Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Hej a ja mam taki problem. Nie mogę prawidłowo wydrukować etykiety. Etykieta ma wyglądać tak, że pół strony a4 ajmuje reszta jest wolna ( tak mi kurier mówił) natomiast mnie albo drukuje połowe etykiety, bądź całą na całą strone A4. Gdy zapisuje etykiete jako obrazek i zmniejszam do wydruku zmienia sie rozdzielczość i skaner kuriera nie jest w stanie odczytać kodu kreskowego.

Ostatecznie zadzwoniłem do microsoftu i ma przyjechać do mnie kurier z etykietą ale niewiadomo kiedy... ( tzn do paru dni , ale neiwiadomo kiedy doładnie) no nic zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

ok dobra...wysylam pierwszy raz konsole wiec prosze o wyrozumialosc ^_^

 

Zarejestrowalem online,nastepnego dnia dostalem maila ,z tego co wyczytalem na necie to mam druknac:

dokument z linka ,,Retrieve Your UPS Returns Label,, ( x2 dla mnie i dla kuriera - tam ma zlozyc podpisy)

--||-- ,,Get the Receipt,, (x2 na paczke i dla siebie? i w jakim formacie?na cala stronke a4? czy jak wyczytalem wyzej na pol a4?)

 

Po telefonie do Ups-a lekki szok..pani mowi ze pierwszy raz slyszy takie rzeczy jak micorsoft itp.Jade dalej mowie ze dostalem na maila ten caly ,,smieszny kod kresowy,, na paczke i pokwitowanie.Podaje ten numerek pod napisem ups standard z naklejki.Pani pyta o moje dane(adres itp),pietro,znaki szczegolne miejsca mojego zamieszkania,co bedzie w paczce(ke?),wage paczki na oko.Umawia mnie z kurierem na jutro.Cos jeszcze do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Własnie konsole do mnie wróciła. Cała procedura serwisowa trwala półtora tygodnia. Dostałem nowkę-sztukę z datą produkcji 18.12.2008 r. Bez żadnych fantów. W dokumentach, które były załączone do konsoli proszą mnie o ponowną rejestrację. Czy to znaczy, że gwarancja się odnowiła i na całą konsolę mam 2 lata a na RROD 3 lata?

 

Zarejestrowałem więc konsolkę. Niestety, gwarancja liczy się od rejestracji pierwszej, a więc w nowej konsolce na RROD mam gwarę do końca maja 2009 :(

Odnośnik do komentarza

slipknotglasgow151sx6.jpg

Na innym forum spotkałem się z informacja że wycinają takie koło na konsolach. wiadomo może dlaczego mają mi tak szpecić konsolę.

I chciałbym się zapytać ile czasu trwa przesłanie konsoli z Ms do UPS bo dostałem dzisiaj numer do monitorowania ale na stronce Ups nie jest jeszcze dostępny.

Odnośnik do komentarza

to calkowita bzdura, jak zwykle wymyslona przez nastolatkow oblegajacych fora...

 

kazda konsola ma taki otwor nieprzelotowy w ktory to wchodzi dodatkowy plastik z "O"

przy jakis naprezeniach obudowy potrafi to po prostu wypasc, ale kazda obudowa tak ma i nikt nic specjalnie nie wycina, to jest od poczatku przy produkcji wykonane (zapewne jest to pozostalosc z procesu technologicznego przy odlewaniu tej obudowy, czyli w tym miejscu jest wlew glowny do formy ktory po procesie zostaje nieregularny i ktory usuwaja wlasnei przez frezowanie takiego otworu nieprzelotowego)

nawet jest to pewne ze po to byl wlew glowny przy odlewaniu bo po drugiej stronie obudowy nie ma zadnego sladu pozostalosci wlewu a jest to jedyne logiczne miejsce dla kogos kto zna sie na wykonywaniu form do odelwania cisnieniowego tworzyw sztucznych...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
I chciałbym się zapytać ile czasu trwa przesłanie konsoli z Ms do UPS bo dostałem dzisiaj numer do monitorowania ale na stronce Ups nie jest jeszcze dostępny.

 

Pewnie dopiero jak zarejestrują w jakimś magazynie, punkcie UPS.

W poprzednim tygodniu w środę kurier odebrał konsolę i przed chwilą dostałem informację, że x360 dotarł do serwisu. Czas transportu u mnie to 4-5 dni, wliczając weekend.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko: jak konsole wysylasz do serwisu to zabieraja tez dysk twardy? jesli tak to co potem z odzyskiwaniem profilu? Bo wiem ze mozna odzyskac TAG gracza przez live ale podobno jesli nie przegraja ci profilu oni na nowy dysk to strcisz caly GS (tak kumpel opowiada).Jak to jest dokladnie z tym profilem i dyskiem twardym? z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

nie za wrozby a za polityke :)

mortis:

profil masz zapisany na serwerze MS wraz ze wszystkimi dokonaniami zwiazanymi z GS wiec jak cokolwiek chcesz odzyskiwac z serwera XBL to oczywiste ze trzeba uaktualniac ten profil przez podlaczanie sie do XBL, cudow nie ma i serwer telepatycznie z konsoli danych o profilu nie pobierze

a jak jest wszystko zapisane na serwerze to dysk sie juz nie liczy, na dowolnej ilosci innych dyskach i memorkach mozesz sciagnac ten profil z XBL z pelnymi GS

kolega chyba sam nie wiedzial co mowi bo z tego co on chcial przekazac to chodzilo zapewne o sytuacje ze GS zdobywane byly offline i nigdy nikt sie nei podlaczal do XBL zeby byly zapsiane na serwerze

 

ale oczywiscie wszelkie rozterki sa bez sensu bo i tak hdd sie nie wysyla do MS...

 

Odnośnik do komentarza

Po miesiącu użerania się z serwisem Microsoftu sprawa wreszcie ruszyła. Dostałem potrzebne papiery na maila, zapakowałem konsolę i jutro osobiście dostarczę ją do UPS. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że zanim odłączyłem konsolę, to chciałem wyciągnąć płytę z czytnika. A tu zonk: błąd e74. (A zepsuł mi się napęd). Tak więc z rana zadzwonię jeszcze do ms żeby ich o tym poinformować, bo chcę żeby wszystko było cacy. Etykieta zajmuje mi pół strony a reszta to jakiś tekst, ale nie chce mi się już dzisiaj z tym bawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...