Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupic za 100 zl konsole od kumpla, xbox360. Konsola ma 3RoD, on kupil juz druga nowa a ta mu zalega. Kilka pytan:

 

1. Konsola byla flashowana, jest to jeden z pierwszych modeli z 2006 roku wiec gwarancja go obejmuje na RoD u M$ jeszcze? Na naklejce z tylu jest 2006 rok wiec gwarancja go obejmuje.

2. Jak wrzuce do niej oryginalny bios (bo wtedy tylko byly flashowane napedy, nie trzeba bylo w zadnej konsoli nic lutowac?) i wysle do M$ nie cykna, ze byla modowana? Pomijam plombe bo to nie problem.

3. Wiem na 100% ze konsola jest niebanowana ale nie mam na nia dowodu zakupu - moze byc problem uM$ czy nie wymagaja dowodu zakupu?

4. Gdyby jednak nie przeszlo wyslac ja do serwisu ile kosztuje naprawda 3RoD, wszystko inne przed awaria dzialalo tiptop.

 

Dzieki za odpowiedzi. Juchy - bede wdzieczny za fachowa porade, chce pykac na oryginalach przez net i mam okazje to tanio zrobic.

1. jesli styczen 2006 to masz 2 miesiace ;)

2.

3. jesli byla kupiona np. w czerwcu a jest ze stycznia to widze problem w tym ze beda liczyc od daty produkcji, zadzwon i sie dowiedz :)

4. poszukaj strony juchego

 

swoja droga ja bym lykal :)

Odnośnik do komentarza
Właśnie dostałem konsole. Rok produkcji konsoli 2008.25.09. Konsola ma naklejki na napędzie, na irdzie. Czyli to znaczy że dostałem nową konsolę? Nie ma na niej żadnych znaków użytkowania, itp. Czy konsola jest zrobiona w technologii 65nm?

 

było już wałkowane 100 razy....

widzę że do FAQ się zerknąć nie chciało??

 

zeszłym razem wklejałem odpowiedź... teraz tylko podam maginczny numer pytania --->

22. Czy moja konsola zostanie naprawiona czy wymieniona na nowy model??

Odnośnik do komentarza

Witam mam zasadnicze pytanko gwarancja microsoftu liczy sie od daty zakupu konsoli czy od daty jej wyprodukowania ?

Mam konsolke wypordukowana w listopadzie 2005, natomiast kupiłem ją w sklepe psxextreme w listopadzie 2006. O dziwo jeszcze chodzi (i żeby tak zostało ) ale pytam na przyszłość żeby wiedzieć bo jak wiemy mam jeden z pierwszych modeli "premiumów" a te były najbardziej wadliwe smile.gif. Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób które w ostatnim czasie serwisowały konsole. Wczoraj mi padła (E 74). Zadzwoniłem do serwisu, ma przyjść kurier itd. Ale obawiam się jednej rzeczy. Mam napęd Benq i przy nim chcę pozostać ale czy oni mi przypadkiem nie wymienią też napędu na liteona? Usterka konsoli nie jest w żaden sposób związana z napędem. Prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
na jakies 95% zmienia cale wnetrznosci razem z napedem na liteona...

ale liteon to nic innego jak benq tylko nieprzerabialny wiec nie ma stresu bo bedzie jak bylo...

No właśnie o to chodzi że chcę sobie przerobić jak wróci z naprawy.

 

Pewnie ci wymienią napęd. Mnie wymienili choć im nie zgłaszałem że jest uszkodzony (konsola miała ROD), ale jestem zadowolony bo LiteOn jest cichutki w porównaniu z samsungiem który miałem i widać iż ma on o wiele lepszą korekcję przy odczycie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...