Skocz do zawartości

Dead Rising


sznurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki :( Już uzbierałem 8, nie musiaełm nawet nikogo odprowadzać do SCRoom a zaliczyło Tour Guide. Dlatego mam pytanei czy jak chcę teraz zrobić ten achv z kobitkami to musze naprawdę pozabijać tych gości? W druzynie mam dwie bablki w Wounder będa jeszcze chyba na bank 3 z policjantką, jedna babcia i dwie wiszące na 'miśklu". A zresztą pochodze po markecie i porobie zadymę z kolegami :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie opieram się na tym poradniku :( W opisie zdobycia 'Frank the Pimp' i powiązanym z nim Tour Guide Achv napisał by pozabijać facetów. Chodzi mi o to czy to konieczne, Tour Guide chce by odprowadzic 8 osób na raz, a Achv pojawił sie już jak miałem 8 osob w grupce. Chodzi mi o to czy faceci są po prostu zbędnym balastem czy uniemożliwia wykonania tego Achv?

Odnośnik do komentarza

To ja mam pytanie, którego szukałem w necie długo i wertowałem setki stron - nigdzie nie znalazłem odpowiedzi :(

 

Kieruję to przede wszystkim do osób, które mają Transmissionary - ile w końcu trzeba mieć osób w pokojach poza tymi, do których odwołują się telefony (np. Kindell's betrayal)? Niekiedy piszą że 2, niekiedy że 3, a bywało że nie jest to w ogóle uwzględniane w poradnikach :D. Nie chce mi się znowu robić Sainta i biegać jak głupi z wszystkimi osobami. Potrzebuję absolutnego minimum.

Odnośnik do komentarza
Od skazańców, czyli od tych trzech gości w pomarańczowych kombinezonach jeżdżących jeepem po parku?

I mam uratować tą laskę, która stoi w parkowym brodziku, zrobić jej fotę i pokazać temu fotografowi?

Dokładnie. Robisz jej zdjęcie jak jest już w Security Room, i jak siedzi zbliżasz na majtki. Powinno krzyknąć "Perfect" i ponad 700pkt.

 

/// Fajny i szybki poradnik do Pimp'a -

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość tekA

wie ktoś jak zaliczyć pp stickera na zielonym znaku fast foodu w paradise plaza (tym na drugim piętrze)? podobno jakoś z dołu trzeba to złapać a ja za chu.ja nie mogę go dojrzeć. w ogóle jak to jest z tymi stickerami - kumulują się z każdego przejścia gry? za pierwszym razem miałem tylko jednego i teraz mi go nie łapie, a musze zdobyć wszystkie co by maske hokejową do kompletu z wdziankiem więznia mieć przed zabraniem się za true ending :twisted:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...