Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od jakiegoś czasu szukam starej piosenki techno, ale nie znam ani wykonawcy, ani tytułu. Należy do polskiego techno, słuchałam jej ok. 10 lat temu, zawiera wstawki z polskich komedii, np. Sexmisji, oraz z komedii Barei. Może komuś przychodzi do głowy co to może być za kawałek :)

 

Czy to nie przypadkiem DJ Noiserr? Bo znam jego kilka utworów :) Sam robię w branży grajka imprezowego :) Dokładniej chyba tego szukasz ;)

 

Akurat to nie to, ale tropem DJ Noiserra doszłam do kawałka o który mi chodziło :) Super, dziękuję Ci bardzo za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

 

Nikt nie zna?? 

 

Chodzi o piosenkę: Cinquecento 2 (przynajmniej taki tytuł miałem napisany.

 

Wpisując tekst w google niestety nie znalazłem nić.

 

Co więcej. Napisałem z myślą o stwórcach oryginalnego Cinquecento Czyt. (Letni Chamski Podryw)

Lecz otrzymałem odpowiedź: Nigdy nie nagraliśmy takiego Utworu.

 

Dochodząc do sedna sprawy. Pozostaję mi tylko tekst i to nie cały tyle co pamiętam...

Może ktoś inny też zna a nawet wie gdzie ją znaleźć więc napiszę tekst.

 

Ref: podobny jak do oryginalnego Cinquecento "Mam Cinquecento w holenderskim gazie siadaj na kanapie jak nie no to narazie" (tylko w zwolnionym tempie)

Zwrotka: "Alu-kołpaki to jest coś czego mam full. Co drugi typek mi zazdrości takich kół.

Chodzisz po mieście i obcinasz Cinquecento bassy tętnią lecę max'em czyli setką.

Wiem na pewno LPG tankuję pełno i jadę dwa razy dalej niż Ty swoją vectrą.

Z zewnątrz to jeszcze nić zapraszam bejbe...

 

I dalej niestety nie pamiętam.

 

 

jeśli posiada ktoś więcej informacji o tym utworze albo nawet go posiada...

To prosił bym o linki w odpowiedzi albo w prywatnej wiadomości...

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam - Xplod.

 

No jak juz stwierdziłem w zapytaniu to nie jest Oryginalne Cinquecento a po za tym gdzie tam słychać tekts ktory wypisalem??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

CYTAT(puszkin @ 28 08 2008, 18:24) 1603427[/snapback]
Szukam utworu, hmm taki rockowy, nu-metalowy kawłek, na teledysku ekipa nastolatkow baluje w jakims duzym domu i po kolei morduje ich koles w takiej czaszkowej masce. W pamiec zapadly mi sceny jak panna zjezdza na zjezdzalni a tu maczeta czy cus wystaje i jak koles pakuje na laweczce i ten czarny charakter zrzuca mu gryf na łeb. Klip chyba czesto lecial na viva zwei ok 10 lat temu.

 

 

wciąż szukam :(

 

up

Odnośnik do komentarza

Siemaneczko! Szukam piosenki, która leciała bardzo często na VIVIe lub na MTV. Jest dosyć stara, z około 2007-2009rok. Szukam jej od roku. Pamiętam jedynie teledysk, typ na plaży, pełno fajnych lasek obok niego, aż w końcu się budzi, przez liżącego go bulldoga. To wszystko mu się śniło. Pamiętam też że pioseneczka ta, była śpiewana przez właśnie tego typa, bardzo piskliwym głosem. Jak mi ktoś pomoże, to go chyba na rękach bede nosić. :D

Odnośnik do komentarza

Czy to nie przypadkiem DJ Noiserr? Bo znam jego kilka utworów :) Sam robię w branży grajka imprezowego :) Dokładniej chyba tego szukasz ;)

Nuta konkret, aż chce się założyć białe rękawiczki i gwizdek na szyję.

;)

---

A znasz Dja @lexa i jego set z tym kawałkiem?

Pamiętam, że kiedyś koleś z bloku obok, słuchał to na maksa przy otwartym balkonie:), a przy tym przejściu z padami, miałem ciary :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Cześć, jedna piosenka lata mi po głowie, ale nie mogę przypomnieć sobie tytułu.

Wiem tylko, że śpiewa dziewczyna o zachrypniętym głosie, po angielsku. Piosenka ma już na pewno parę lat i od dawna słyszę od czasu do czasu ten kawałek.

Nie mogę sobie przypomnieć ani kawałka tekstu, no może po za końcem refrenu, a brzmi on tak - coś tam coś tam api apii.

Api api?

Odnośnik do komentarza

witam :)

 

 

Nie wiem czy jest na tym świecie ktos kto mi pomoże ale jak nie znajdę tej piosenki to nie umre spokojnie :D. Szukam jej od 10 lat i nie jedna nockę zarwałam w poszukiwaniach. Słyszę ją w głowie. Miałama ją kiedys na płycie ale ktoś mi ukradł. po latach raz jedyny usłyszałam ją z traktora w holenderskim radiu :(. Była to piosenka delikatne techno, bardzo wzniosła. Melodie ma podobną do 4 strings High On life ( od 1.23 ta melodia sie zaczyna). Moja poszukiwana leciała w latach 2000-2004. Jedno co jeszcze moze naprowadzic ale mnie nie naprowadzilo to miedzy przejsciami glos faceta w sumie krzyczący " the beat the beat the beat the beat rock your body". Z tym rock your body nie jestem pewna w sumie juz nawet z the beat :). Ale po tym zaraz jak skonczył zaczynala sie ta wspaniała wzniosła melodia. 

 

BŁAGAM O POMOC!

 

 

Odnośnik do komentarza

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Piosenka której szukam jest dość stara, myślę ze z około 2000 roku albo nawet wcześniej. Utwór klubowy, z dziesięć lat temu to leciało bardzo często w klubach. Rytm taki hiszpański, śródziemnomorski, słowa w bliżej niezidentyfikowanym języku. W tytule było coś bodajże w stylu 'no pasatu' 'nu pasato', coś w tym guście, ale to nie to, bo na youtubie ani googlu szukanie takiej frazy nic nie daje. Pamiętam, że kiedyś znalazłem link do niej słuchając utowru Loft - Mallorca bo wydaje mi się, że te utwory były wydane w podobnym czasie i to bardzo podobny gatunek.

Anyone? :>

Odnośnik do komentarza

Witam, od dłuższego czasu szukam piosenki która leciała w radiu mniej wiecej od marca do maja- czerwca. spokojna nutka, gitarka, powtarzany motyw.. Teledysk przedstawiał lesbijki, kręcony był jakby z amatorskiej kamery, przynajmniej takie wrażenie, jakby filmu z własnych rodzinnych zbiorów... Może ktoś kojarzy ? 

 

Odnośnik do komentarza

Poszukuje od dłuzszego czasu piosenki, wiem tylko tyle, że spiewa ja jakis facet.. Raz ja slyszałem na polskiej stacji" muzyka na topie" i jak leci co mozna uslyszeć( taka zapowiedz ze skrotami nutek) to ona tam jest odrazu po piosence Elie- burn. Znam tylko fragment a brzmi on tak so no no no no no no iał want you leg mi go (mój angielskie) you owłona say no no no no. Bardzo bym prosił o znalezienie jej ! moze ja znacie :)? z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Poszukuje piosenki chyba z gatunku popu. Śpiewała tam jakaś baba i chłop (podobny głos do Michaela jacksona) były tam trzy słowa po trzy razy (krótkie), aaaa oooo i zdanie z pięciu wyrazów ( to był chyba refren) ta piosenka pochodziła z lat 90 przynajmniej tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...