Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Moja konsola zostala wyslana z serwisu podobno 30 grudnia (tak twierdzi kolo z infolinii), jednak nr. przewozowy jaki dostalem nie dzialal, a dzis wyskakuje po jego wpisaniu na stronce ups taka informacja:

 

 

Niektóre informacje o monitorowaniu nie są aktualnie dostępne. Spróbuj ponownie później.

 

 

Wie z was ktos co to oznacza ?

Odnośnik do komentarza

Wreszcie na stronie UPS pojawily sie informacje na temat wysylki i musze wam powiedziec ze jestem bardzo niezadowolony. Sami patrzcie:

 

 

FRANKFURT,

DE 05.01.2009 22:00 SKAN WYJAZDU

05.01.2009 17:42 SKAN NADANIA

DE 31.12.2008 4:59 OTRZYMANO INFORMACJE ROZLICZENIOWE

 

Leniom smierdzacym nie chcialo sie jezdzic 31 i 02.01, mimo tego ze sa to dni robocze. W takim wypadku poczekam sobie na Xboxa do konca tygodnia, slabo...

Odnośnik do komentarza

Na tej infolinii pracują bez mózgi ! bez jaj dziś dzwoniłem do nich po raz piąty! Najpierw miał do mnie dojść mail który nie doszedł ,dla czego? bo się okazało że na o2 takie maila nie dochodzą o czym oczywiście powiedziano mi podczas drugiego telefonu :D Więc pytam co teraz? a pani do mnie że najszybciej będzie jak on wyślą do mnie kuriera ,powiedziałem OK tylko jest jedno małe ale mam zje&*(( * domofon czy może do mnie UPS przedzwonić czy ja mam stać cały dzień na dole pod klatką i czekać na niego?! Pani na to że nie jest wstanie mi tego zagwarantować i nie wie tez kiedy ten pan dokładnie będzie dziś jurto pojutrze bóg wie no to pytam co teraz ? A ona hmmmmm to ja do niej czy jest opcja żebym to ja do nich zawiózł konsole? Ona mówi że jest pod warunkiem że bedę miał numer listu przewozowego ok skąd mam go wziąć? Ona na to że musi go firma UPS wystawić , bedzie na jutro ,niech pan zadzwoni jutro to go panu podam a pan zawiezie konsole ,mówię OK :) Dzwonie dziś a tu nagle okazuje się że oni nie mogą mi podać tego numeru że ktoś mi głupot nagadał ,oni tak już nie robią od miecha czasu ja na to hurrrrrra :D co qrva teraz mam to qrvy zrobić?:D wywalić tą konsole za okno?:D czy co?:D Pani na to żebym jej nie wywalał tylko dal inny adres mailowy i czekał na maila 48 h wypas!!!!!

 

Dzwonie od 1 dziś 6 i konsola dalej w domu :)

Odnośnik do komentarza

No nie no, cyrk na kółkach!

Teraz się dowiedziałam, że konsola z października 2007 u nich w systemie straciła gwarancję...

 

Ręce opadają.... czy oni datę produkcji mają tylko rocznikiem wpisaną w system?

 

Gold mi się marnuje i to na dwóch kontach!!!!!

 

Nie mogę!!! (pipi), przez to, że oni mają coś źle wpisane w system ja teraz muszę czekać do 20 stycznia aż coś się ruszy. Bo maile doszły, ale jeszcze ich nie sprawdzili bo mają 2 tygodnie obsuwu. A co mnie to do ciężkiej cholery obchodzi!!!! Gold mi leci to pani się zasłania zdrapkami. Co mi po jednej zdrapce jak ja mam dwa konta...

 

Chyba szybciej nową konsolę kupię, ehhh :(

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

No tak... teraz się dowiedziałam, że moja gwarancja skończyła się 5 grudnia 2008. Falcony produkują od końca roku 2006 o ile mi wiadomo. To news, bo mają rok gwarancji wg ich mądrego systemu.

 

Pocieszam się tym, że pani zgłosiła to swojemu szefowi, bo nie tylko ja mam takie jazdy... ponoć miała już 4 telefony dziś z takim samym problemem....

 

Burdel i tyle!!

 

A Ty hooki nie dołuj mnie....

Odnośnik do komentarza
No tak... teraz się dowiedziałam, że moja gwarancja skończyła się 5 grudnia 2008. Falcony produkują od końca roku 2006 o ile mi wiadomo. To news, bo mają rok gwarancji wg ich mądrego systemu.

 

Sorry żona, od pażdziernika 2007 produkują Arcade'y - czyli i tak dwa lata nie mija jakby do tego podejść...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...