Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

nie bedzie sie musial nigdzie gibac sam

bedzie druga proba doreczenia, najlepiej dzwonic i umawiac sie

w czwartek zanosiłem konsolę do UPS i zapytałem o to samo , kobieta odpowiedziała mi , że jeśli kurier nie zastanie mnie w domu zostawi świstek a po przesyłke będę musiał się pofatygować sam .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wyślę brata po paczkę do bazy UPS'u, co musi posiadać, żeby mogli mu ją oddać? Czy jak będzie znał numer paczki i w dowodzie to samo nazwisko to wystarczy? Sory, że tu o to pytam, mogłem zadzwonić do UPSu i zapytać, ale jest już za późno, rano pójdzie tam na dziesiątą, więc wcześniej też nie mogę ich o to zapytać :/

Odnośnik do komentarza

witam

chciałbym oddać x-a na gwarancje tyle że jest pewien problem

data produkcji to 02.2006 (na stronie przy rejestracji gwarancja juz wygasla) więc musiałbym przefaksować paragon-posiadam ale niestety jest mało czytelny tzn. literki wyblakły ( chyba zostawiłem go na słońcu kiedyś) i czy to jakoś to przejdzie - gdy sie przyjrzeć da się odczytać większość + date -zakup 08.2007

 

drugi problem - konsola jest przerobiona a usterką jest zamrażanie ekranu podczas grania (jakieś 2 miesiące temu przy uruchamianiu konsoli wyskoczył mi ekran E 74 - po restarcie znikło) ale nie wiem czy to przypadkiem nie napęd gdyż też już trochę nie domaga( nie czyta płytek, słychać uderzenia lasera o płytke ala laser ps2 czasami wyskakuje kom. przeczyść gre szmatką ) -tylko że gry nagrane na dysk też się wieszają. Nie wiem czy to nie jest problem grania na piratach - z oryginałów została mi tylko forza2 która sie zawiesza czasami grająć z napędu - tyle że gra ma jakieś tam ryski (ale być może sie nie wiesza bo konsola się mało grzeje na tej gierce)

pytanie czy moge ja i co ewentualnie zareklamować

 

pozatykalem otwory w konsoli na forzie i też zamraża

Edytowane przez win0
Odnośnik do komentarza
Świetnie, konsola dzisiaj wróciła, i nie byłem zaskoczony tym, że w pudle nie było zdrapki na miesięczny XBL. dzwonić na infolinię i skarżyć się, czy pogodzić się ze srebrnym kontem?

Pewnie Maciek, jak chcesz udowadniać, że ci się w du.pie poprzewracało, bo jesteś oburzony, że nie dostałeś żadnego gratisa do naprawy gwarancyjnej - dzwoń śmiało. Ostatnio brachol dał do naprawy gwarancyjnej kartę grafiki - też się dziwię, że monitora gratis nie dostał.

 

Ja pierdzielę - nie dość, że producent daje gwarancję (a nie musi), naprawia sprzęt w kilkanaście dni (a mógłby dłużej), to jeszcze zdziwienie, że nic dodatkowego i darmowego nie ma - obśmiałem się jak norka :huh:

Odnośnik do komentarza
Dzięki za pomoc. Słyszałem, że Microsoft dodawał zdrapki do każdej naprawianej konsoli. Napisane jest to też w FAQ.

A w karcie gwarancyjnej, gdzieś tam nie było napisane?

Mi m$, za dwie naprawy pod rząd w ciągu miesiąca, dał bezprzewodowego pada ale nawet do głowy by mi nie wpadło, żeby mieć roszczenie o cokolwiek.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Uff po tygodniu konsola wróciła do mnie z wymienioną płytą główną . Po wieczorno nocnych testach przerywanymi przez burze stwierdzam , że niemcy zrobili wszystko na tip top . Zdrapki nie dostałem ale olewam to ważne , że sprzęcicho zostało naprawione i wróciło do mnie w mgnieniu oka ;)

Odnośnik do komentarza

Bo chcesz sie wyklucac o bonusa? Wydaje mi sie ze Wampis jest w kraju gdzie jest Live wiec dali mu kod, my nie mamy i pewnie przez blad kogos dostawalismy je. Ja nie dostalem choc Xa mialem w serwisie w listopadzie tamtego roku. Moze sproboj jeszcze wyzebrac 48h trial bo nie masz kasy na miesiac/3/rok+1... Kup sobie na caly rok (to taniej cie wyniesie niz za 3 miesiace czy nawet 1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...