Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Daj więcej info, bo remixów tego kawałka jest od groma. A najlepiej to samemu sprawdzać.

 

 

Wiem, że dużo jest tego remixów, bo już sporo tego przesłuchałam w poszukiwaniach i jakbym potrafiła go znaleźć to bym tutaj nie pisała.

Więcej info ciężko podać, bo słyszałam go tylko raz i mogę tylko dodać, że nie był to sam remix tego utworu tylko był połączony z innym.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie to, to szukaj pod mushupami.

 

Dzięki, ale to jeszcze nie to, chociaż jest już blisko, bo w tym moim kawałku też pojawia się ta muzyczka z Wicked Wonderland, ale inny utwór się tam jeszcze pojawia. Szukam dalej, może w końcu uda się go znaleźć.

Edytowane przez Angie
Odnośnik do komentarza

mam problem, chodzi mi od miesiecy jedna piosenka ktora leciala w TV w latach chyba miedzy 2000 a 2004 - 

-jej klimat byl taki typowo letni

-przypominala cos 'la "What Is Love"

-na teledysku czarnoskory facet jezdzil na skuterze, towarzysyzly mu chyba jakies 2 laski

-teledysk byl zrobiony w grafice wektorowej chyba, podobny do artow z GTA: Vice City

 

ktos to pamieta? bardzo przyjemne, chcialem sobie to odswiezyc, a jako z etytulu nie znam, to jest to dla mnie calkowicie nie do odnalezienia

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Szukam takiej starej piosenki z mojego dziecinstwa.szukam jej już kilka lat.wiem że mieliśmy ją na kasecie magnetofon owej. Śpiewalo ją kilku mężczyzn.Wtedy kojarzyło mi się to z piratami :) mieli takie grube głosy i to było ze jeden śpiewał a inni za nim jak by chór powtarzali. Chyba po angielsku.dosyć szybka.

To było jakoś

Ref.

ha ha ha ha (ha ha ha ha)

E e o (e e o)

Numa numa numa numa (numa numa nu)

a ha ha ha

A DALEJ JAKOŚ

bejbe bejbe o na nu newe aj łone soł sori

Bejbi Bejbi o no o no aj łone soł sori

I ZNOWU

ha ha ha ha (ha ha ha ha )

e e o (e e o)

Numa numa numa numa (numa numa nu)

a ha ha ha

Odnośnik do komentarza

Hej.

Mam pytanie. Kojarzy ktoś może (chyba) remix jakiejś starszej piosenki, na początku której są słowa mężczyzny o takim niskim głosie (coś w stylu głosu z piosenki "Clapback"  od Ja Rule) ? Wydaje mi się, że było tam słowo "Everybody", ale nie jestem pewna... Słyszałam tę piosenkę dość dawno, nie pamiętam za bardzo jak to leciało... Wiem, że to troszkę mało, niezbyt pomocna podpowiedź, ale może jednak ktoś skojarzył...? Jeśli ktokolwiek zna tę piosenkę, albo przynajmniej wydaje mu się, że to ona, bardzo proszę o odpowiedź. Propozycje mile widziane :)

Z góry dziękuję, za wszystkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam, Emka :)

Odnośnik do komentarza

Hhahahaa szukałem już na różnych stronach od lat i nie znalazłem, więc co mi szkodzi tu spróbować..? :)

 

Poszukuję utworu, niestety słów nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Zostaje opis klipu.

Piosenka raczej coś jak szybki rock, ale nie żaden hard, po angielsku. Leciała na kanałach muzycznych z 10 lat temu  :scratch_one-s_head: W teledysku ci kolesie z zespołu jadą górską, krętą drogą samochodem. W pewnym momencie potrącają chyba niedźwiedzia i spadają z drogi do lasu... Tyle pamiętam.

Wpadła mi cholerstwo w ucho i mógłbym zanucić refren, ale słów za nic nie przypomnę :)

Odnośnik do komentarza

Szukam utworu, hmm taki rockowy kawłek, na teledysku ekipa nastolatkow baluje w jakims duzym domu i po kolei morduje ich koles w takiej czaszkowej masce. W pamiec zapadla mi sceny jak panna zjezdza na zjezdzalni a tu maczeta czy cus wystaje i jak koles pakuje na laweczce i ten czarny charakter zrzuca mu gryf na łeb.

 

moze ktos zna  w końcu,  lecialo na vive zwie...jakies 15 lat temu ;/

Odnośnik do komentarza

Hej,

poszukuję piosenki. Była dość popularna w radiu, gdzieś tak w listopadzie/grudniu 2014. Śpiewa ją facet po angielsku, ale nie pamiętam ani jednego słowa, tylko że w refrenie śpiewał coś w stylu ooooo io io i dalej jakieś słowa.

Jeśli ktokolwiek kojarzy piosenkę proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Hej,

poszukuję piosenki. Była dość popularna w radiu, gdzieś tak w listopadzie/grudniu 2014. Śpiewa ją facet po angielsku, ale nie pamiętam ani jednego słowa, tylko że w refrenie śpiewał coś w stylu ooooo io io i dalej jakieś słowa.

Jeśli ktokolwiek kojarzy piosenkę proszę o odpowiedź :)

To musiało być to! Spiewają po anggielsku oooooo o o o oooouuuuu i też słyszałem to w listopadzie/grudniu 2014.

Odnośnik do komentarza

Hej, zależy mi bardzo na znalezieniu pewnej piosenki, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Raczej nowsza, powiedziałabym, że na pewno z ostatniej dekady. Śpiewana po angielsku przez mężczyznę, jego wokal trochę przypominał mi głos wokalisty zespołu Placebo. Nie był to ani typowy pop, ani rock, takie trochę nie wiadomo co. W refrenie powtarzały się cały czas te same słowa, coś w stylu "you really got me now", a za tym wokalistą powtarzał je jakiś chórek (chyba jego głos tylko jakoś komputerowo przerobiony). Nie wiem czy dobrze pokojarzyłam słowa, kiedy szukałam w internecie to nie mogłam znaleźć, więc może coś pomyliłam :/. Był tylko Van Halen i Kinks, ale to nie to, utwór był nowy i miał inną melodię.  Niestety więcej nie wyłapałam, poza słówkiem "somehow", które się gdzieś przewinęło. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...