Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam pewnej piosenki. Wykonawcą był mężczyzna. Jedyne co z niej pamiętam to charakterystyczne "SAY IT!" przed refrenem czy czymś w tym stylu. Przeszukałem  google wszystkie piosenki z "say it" w tytule i nic. Sego czasu piosenka była popularna chyba nawet słyszałem ją w jakiejś reklamie ale pewności nie mam. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam pewnej piosenki. Wykonawcą był mężczyzna. Jedyne co z niej pamiętam to charakterystyczne "SAY IT!" przed refrenem czy czymś w tym stylu. Przeszukałem  google wszystkie piosenki z "say it" w tytule i nic. Sego czasu piosenka była popularna chyba nawet słyszałem ją w jakiejś reklamie ale pewności nie mam. 

 

Nie chodzi Ci przypadkiem o kawałek 'Sail' grupy Awolnation. Jedyne, co przychodzi do głowy i reklamie też leciało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poszukuje piosenki anglojęzycznej. Znam sens piosenki ale nie pamiętam tytułu ani wkonawcy. W refrenie chodziło o to że facet dzwonił do kobiety w nocy żeby (chyba) po niego przyjechała bo on jest pijany a juz zamykają bar. (tutaj było jeszcze coś o ulubionej piosence)

A treść teledysku wyglądała tak, że kobieta szła ulicą i spiewała, męzczyzna siedział w barze a na koniec ona widziała jak on wychodzi z baru z inna kobieta. Mam nadzieje że mi szybko pomożecie.

Odnośnik do komentarza

Cześć. 

 

Ponawiam poszukiwania.

Brat oglądał (słuchał) 'Szalone lata 90' na PoloTV i pojawiła się tam piosenka rockowa. Nie zdążył zobaczyć nazwy ani zespołu, ani piosenki, ale zapamiętał fragmenty teledysku.

- czarno-biały;

- facet w płaszczu i kapeluszu idzie ulicą miasta. Przeskakuje gdzieś płot.

 

Co do samej piosenki, to:

- zaczyna się solo gitarowym. Prawdopodobnie dalej grają dwie gitary.

- mało śpiewu.

 

Piosenka pochodzi z 1997 roku.

 

Przeszukałem wszystko, co mi przyszło do głowy, ale wszędzie pudła. Dziękuję za każdą pomoc.  :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam,

Poszukuję choćby nazwy zespołu czy tytułu piosenki, oczywiście nie pogardzę tym i tym na raz ;)

Jedyne co mam to kadr z teledysku, który widnieje u mnie na ścianie w postaci zdjęcia. 

Pamiętam urywki z teledysku: kobieta z mega długimi, czarnymi włosami, w lesie. Wygląda trochę creepy. Piosenka jest bardzo specyficzna.

Mam nadzieję, że ktoś mi tu pomoże :) 

6d7a28.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...