Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Poszukuje wykonawcy/nutki śpiewa kobieta wysokim głosem mowa o refrenie leciało coś takiego: oooohooooo..( to śpiewa tak jak by się wznosila) ......... you my Darlin/rally (to końcówka refrenu i to wszystko powtarzało się) 
 
To jest ciąg dalszy tego refrenu: 

Najprawdopodobniej remix nie cover

Z góry thx za pomoc.

Edytowane przez DJ GerVazY
Odnośnik do komentarza

Witam - szukam polskiej piosenki. Widziałem ją wczoraj, ale nie zapisałem tytułu - a o dziwo wujek google nie chce pomóc.

 

Pamiętam że śpiewała tam kobieta - utwór wyglądał na lata 80/90. Przez cały utwór często powtarzały się dwa słowa: "róż blues" - bądź rouge blues/rogue blues/róż blus/róż bluz ...

 

Generalnie próbowałem to wpisywać w google pod wieloma postaciami i nic.

Odnośnik do komentarza

Witam - szukam polskiej piosenki. Widziałem ją wczoraj, ale nie zapisałem tytułu - a o dziwo wujek google nie chce pomóc.

 

Pamiętam że śpiewała tam kobieta - utwór wyglądał na lata 80/90. Przez cały utwór często powtarzały się dwa słowa: "róż blues" - bądź rouge blues/rogue blues/róż blus/róż bluz ...

 

Generalnie próbowałem to wpisywać w google pod wieloma postaciami i nic.

 

 

 

Link do oryginalnego teledysku:

 

http://www.dailymotion.com/video/x7m0fz_urszula-luz-blues-w-niebie-same-dzi_music?GK_FACEBOOK_OG_HTML5=1

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam piosenki w której na końcu refrenu występuje tekst "so high so high,   sooo high". Może to byś równie dobrze coś w stylu "o right o right" lub coś co ma podobne brzmienie :D Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się to z Michaelem Jacksonem i nie jest to nowa piosenka :D

Może tego utworu szukasz:

https://www.youtube.com/watch?v=21ChkFiX1j4

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panocki, szukom takiej popowej-radiowej kawaliny, gdzieś z 2015 roku, może początku 2016, gdzie śpiewa babeczka z chłopem na dwa głosy, utwór raczej spokojny. W refrenie coś tam jest chyba 'there's a someone'. Nie daje mi to spokoju :<

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...