Skocz do zawartości

Army of Two


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bilion to po angielsku miliard, achi jest prosty i wpada w kilka dni jesli jest zgrana ekipa(srednio 15mln na lepka za mecz 20minut) ...ja nie mam szczescia poki co na taka trafic i mam dopiero 330milonow.....

 

Wiec z gory apeluje kto chce tego achi za 1mld niech sie zglasza, bo dosyc mam grania z noobami ktorzy jak przegrywaja to wylaczaja mecz kilka sekund przed koncem(vide koles ktory jest na 1 miejscu w rankingu, wczoraj gralem z nim 4 mecze i przegrywal to caly czas uciekal z gry, zwykly frajer ktory gra tylko z kolegami ....)

Granie TYLKO na boosta mi nie podchodzi. Oki, można ale chciałbym też pograć "normalnie".

Wcześniej czy później achiv wpadnie, no chyba, że ktoś się śpieszy by sprzedać grę, ale to już jego problem.

 

już 1 kwietnia? ze(pipi)iście !

Mapa do muli mnie grzeje ale 2 nowe kampanie to jest to!

Wie ktoś co to SSC Challenge (aka Obstacle Course) ?

No i mają polepszyć działanie serwerów (lagi/zerwania), bo czasmi to się slideshow robił

Odnośnik do komentarza

Szukam chetnego gracza do pomocy w ostatniej misji na Professionalu :) Fajnie by bylo, jakby jeszcze ten "chetny" pomoglby w nabiciu killsow w zwiazku ze strzelaniem zza tarczy :D Moj gamertag InsejnPL , post wladowalem rowniez do ustawek . Najlepiej pasowalaby mi godzina 20 , choc jestem w stanie sie dostosowac .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Electronic Arts uznało, że nadszedł czas na pierwszy dodatek do Army of Two. SSC Challenge Pack pojawi się w usługach sieciowych Microsoftu i Sony już za tydzień - 24.04. Będzie zawierał 4 mapy, na których gracze podzieleni na dwie, dwuosobowe drużyny będą starały się zdobyć jak najwięcej pieniędzy i wstąpić w szeregi SSC - organizacji znanej z oryginalnej gry. Rozszerzenie będzie kosztowało $7.50 lub 600 MSP i miejmy nadzieję, że część z tych pieniędzy zostanie przeznaczona na polepszenie sieciowej infrastruktury Electronic Arts.

AOT nie spowodowało u mnie mocniejszego zachwytu, ale przy solidnym wsparciu od developera, może być dobrą inwestycją. Oczywiście pod warunkiem, że mamy z kim grać.

 

polygamia

Odnośnik do komentarza

W sumie z online'a to tylko co-op był (jest) świetny. Uzbieranie 4 znajomych do grania w multi okazuje się bardzo trudne, a dodatkowe mapki mnie nie przekonują, bo i tak grałem tylko na dwóch, reszta mi nie podeszła.

Chciałbym też pograć "normalnie" a nie boostować i nawet z tym jest problem, bo mało komu się chce.

Już nawet boostować nie ma kto :P

Co innego jakby dali coś do co-opa. Nowe mapy, tryby, kampanie.

Choć nie powiem SSC Challenge fajna sprawa, ale 600 M$P to przegięcie

Odnośnik do komentarza

muliti na tyle nie porywa, ze nawet nie mialem okazji zagrac, bo wszyscy chceli tylko boostowac :/

moze sie spikniemy na jaka partyjke we czterech? ale taka normalna, zeby pograc. chce zeby ktos mi skopal dupe w tej grze! :)

 

cena niby niewielka - wychodzi jakies 23 pln, choc mogly by juz zostac przy standardowych 400MSP. choc paczki 3 piosenek do GH sa po 500 wiec juz mnie nic nie zdziwi :)

ale czemu jest tak, ze ten sam dodatek na PS3 kosztuje kolo 17 pln? ($7,50). to 30% taniej.

Odnośnik do komentarza

Ha mam dokąłdnie to samo, odpaliłęm wczoraj gierke po dość długim czasie, pobrało mi jakiś update. I gdy teraz włączam gre, konsola się zwiesza, płyta się wczytuje pojawia się czarny ekran i duuupaaa. Co teraz płytka, nie jest porysowana, wszystkie inne gry chodzą elegancko, więc wina napędu to nie jest, tylko tego (pipi)ego updatu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...