Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam piosenki którą gdzieś słyszałam a teraz chodzi mi po głowie i nie daje mi spokoju. Nie pamiętam oczywiście tytułu, wydaje mi się, że mogło to być coś rockowego, ale mogę się mylić. W każdym razie, utwór trochę creepy, można powiedzieć, że trochę psychodeliczny i w pewnym momencie ( nie jestem pewna czy jest to przerywnik czy refren) prawdopodobnie mężczyzna (ale mogło to być też dziecko), śpiewa a raczej recytuje wyliczankę "she loves me, she loves me not" (lub he loves me...itd, nie jestem pewna) kilkakrotnie, tak jakby głosem obłąkanej osoby.

 Niestety pamiętam tylko tyle, a ten fragment wciąż chodzi mi po głowie nie daje mi spokoju. Wiem, że mało wskazówek, ale może ktoś będzie wiedział.

Pls help, bo zwariuje :unsure:

Odnośnik do komentarza

Niestety to nie to, przejrzałam już każdy utwór który ma 'she loves me' itd. w tytule i nie jest to żaden z nich. Z tego co pamiętam tekst tej piosenki w ogóle nie jest jakoś mocno związany z tym fragmentem o którym wspominałam, chociaż mogę się mylić, bo jakieś nawiązanie jest na pewno. Google nie pomaga z racji tego, że jest to tylko mała wstawka/ fragment do całego utworu, ale może to być spowodowane też tym, że utwór jak i wykonawca jest mało znany, ale to również tylko moje podejrzenia. 

Odnośnik do komentarza

Witam, poszukuję starej piosenki disco polo. Szukałem w googlach po tekście i nic ciekawego nie znalazłem. Po prostu ktoś musi ją znać i dać na nią namiary:) Oto część tekstu:

"Nie  było już gwiazd, ani księżyca

Ona szeptała, nie wiem już co.

Wiatr targał włos jej, pieścił jej usta

kochałem ją"

To by było na tyle, jakby co dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Również, zwracam się do Was o pomoc, ponieważ ostatnio w radiu usłyszałem jedną z piosenek... dość znana jest, niestety nie mogę jej wygooglować :( Piosenka raczej POP, damski wokal, wokalistki o dość mocnym głosie.... a jedyne słowa jakie zdołałem zapamiętać są w refrenie i dość często się powtarzają, mogłem się gdzieś pomylić, ale brzmi to mniej więcej tak :
" whenever you are/go, i will find you...."
Proszę o pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie szukam utworu, jak sądzę z lat 90., słowa w tym utworze to "everybody dance now, people dance with me, people come with me". Jest to utwór dyskotekowy, grany np. w Ekwadorze w Manieczkach w tamtym czasie. Dla ułatwienia jest to utwór klubowy właśnie z okresu lat 90., jeśli do brze pamiętam i nie jest to utwór formacji C&C.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...