Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej zasadzie działa ten wałek z padem? Brakuje mi ostatnio funduszy na drugi a przydałby się na wakacje. Jakby ktoś mógł mi na PW albo tutaj napisać co należy wykonać byłbym wdzięczny.

 

Dzwonisz na infolinię i mówisz im, że ci coś w padzie nie działa (np. przyciski się blokują). Jeżeli zgłaszasz tego typu usterkę po raz pierwszy to w ciągu 14 dni otrzymasz nowego pada.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem 2 padziki hihi. Jeden razem z konsolą w zestawie kupiony, 2gi dokupiłem , po 3ciego zadzwoniłem do MS powiedziawszy ze jeden padzik jest popsuty. 4tego mi wysłali w ramach rekompensaty ze czekałem na konsole z serwisu 3 tyg a i tak przysłali z zwalonym napędem wiec znowu wysyłka (wrzesien-listopad) i konsoli nie miałem grubo ponad 6 tyg. Ale oprócz 4tego padzika (do wyboru były gry, headset, memorka 64Mb - niewiem czy dzis nie jest wiecej) dostałem też NOWĄ KONSOLE i odnowioną gwarancje (czyli na nowo 3 lata - tak jakby poprzedniego roku nie było hehe). Ale to było juz prawie rok temu,nie wiem jak dziś to wszystko wygląda. Najlepiej powiedzieć jeżeli chodzi o padzika ze analog luźno chodzi przez co postać samowolnie sie porusza w jakiejkolwiek grze a tak sie grać nie da. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Właśnie doszła do mnie NOWA konsola ,ale nie całkiem.I za to ,że moja stary xbox 360 uległ wypadkowi podczas przewozu.

Dostałem zdrapkę na 1 miesiąc -.- Chyba zadzwonię do M$ i trochę ponarzekam. Może coś dostane :P

A wy się spotkaliście z czymś takim ,iż dostaje się używke? Na kartce ,która była wraz z konsolą było napisane ,że naprawiane u niej był napęd.

Odnośnik do komentarza
A wy się spotkaliście z czymś takim ,iż dostaje się używke?

Na infolinii pewna miła pani jednoznacznie stwierdziła, że NIGDY nie wymieniają na nową konsolę. Jeżeli nie dostałeś swojej naprawionej, jest to inna używka naprawiona.

 

Tak ,wiem bo rozmawiałem z panią i również to samo mi powiedziała.Tylko się pytam bo pewna osoba na tym forum napisała ,że dostała nową konsolkę i gwarancje na 3 lata.

Dlatego się pytam.

 

BTW. Macie jakieś sposoby na to ,żeby dostać jakieś gratisy?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
lub drogą pocztową gotowy, wydrukowany kod kreskowy w celu naklejenia go na list przewozowy firmy kurierskiej.

 

Ile czasu idzie ten kod kreskowy?

Padła mi drukarka i nie mogę tego sam wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Ja dostalem nówke konsole. Moze miała z tydzień jak ją dostałem.

Mani, nie czujesz, że te dwa zdania się trochę wykluczają?

I skąd wiesz, czy miała tydzień, czy dziesięć tygodni? Jakoś to można poznać? Zmarszczki dostaje z wiekiem, czy cóś?

 

Np. porównując datę odbioru konsoli z datą jej produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...