytane bez polotu jak by z kartki to i tak zabawa jest niesamowita przynajmniej dla mnie osoby, która nie zna dobrze angielskiego :)

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...