Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem konsolę z serwisu i mam mały problem.Więc kiedy odpalam konsolkę nie ma już oczywiście ring of death :P ale za to na padzie jednocześnie świeca mi się cztery zielone diody i mrugają :o Pad nie działa ^_^ Diody na konsoli nie ma tylko ta w środku pali sie na zielono.Obraz oczywiście jest.O co biega?Wcześniej miałem zieloną diodę z boku palącą sie na zielono i wszytsko chodziło bez problemowo.Pozdrawiam

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
możliwe,że już w piątek a jak nie to bankowo w poniedziałek. Ja od momentu wysłania odliczając sobote i niedziele czekałem 5 dni, konsole wysyłałem w czerwcu.

No mi wysłali teraz w piątek, więc nie wiem czy na poniedziałek się wyrobią ;), jak obstawiacie chłopaki, kiedy będzie :P? Tu msp zakupione, już idę grać, a tu wałek, przecież konsoli nie ma xD.

Odnośnik do komentarza

Mam od piątku status otrzymano informacje rozliczeniowe (na stronie UPS) - czy to oznacza, że paczka nadal jest w centrum serwisowym i czeka po prostu na kuriera czy może nie zawsze status jest aktualizowany na bieżąco?

Ta paczka po prostu musi dojść do piątku bo potem wyjeżdzam i bym musiał się uganiać za nią po powrocie : P

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Więc jest opcja taka: ziomkowi z biura ktoś podpindolił konsole, podmieniajac ja na zepsutego zloma po prostu (konsolka stala w biurze). O co pytaja teraz na infolinii przy zglaszaniu usterki. Kminimy zeby tam zadzwonic, zglosic niby usterke i poprosic o przeslanie naklejki na pudlo na maila. Na niej powinien byc adres, na ktory konsola zostala zarejestrowana, right? Czy teraz to wyglada jakos inaczej? Dajcie znac.

Odnośnik do komentarza

Les777- nie żądaj naprawy poprzez stronę internetową, mi także wyskakiwał taki sam błąd. Po prostu zadzwoń na infolinie i zgłoś usterkę... podajesz wtedy miłej (zazwyczaj) pani numer seryjny konsoli i dane rejestracyjne (telefon, e-maila, adres)

Co do ceny odpłatnej naprawy w ich serwisie to raczej na pewno się nie opłaca ;-).

Punktów masz dużo i nie gadaj, że nie. : P

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Właśnie dzwoniłem. Babka mi powiedziała, że dopóki nie ma trzech diód, nie mogą naprawić bezpłatnie (podstawowa gwaracja wygasła) i jak bym chciał naprawiać, to będzie kosztować 100euro. Mówię jej (spokojnie), że z konsolą i tak nie mogę nic robić, bo po chwili się zwiesza, a ona, jeżeli nie ma trzech diód albo E74, trzyletnia gwarancja nie obowiązuje. Spytała czy mogę sprawdzić z innymi kablami. Odpowiedziałem, że spróbuję.

Lekko załamany zacząłem se włączać ixa i czekać, aż się zwiesi. Po kilku próbach pokazał w końcu trzy diody. Dziwne uczucie. Wręcz mi ulżyło. Chciałem dzwonić drugi raz, ale już mieli nieczynne.

 

 

No, uzbierało się trochę.

 

@up: No mówiła, że jeżeli przez internet nie będę mógł, to mogę śmiało dzwonić.

 

Tak na okoliczność:

http://www.youtube.com/watch?v=sris5X4BDqg...feature=related

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zadowolony zarówno z serwisu jak i UPS. Od momentu wysłania do powrotu konsoli minęło 8 dni. W serwisie klocek był 3 dni.

Awarię zgłaszałem poprzez stronę www. żadnych problemów. Listy przewozowe otrzymałem już godzine po zgłoszeniu problemu, dziwna sprawa bo robiłem to o pólnocy, czyli automatycznie to wszystko działa.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...