Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Teledysku szukam, lata 90 raczej, czesto na mtv lecialo.

Jest dziedziniec budynku, tam sobie gra kapela. Wszystko krecone w studiu z tego co pamietam. Fasada budynku biala, w oknach ludzie siedzieli, pamietam ze jakas babka kwiatki podlewala

http://www.dailymotion.com/video/x2il0h_liquido-narcotic_music

 

niestety nie wiem dlaczego, ale nie ma tego na YouTube

Odnośnik do komentarza

Witam szukam piosenki ,a dokładniej to remixu. Zaczynało się tak, że kobieta mówiła DJ ekss (brane ze słuchu może nie zgadzać się pisownia)  po czym odliczali do 7 po czym darli się "are you ready" i leciały trzy piosenki:
Nova - Far away from home
Flo Rida - let it roll 
Arash ft Sean Paul - she makes me go 
(kolejność piosenek może się nie zgadzać w rzeczywistości)
Bardzo proszę was o pomoc, słyszałem ją wracając do domu ciągle mi chodzi po głowie, a nie mogę znaleźć ... :/

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam takiej jednej piosenki, nie znam słów, bo słyszałęm ją tylko chwilę. Wydaje mi się, że jest to nowa piosenka (z tego roku).
Śpiewa dziewczyna po angielsku (chyba). W refrenie jest mniej więcej coś takiego: La lalila la la lalila la, you (coś tam coś tam) La laila la... i tak dalej.
Będę bardzo wdzięczyny jak ktoś to znajdzie. :)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Hey, mam taki problem bo od dwóch dni w głowie nucę piosenkę, której tytułu nie znam.
Jest ona podobna do tych dwóch:



ale jest trochę szybsza - coś jak tutaj
0:10 - 0:14
Klimat rock and rolla, pamiętam jeszcze, że na początku gość śpiewa 'ouuuuuu' i w "refrenie" było 'lady lady lady lady' (lub coś podobnego, mój angielski słuchany jest słaby). Dodam, że było to na studniówce. Liczę na pomoc w odnalezieniu piosenki ;)
Odnośnik do komentarza

Witam. Szukam takiej jednej piosenki, która leciała w radiu. Niestety nie znam słów, bo słyszałam ją chwilę o 7 rano. Wydaje mi się, że jest to nowa piosenka z tego roku, ale pewności nie mam. Śpiewa mężczyzna po angielsku, dla mnie była smutna. Będę wdzięczna jak ktoś ją znajdzie. ^_^ Pozdrawiam.

 

@edit

zapomniałam dodać, może ktoś kto słucha radia, mógłby mi wymienić piosenki które lecą ostatnio w radiu, które śpiewa mężczyzna?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Szukaj rosyjskiej lub ukraińskiej piosenki w klimatach klubowych. Niestety bezskutecznie, a ze słów, które słychać na nagraniu niewiele potrafię złożyć. Cały problem polega na tym, że nie mogę wam wrzucić tutaj linka do nagrania, bo piosenka leci w tle w jakimś klubie podczas tańca na rurce, więc mogłoby to zostać podciągnięte pod promowanie treści +18 :sorry: jeśli ktoś chce pomóc utwór znajdzie wpisując w wyszukiwarce "dziewczynka17 - striptease" bez znaczenia w jaki link wejdzie, na pewno wyświetli się film z tą piosenką lecącą w tle.

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc :thanks:

Odnośnik do komentarza

Poszukuje piosenki która leci od 0:50 do 5:40 z tego linku

 

 

Z góry dzieki :)

Cera - Oh What a Night

 

 

Witam.

Szukaj rosyjskiej lub ukraińskiej piosenki w klimatach klubowych. Niestety bezskutecznie, a ze słów, które słychać na nagraniu niewiele potrafię złożyć. Cały problem polega na tym, że nie mogę wam wrzucić tutaj linka do nagrania, bo piosenka leci w tle w jakimś klubie podczas tańca na rurce, więc mogłoby to zostać podciągnięte pod promowanie treści +18 :sorry: jeśli ktoś chce pomóc utwór znajdzie wpisując w wyszukiwarce "dziewczynka17 - striptease" bez znaczenia w jaki link wejdzie, na pewno wyświetli się film z tą piosenką lecącą w tle.

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc :thanks:

Artic & Asti - Cладкий сон

Odnośnik do komentarza

Witam poszukuje pewnej piosenki ktora slyszalem kilka razy w Radiu Koszalin - niestety nie mialem okazji sluchac dluzszy czas tego radia i nie wiem kiedy ostatni raz ta piosenka leciala . Piosenka po angielsku dosyc szybka spiewana przez mezczyzne - slowa jakie pamietam to powtarzajace sie w refrenie I believe you believe - lub bardzo podobnie - niewiele informacji ale niestety wiecej slow nie pamietam . Szukam juz bardzo dlugi czas i niesety nie moge znalexc nigdzie

Odnośnik do komentarza

Szukam piosenki, którą usłyszałem w 2008 roku. Możliwe, że jest z tego właśnie roku, lub starsza. Babka śpiewa wysokim, elektrycznie modulowanym głosem, takim jakby dziewczynki, z lekkim echem i śpiewa coś w stylu: "please don't stop me cause u brake me" i tak pare razy, wydaje mi sie, ze spiewa tylko to w kolko. PLIS help pozdro

Odnośnik do komentarza

Hej, 

szukam piosenki którą słyszałam w klubie. Ciągle ją sobie nucę,

lecz nie mogę przypomnieć sobie dokładnie słów tej piosenki znam tylko melodię,

ale to było coś w stylu (zapisze fonetycznie):

"ju ar superstar ju ar hu ju ar" lub "ju ar superstar ju noł hu ju ar" to jest refren.

Wydaje mi się, że ta piosenka jest z ok. 2000 roku, śpiewa to kobieta takim delikatnym głosem.

(nie chodzi mi o jamelie - superstar).

Proszę was bardzo o pomoc,

Pozdrawiam,

Fieran

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...