Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi 360, mam 3ROD i znalazłem numer tel na pomoc infolini: 008004411796 ale za cholere nie moge dodzownic sie z komórki, a telefonu z TP nie mam. Czy ktos pomoze powedziec mi jak wystukac numer z kom zeby sie dodzownic?

Odnośnik do komentarza
Padł mi 360, mam 3ROD i znalazłem numer tel na pomoc infolini: 008004411796 ale za cholere nie moge dodzownic sie z komórki, a telefonu z TP nie mam. Czy ktos pomoze powedziec mi jak wystukac numer z kom zeby sie dodzownic?

Z komórki dodzwonić się nie da, nawet Pani na infolini poinformowała mnie że nie ma takiej możliwości. Dziwie się, że paru osobom się to udało...no chyba że sciemniali :huh:

Edytowane przez Dybcio
Odnośnik do komentarza

Microsoft i UPS - jeden wielki haos. Wręczyłem paczkę z xbox-em 7-8 dni temu.Miała zostać wysłana do Frankfurtu.Sprawdzałem każdego dnia co się z nią dzieje.Dzisiaj okazało się ,iż paczka jest uszkodzona oO.Dzwonie na infolinie UPS ,aby dowiedzieć się co się dzieje ,a tam Pani informuje mnie ,że dopiero zostanie spisany protokół uszkodzenia -zdziwko to już dawno powinno być.Na moje pytanie jak długo będę czekał na informacje dowiedziałem sie ,że 8 dni roboczych.Postanowiłem zadzwonić do Microsoftu i mówie co się dzieje ,a tam koleś odpowiada mi ,że pierwszy raz słyszy ,żeby paczka została uszkodzona.Trochę sie wnerwiłem (co mnie to obchodzi czy słyszysz ,czy nie) powiedział,abym wysłał skan nadania paczki i dane. Teraz będę znów czekał...ahhh

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jaki maksymalny termin ma microsoft na załatwienie naprawy. Konsole wysłałem 5 czerwca, tydzień temu jak myślalem że w końcu przyjdzie to zadzwonili że mam dosłać nie tylko zasilacz ale wszystko co było z konsolką, WTF ktoś wie o co chodzi ? Minął już tydzień a baba na infolini mówi że znowu mają 21 dni roboczych. No ja pierdziele, dwa miesiące będe czekał ? Jezu ale tam musi być burdel.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś wie jaki maksymalny termin ma microsoft na załatwienie naprawy. Konsole wysłałem 5 czerwca, tydzień temu jak myślalem że w końcu przyjdzie to zadzwonili że mam dosłać nie tylko zasilacz ale wszystko co było z konsolką, WTF ktoś wie o co chodzi ? Minął już tydzień a baba na infolini mówi że znowu mają 21 dni roboczych. No ja pierdziele, dwa miesiące będe czekał ? Jezu ale tam musi być burdel.

Ludzie czekali nawet miesiąc, mnie się udało i po 3 dniach zwrócili naprawiony sprzęt, wydaje mi się, że nie ma na to reguły, trzeba mieć tylko trochę szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pocztą doszła paczka z Allegro z x'em, który ponoc nie był rejestrowany itp.

Wlazłem na stronę https://service.xbox.com/servicehome.aspx?m...l-PL&scrx=1 , stworzyłem nowe konto, zarejestrowałem konsolę, napisałem że ma 3 diody itd. Po czterech godzinach na mailu znalazł się Label od UPS'a :)

Także dzwonić nie trzeba.

Kwestia tego, że nie wiem czy wysłać samą konsolę, czy z zasilaczem.

Odnośnik do komentarza
Padł mi 360, mam 3ROD i znalazłem numer tel na pomoc infolini: 008004411796 ale za cholere nie moge dodzownic sie z komórki, a telefonu z TP nie mam. Czy ktos pomoze powedziec mi jak wystukac numer z kom zeby sie dodzownic?

Z komórki dodzwonić się nie da, nawet Pani na infolini poinformowała mnie że nie ma takiej możliwości. Dziwie się, że paru osobom się to udało...no chyba że sciemniali :huh:

 

ja sie normalnie dodzwoniłem z komórki... mam z sieci Orange ;/ pisalem do kumpla i on mi pisze że z domowego niemoze sie dodzwonić... lol? z tego co wiem to z ery też można sie dodzwonić ale trzeba dac albo jedno zero wiecej albo jedno zero mniej a może wg bez zer... niepamiętam...

Odnośnik do komentarza
Padł mi 360, mam 3ROD i znalazłem numer tel na pomoc infolini: 008004411796 ale za cholere nie moge dodzownic sie z komórki, a telefonu z TP nie mam. Czy ktos pomoze powedziec mi jak wystukac numer z kom zeby sie dodzownic?

Z komórki dodzwonić się nie da, nawet Pani na infolini poinformowała mnie że nie ma takiej możliwości. Dziwie się, że paru osobom się to udało...no chyba że sciemniali :huh:

 

ja sie normalnie dodzwoniłem z komórki... mam z sieci Orange ;/ pisalem do kumpla i on mi pisze że z domowego niemoze sie dodzwonić... lol? z tego co wiem to z ery też można sie dodzwonić ale trzeba dac albo jedno zero wiecej albo jedno zero mniej a może wg bez zer... niepamiętam...

z ery klikać trzeba tak->

008004411796 czyli tak jak podajecie

ja sie dodzwaniam zawsze i nie mam żadnych problemów (oprócz nieraz długiego czekania na obsługe)

Odnośnik do komentarza

@ash77

Wlasnie dzwonilem ten dokladnie numer ktory podałeś i nic:|

 

Ale skorzystam z tej strony którą podał grykom

 

No wlasnie trzeba z z zasilaczem czy bez wysylac?

 

LOLLL wyskakuje mi bład na tej stronie: https://live.xbox.com/xweb/live/passport/se...p;wa=wsignin1.0

 

Mam XO z 3ROD, dodzwonic sie do nich ani z ery ani z domowego nie moge, strona nie działa - ma ktos jakis pomysl co zrobic? :]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
niekoniecznie, mi kazali wyslac z zasilaczem

To ciekawe. Znam kilka osób osobiście, które posiadają klocka i nikt z nich, również ja, nie musieliśmy wysyłać konsoli z zasilaczem. Może coś źle zrozumiałeś? Przysłali ci zasilacz z powrotem?

 

A kiedy ostatnio wysyłałeś? Kiedy oddawałem konsolę do serwisu po raz pierwszy w styczniu, na infolinii wyraźnie powiedzieli mi abym wysłał samą konsolę, bez zasilacza i innych akcesoriów. Za drugim razem, w czerwcu, poproszony zostałem o dorzucenie do pudełka zasilacza. Widocznie zmieniły się przepisy, co ma na pewno związek z wprowadzeniem Opusów.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker
niekoniecznie, mi kazali wyslac z zasilaczem

To ciekawe. Znam kilka osób osobiście, które posiadają klocka i nikt z nich, również ja, nie musieliśmy wysyłać konsoli z zasilaczem. Może coś źle zrozumiałeś? Przysłali ci zasilacz z powrotem?

 

wysylalem konsole juz 3 razy, pierwsze dwa razy wysylalem gola konsolke, teraz (jakis miesiac temu) wysylalem razem z zasilaczem; przyslali mi nowa konsole (04/2008 ale bez hdmi) i nowy zasilacz - pewnie teraz tak sie to odbywa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...