Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik
Po 3 interwencjach i prośbach na infolinii Microsoftu o przysłanie kuriera

Na dniach zapowiada mi się serwisowanie X'a więc pozwolę sobie zapytać: faktycznie jest z tym aspektem aż tak źle? Zgłaszasz zgon, dostajesz maila ze stuffem do wydruku i... walczysz o łaskawe przybycie kuriera po odbiór sprzętu? :/

Amer, lepiej zawieź kloca bezpośrednio do ich siedziby- tak będzie najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie prosze o rade...padla mi moja elitka(2007-07-04)-dostala rod-a.Kupilem ja w mm i jak sie nie myle gwara jest na 2 lata na pargon(jeszcze mnie obejmuje).I teraz pytanie..co lepiej zrobic?jechac do media i modlic sie o wymiane na nowego elita czy dzwonic do M$ i postepowac zgodnie z procedura w przypadku wystapienia rod-a? :huh:

Odnośnik do komentarza
Po 3 interwencjach i prośbach na infolinii Microsoftu o przysłanie kuriera

Na dniach zapowiada mi się serwisowanie X'a więc pozwolę sobie zapytać: faktycznie jest z tym aspektem aż tak źle? Zgłaszasz zgon, dostajesz maila ze stuffem do wydruku i... walczysz o łaskawe przybycie kuriera po odbiór sprzętu? :/

 

Nie, nie. Mi się tak zdarzyło dlatego, że zgłaszając awarię wybrałem opcję "dostarczenie listu przewozowego przez kuriera", a więc to Microsoft zamawiał tego kuriera (i jakos mu to nie wychodziło). Jak zadzwoniłem do nich 3 raz, to poprosiłem o przysłanie listu przewozowego na maila i sam zadzwoniłem do UPS i zamówiłem kuriera. Przybył oczywiście w dniu i godzinach o jakie prosiłem. Jak dzwoniłem do nich trzeci raz, to już sama babka na infolini poleciła mi, bym zamówił kuriera sam.

Odnośnik do komentarza
Dobra panowie prosze o rade...padla mi moja elitka(2007-07-04)-dostala rod-a.Kupilem ja w mm i jak sie nie myle gwara jest na 2 lata na pargon(jeszcze mnie obejmuje).I teraz pytanie..co lepiej zrobic?jechac do media i modlic sie o wymiane na nowego elita czy dzwonic do M$ i postepowac zgodnie z procedura w przypadku wystapienia rod-a? :huh:

mozesz w MM sprobowac - jesli ktos kumaty sie trafi to cie do MS przekieruje (ja kiedys ze swoim pierwszym X probowalem tak to mi kazali do MS dzwonic)

Odnośnik do komentarza
Ja widzę że tu wszyscy są na etapie kuriera a mi już od 3 tygodni maila czytają lenie. Zadzwonili od siebie we wtorek i stwierdzili że paragon nieczytelny, więc powiedziałem że następnego dnia wysłałem zdjęcie tyłu konsoli, a oni na to - "więc to jeszcze potrwa". :angry:

Nie zazdroszcze, u mnie "czytali maila" cały tydzień. Opieprzaj ich i dzwoń dwa razy dziennie, u mnie się sprawdziło :)

Odnośnik do komentarza
Ok, wszystko działa :] Cudownie, tego było mi trzeba.

Tylko napęd coś warczy, świszczy i strasznie głośno chodzi... :/

Ale czytałam, że większość tak miała więc nie narzekam :]

 

Oczywiście zdrapki brak!!!!

 

Długo czekałeś na klocka?

 

EDIT: OKi, przepraszam. "Czekałaś" :)

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza
Ok, wszystko działa :] Cudownie, tego było mi trzeba.

Tylko napęd coś warczy, świszczy i strasznie głośno chodzi... :/

Ale czytałam, że większość tak miała więc nie narzekam :]

 

Oczywiście zdrapki brak!!!!

 

Długo czekałeś na klocka?

 

Po pierwsze "czekałaś"!

 

Po drugie... jak już go kurier zabrał to w sumie szybko poleciało... jakiś tydzień.

 

Zresztą cała historia jest tu opisana ;P

 

Odnośnik do komentarza

ten MS jest jakis dziwny,dzwonilem dzis do babki w sprawie kuriera poniewaz niedostalem maila z drukami.Powiedziała mi że oni zamówili kuriera,ale nei mają nr listu przewozowego troche mnie to wkurzylo bo nie mam pojecia o ktorej zjawi sie kurier a nie moge tak po prostu nie isc do budy i na niego czekac cale dnie.Normalnie chyba nalepie kartke na furtce zeby odebral konsole u dziadka na ulicy obok.

Od kuriera dostaje sie numer listu przewozowego?Bo wydaje mi sie ze jest to gdzies na tym kwitku od MS a wedlug pani telefonistki to on mi wszystko dostarczy.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Podpowie mi ktoś czemu w historii przesyłki mam pozycję "zwrócono do nadawcy" ?

 

Widzę po kolei pięknie co do minuty jak to XBOX opuścił moje miasto, trafiał w kolejne miejsca naszego kraju, pojawił się w Dusseldofie, we Frankfurcie (skan przybycia jest) a następna pozycja to właśnie "zwrócono do nadawcy" - tzn. do mnie ? Czemu ? Nagle MS Repair Center przestało istniec? Drzwi kurierowi nie otworzyli ? Data przy tej czynności to 5 II godzina 07:11 więc chyba było dośc czasu by tą paczkę podrzucic tam raz jeszcze. Początkowo byłem bardzo zadowolony z UPS, faktycznie szybko zabrali ode mnie paczkę, na drugi dzień była już nawet w Niemczech ale teraz jakiś przestój czy co, nie wiem.

Ostatni wpis w historii to "W doręczeniu" z 5 II godzina 07:53, tylko czy to znaczy zwrot do mnie bo "nie znaleźli miejsca docelowego dla paczki" czy też podejmą próbę dostarczenia sprzętu do MS.

Może niepotrzebnie się martwię, jeśli ktoś wie coś więcej o takiej sytuacji to proszę o wyjaśnienie. Dzięki.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...