Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

FAQ nie boli:

 

6. Co jeżeli okaże się, iż moja konsola była wcześniej rejestrowana?? Czy można konsolę przerejestrować na kogoś innego?

Można rozpatrzeć dwie sytuacje:

1) kiedy ty rejestrowałeś kiedyś konsolę i nie pamiętasz danych, które podawałeś

 

ad. 1) adres na który zarejestrowało się wcześniej konsolę można sprawdzić ( i ewentualnie zmienić) z pozycji Dashboardu w konsoli lub poprzez stronę www.passport.net - wówczas należy pamiętać jedynie adres e-mail i hasło z jakimi się rejestrowaliśmy. Po wejściu na stronę klikamy w prawym górnym rogu ZAREJESTRUJ i po uzupełnieniu pól powinna nam pojawić się strona USŁUGI KONT. Wchodzimy w INFORMACJE O KONCIE i później w ZMIENIANIE INFORMACJI OSOBISTYCH. Voila!!

Odnośnik do komentarza
FAQ nie boli:

 

6. Co jeżeli okaże się, iż moja konsola była wcześniej rejestrowana?? Czy można konsolę przerejestrować na kogoś innego?

Można rozpatrzeć dwie sytuacje:

1) kiedy ty rejestrowałeś kiedyś konsolę i nie pamiętasz danych, które podawałeś

 

ad. 1) adres na który zarejestrowało się wcześniej konsolę można sprawdzić ( i ewentualnie zmienić) z pozycji Dashboardu w konsoli lub poprzez stronę www.passport.net - wówczas należy pamiętać jedynie adres e-mail i hasło z jakimi się rejestrowaliśmy. Po wejściu na stronę klikamy w prawym górnym rogu ZAREJESTRUJ i po uzupełnieniu pól powinna nam pojawić się strona USŁUGI KONT. Wchodzimy w INFORMACJE O KONCIE i później w ZMIENIANIE INFORMACJI OSOBISTYCH. Voila!!

Wiem czytałem.Tylko jest problem,bo ja nie pamiętam ani adresu e-mail ani hasła.I dlatego się pytam czy mogę ściemnić.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Zadzwoniłem.Babka spytała się czy mam możliwość podłączenia konsoli,ja mówię,że nie bo spakowałem.Więc powiedziała,żebym sprawdził na jaki kolor świecie lampka od zasilacza przy włączonej konsoli.Dowiedziałem się także,że dzisiaj i tak nie zamówią kuriera bo im się serwer z(pipi)ały.Po zakończeniu rozmowy podłączyłem konsole,bez dysku.Patrze działa,ale jakoś tak zaczęła buczeć to wyłączyłem,bo jeszcze bym pogorszył sprawę.Podłączyłem dysk i włączyłem...RoD.Znowu wyciągnąłem dysk i znowu RoD.Spojrzałem także na światełko na zasilaczu,przy sleepie świeci się tak na pomarańczowo,przy włączonej konsoli z RoDem na taki żółto-zielony,to dobrze?

Odnośnik do komentarza

"Paczka użytkownika znajduje się w systemie UPS i ma ponownie zaplanowaną datę dostawy na 23.12.2008. "

 

Co to oznacza ? Ze dopiero 23 bedzie we Frankrucie, czy ze 23 bedzie u mnie (pobozne zyczenie...) ?

 

Jak na razie idzie tak:

 

 

KROSNIEWICE,

PL 19.12.2008 2:15 SKAN WYJAZDU

KROSNIEWICE,

PL 18.12.2008 22:05 SKAN EKSPORTOWY

18.12.2008 1:26 SKAN PRZYBYCIA

KRAKOW,

PL 17.12.2008 20:28 SKAN WYJAZDU

17.12.2008 20:25 SKAN WYJAZDU

17.12.2008 14:57 SKAN ODBIORU

PL 17.12.2008 22:14 OTRZYMANO INFORMACJE ROZLICZENIOWE

Odnośnik do komentarza

Pewnie juz ktos o tym pisal, ale od dawna jest juz mozliwosc rejestrowania konsoli do naprawy Online.

Mozna to zrobic o kazdej porze i nie trzeba czekac na konsultantow. Wczoraj zarejestrowalem konsole o 1 w nocy, a dzisiaj mam juz wszystkie listy przewozowe.

Odnośnik do komentarza

2gi raz dzwoniłem na helpa bo padła konsola, ale co ciekawe 2gi raz nie ROD - a premium ma już swoje lata. i znów chwalę MS za ludzi przy słuchawce, miła pani magda pogawędziła ze mną 10 minutek, pośmialiśmy się, pożartowali i wysyła do mnie w poniedziałek kuriera (bez pytań o paragon, daty itp - ale to może przez to ze 2gi raz).

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dobrze widzę, to nie ma HDMI, amperaż na 12V wynosi 16.5A, więc jeżeli jest dobrze dobrana zasiłka to dostałeś zwykłego, starego Xenona. Jeżeli zasiłke jaką posiadasz to 175W i łyka - masz Falcona.

 

OT Bierzesz Gearsy2, bo czekam od kilku miechów by skopać Ci tyłek :E

EOT

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Jeżeli zasiłke jaką posiadasz to 175W i łyka - masz Falcona.

po co Ty glupoty wymyslasz? i to nie pierwszy raz to samo...

 

Falcon to nazwa tylko i wylacznie wersji z HDMI z GPU 80nm i CPU 65nm...widzisz tam HDMI?

 

zasilacz to Ci podlacze i od jaspera 150W do xenona i bedzie chodzila konsola...

 

2razyjot: od kwietnia 2007 roku wszystko co wychodzi z serwisu MS ma chlodzenie GPU na heatpipe, wiec to tez ma, a konsola zapewne tak jak zwykle xenon, opusa na oczy nie widzialem i nie slyszalem zeby ktos u nas widzial...

radiator na GPU z heatpipe nie zmienia awaryjnosci konsoli...

jak na razie to tylko nadzieja w jasperze, ale to sie wyjasni za jakis rok jak jest z jej awaryjnoscia...

 

a ta data niby produkcji to o niczym nie swiadczy, ogolnie okresla date produkcji konsoli a nie jej elementow...

to sa tzw. konsole z odzysku, refurbished, wszystkie xenony z data produkcji powyzej 2006r, czyli od poczatku 2007 to juz refurbished...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...