Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam mały problem z serwisem. W piątek padła mi konsola. Wieszała się, az wkońcu zgasł całkowiecie obraz. Poprzednio tez miałem ten sam problem z konsolą i wiem ze jest to początkowa faza przed RRODem. Wczoraj zadzwoniłem do seriwisu po czym miła Pani zachciała dowodu zakupu konsoli (niestety gdzies się zapodział z powodu zapewne remontu, który miałem jakiś czas temu). Dzisiaj zadzwoniłem ponownie to pewien pan powiedział, ze jesli konsola się wiesza lub migaja 3 lampki to jest na to trzy letnia gwarancja i mam zamówic naprawę przez internet (xbox.com). Wszystko ładniem pięknie wypełniłem i pokazuje sie komunikat, ze są niezgadzaja sie dane z (chyba) tymi co kiedys podałem gdy dzwoniłem w sprawie serwisu poprzednio. Co mam zrobić z tym? juz mnie ta sytuacja denerwuje! Poprzednio (trzeci raz konsola padła) odbyło się wszystko szybko i bez problemów. Teraz to brak słów :(

Odnośnik do komentarza
Mam taki sam problem. Nie moge zgłośić naprawy bo dane się niezgadzają z tymi co kiedyś podałem. Wie ktoś co z tym zrobić?

 

Bo pewnie się rejestrowałeś na XLive i podałeś fałszywe dane. Polecam sprawdzić adres starej dobrej Ambasady Polskiej w Londynie (47 Portland Place :D), albo zalogować się na swój profil na xbox.com i tam odnaleźć dane podane podczas rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Moja trzecia konsola wysyłana do naprawy a pogubiłem się z jedną rzeczą. Zawsze rejestrowałem i zgłaszałem awarię konsoli telefonicznie, ale tym razem postanowiłem zadziałać przez neta. Wszystko ok zarejestrowałem, zgłosiłem awarię dostałem potwierdzenie mailowo itd. I teraz jak zawsze chcę zadzwonić do UPS żeby zamówić kuriera ale cholera nie wiem co podać gdy będę gadał z babką na infolinii: numer zamówienia czy numer żądania usługi? Bo takie dwa numery dostałem na poczcie w mailu od MS. Zawsze jak zgłaszałem kuriera, to babka z MS telefonicznie podawała mi numer jaki mam podać w UPS.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Chciałbym zażądać naprawy dla mojej konsoli, ale kiedy wybieram tą opcję z mojego konta na stronie xboxa, pokazuje mi następującą informację

Wprowadzone informacje o kliencie są niezgodne z istniejącym adresem. Aby kontynuować żądanie, przejrzyj dane i wykonaj jedną następujących czynności:
Sprawdziłem poprawność podanego adresu, więc nie wiem, gdzie jest przyczyna odrzucenia mojego zlecenia. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem.

Czy ktoś może podać poprawny numer infolinii MS, bo ten

800 14 174
jest niepoprawny.

Wydaję mi się, że powyższy błąd wynika z tego, że nazwa mojej ulicy jest dwu członowa - Grota Roweckiego. Próbowałem już różnych kombinacji jej wpisywania, ale za każdym razem uznaje, że dana ulica nie istnieje.

Edytowane przez buzra102
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Konsola mi padła i będę musiał ją odesłać. To jest ta pechowa wersja konsoli, która miała już HDMI, a jeszcze nie miała falcona z 2007 roku. Czy jest szansa żeby mi odesłali już tą wersje z lepszym chłodzeniem?

 

I drugie pytanie - Nie mogę zarejestrować mojej konsoli Próbuje wprowadzić numer seryjny konsoli (https://service.xbox.com/register_sn.aspx - tutaj) i wyskakuje mi czerwony napis

Wystąpił problem i nie można ukończyć żądania.

Czemu nie mogę jej zarejestrować? :/

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...