Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Od paru dni szukam pewnej piosenki, są w nie słowa "Everyday, every night [...] Everyday, every time". Pozwoliłam sobie nagrać kawałek ale nagranie nie jest zbyt efektywne. Tu jest link: http://www41.zippyshare.com/v/FSTumcxt/file.html

 

Jeżeli jest tu ktoś to pomoże to będę bardzo szczęśliwa. Nie ukrywam ale jest to bardzo ważne.

 

Dziękuję.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

hej,

szukam zespołu o trudnej do zapamiętania nazwie. Jest to jakiś niszowy zespół alternatywnej elektroniki czy coś w tym gatunku,  śpiewa tam drobna wokalistka o wysokiej tonacji, a zespół ma w nazwie kilkanaście bezsensownych literek coś w stylu "chmnptmnn...". Raczej mało znany, grali trochę jako support, nie mieli za wiele teledysków z tego co pamiętam, raczej trochę nagrań z występów.

Szukam również teledysku, który utkwił mi w pamięci (muzyki nie pamiętam, chyba jakiś rytmiczny pop rock) w każdym razie przedstawia 3-4 azjatów i 1 postawnego białego, garniturowców, którzy idą w tan po nocnych klubach. Pod koniec jeden ma zwidy, wydaje mu się, że widzi demona i zaczyna tłuc na śmierć jakiegoś gościa, kijem golfowym. Teledysk kończy się, że zabójca zakopuje trupa a kumple patrzą na niego. Od miesięcy chodzą mi po głowie te piosenki,

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Hej! Wie ktoś może co to za piosenka z tego vine? https://vine.co/v/ejtMUJ91dg9

Shazam jej nie wykrywa, a nie mam też pewności, czy dobrze rozumiem słowa: "that summer night" (kilka sekund piosenki to zdecydowanie za mało), ale niestety, google w tym przypadku również nie pomogło

 

Znalezione!

Edytowane przez Hills-have-eyes
Odnośnik do komentarza

Cześć,

wielka prośba z mojej strony :)

 

Poszukuję utworu/zespołu. Kojarzę teledysk: kobieta w białej sukni chodziła po gzymsie jakiegoś wieżowca w nocy. Chyba weszła na chwilę do jednego z mieszkań przez okno. W pewnym momencie zeskoczyła.

 

Wiem, że to trochę mało, ale może ktoś akurat skojarzy. Zespół w miarę znany(ale nie tak, żeby prawie każdy o nim słyszał), piosenka ma kilkanaście lat, śpiewana po angielsku. Gatunek okołorockowy.

Edytowane przez Elrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...