Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

No to moja konsola po paru przygodach pojechała do Niemiec. Oddałem paczkę kurierowi, wracam do pokoju i tak myśl: "wszystko odłączyłem?, a płyta, o fuck została w napędzie". Naszczęście kurier zawracał przed domem i zdążyłem go złapać. Mam nadzieję że konsola wróci szybko :)

P.S. Padła mi karta sieciowa.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Wszystko idzie jak trzeba. Czekam na kuriera i niech bierze dziadka do Niemiec. Ja młócę dalej ale na nowym Premiumie ;)

 

Jeżeli coś się zmieni dam znać na forum. Obsługa - profesjonalizm, zero głupich pytań i problemów.

 

btw. widzę, że ciągle powtarzają się te same pytania - wystarczy poczytać forum i nie zadawać po raz enty tego samego pytania. To takie proste.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Dziś telefon do M$. Pani Paulina :D wysłuchała moich problemów, oczywiście zgrywałem głupka mówiąc coś o jakiś dziwnych czerwonych światełkach mrugających i że napęd się nie wysuwa. Xbox spakowany, w poniedziałek mam zadzwonić podać numer zlecenia i przyślą pipkę z UPS. Wszystko poszło sprawnie - 2 minuty wciskania przycisków na telefonie, minuta słuchania muzyki i 5 min. z Panią Pauliną. Zastrzeżeń nie mam :)

Odnośnik do komentarza

krótkie pytanie... czy potrzebuje paragon żeby się zarejestrować i oddać Xa do serwisu ?

Dostałem RODa i nie wiem czy muszę przeszukiwać cały pokój.

 

edit:

 

Już poszukałem w temacie.

Jestem pierwszym właścicielem, konsola nigdy nie była rejestrowana, a data produkcji to 2007-09-18

Więc chyba nie powinno być problemu.

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

LANGENHAGEN,

DE 12.08.2008 14:56 SKAN PRZYBYCIA

KROSNIEWICE,

PL 12.08.2008 3:58 SKAN WYJAZDU

12.08.2008 1:59 SKAN WYJAZDU

KROSNIEWICE,

PL 11.08.2008 22:01 SKAN EKSPORTOWY

11.08.2008 21:45 SKAN PRZYBYCIA

LODZ,

PL 11.08.2008 20:34 SKAN WYJAZDU

11.08.2008 18:48 SKAN NADANIA

11.08.2008 18:48 SKAN NADANIA

11.08.2008 11:00 ZGŁOSZONO ODBIÓR PACZKI.

DE 08.08.2008 10:51 OTRZYMANO INFORMACJE ROZLICZENIOWE

 

Paczka użytkownika znajduje się w systemie UPS i ma ponownie zaplanowaną datę dostawy na 13.08.2008.

 

Znajduje się w systemie UPS, czyli że co? Zreperowana już jest, czy trzymają ją w siedzibie u hitlerów i wysyłają dalej do serwisu? Słyszałem w ogóle że z Niemiec to jedzie do Czech. Może ktoś mi opisać jak wygląda droga od użytkownika do naprawy?

Odnośnik do komentarza

Wlasnie sprawdzilem strone UPS i jest tam napisane ze zwrocono do nadawcy (czyt. Frankfurt) czyli paczka juz doszla. Na stronie Xboxa jest ciagle to samo, ale wedlug UPS paczka jest na miejscu. Dostane teraz numer nowego listu przewozowego (zwrotny?). Przepraszam za brak PL znakow ale pisze z jakiejs malej kafejki w Egipcie :).

Za odpowiedz dziekuje z gory

Pozdrawiam

PS. Ile taki Xbox moze siedziec u hitlerow?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...