Skocz do zawartości

Army of Two


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech, mam problem. Kiedyś miałem AoT, i bylo wszystko oki. Teraz mam ponownie AoT, przeszedlem ostatnia misję, niby wszystko ok, i dziś włączam grę od nowa na Profesional, i Somalia, i cały trening niby się wczytują, ale nie ma obrazu :huh: WTF? A druga misja poszła normalnie, a płytka jest czysta jak łza..

Edytowane przez Gryzli
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnośnie gry. Jak wiadomo w Europie mamy wersję gry Army of Two (EU). Mam rodzine w Kanadzie i chciałem zagrać w coopa z bratem. Tylko jak przeglądam jego gry, to ma wersję bez (EU)(co w sumie jest logiczne). W profilach gdy porównuję gry, to wygląda tak jakby to były dwie różne gry. Czy da radę, żebym zagrał z nim kampanie? Może ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hi, mam pytanie odnośnie tych teczek z info, za które dostajemy dodatkową kasę na gamefaqs przeczytałem, że jak nie znajdziemy tych teczek, to już w ogole ich nie znajdziemy jak będę od nowa grać, lol ? przecież to jakiś bez sens, niech ktoś napisze, że to nieprawda :(

 

http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/file/932860/53757

 

"Unfortunately, you can only collect briefcases

once in your career. Those briefcases won’t appear anymore on subsequent

playthroughs. Collecting all briefcases will unlock a corresponding

achievement as well."

Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki za odpowiedź, uf :P

 

A jeszcze dwa pytania, pierwsze to odnośnie tarczy/drzwi, które możemy użyć do obrony, czy jest możliwość żeby rozkazać kompanowi żeby to on ją wziął ? bo przez całą kampanie to ja zawsze ją trzymałem, w tutorialu chyba nic nie było o tym, a drugie pytanie to jak dokładnie robić ten knock-down na tych uzbrojonych przeciwnikach, bo coś mi to nie wychodziło :/ podchodzę go od tyłu i tak na kilka prób z raz się mi udało go walnąć, a tak to zawsze mnie zauważy i nic z tego, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jezeli chodzi o veteran mission pack z misja 7 i 8. Sciagnalem z konta na GB dodatek i z wersja EU dziala bardzo ladnie (mozesz zobaczyc ze mam achievy za nowe misje :P)

 

Podejrzewam ze dodatek z usa nie zadziala z EU, wkoncu po cos jest to rozgraniczenie wersji :)

 

 

Nie wiem jak mogles nie znalezc tego dodatku x_X Wejdz na marketplace, potem wszystkie gry, czy cos takiego, literka A, potem army of two i tam sa wszystkie dodatki do gry w tym te mappacki. Zadnej blokady na szczescie nie ma ;)

 

 

 

 

 

 

 

BTW: troche skomentuje gre, jak juz pisalem w temacie w co gram, gra jest swietna, single naprawde wciaga. Fajnie sie robi kolejne achievy, zbiera kase, testuje nowe bronie itp.

 

Gra jest bardzo ladna, split fajny, ciekawe bajery itp.

 

 

 

ALE, jest pare rzeczy ktore wkurzaja, nic 'game-breaking' ale denerwujace :P Np back to back.... no nie wiem kto to wymyslil... czasami ma to niby jakis sens, ale przewaznie go nie ma.... zamiast sie ukryc za coverem to sie 2 kolesi obraca w koleczko w srodku i napieprza :P Szczegolnie przerabane to jest w 7mej misji na professional

 

Troche denerwujace jest to, ze nie wszystkie bronie da sie .... 'wykorzystac'. Chodzi mi o to, ze kupujemy jakas super bron, np stinger i mamy tylko 3 naboje na cala misje (bardzo rzadko dostajemy 'specialna ammu' do stingera/snajp). Tak samo dokupujemy drogi dodatek do assault rifle - granatnik z 3 nabojami. A do tego NIGDY nie dostaje sie amunicji :/

 

Choc moze to ma sens, bo niektorych wrogow, ktorych normalnie trzeba obchodzic, z ta bronia da sie latwo rozwalic :P

 

 

 

 

ps. fajnie ze ten dodatek - misja 7 i 8 sa darmowe i bez blokady, tylko ze gdybym nie looknal na achievy i nie szukal info o tych misjach 7 i 8 to nawet bym w nie nie zagral xd. Nie ma takiego czegos jak np. w cod, ze jest info, ze pojawil sie dodatek. Z menu AOT nawet nie mozna nawet wejsc na marketplace dot. tej gry :P

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak mogles nie znalezc tego dodatku x_X Wejdz na marketplace, potem wszystkie gry, czy cos takiego, literka A, potem army of two i tam sa wszystkie dodatki do gry w tym te mappacki. Zadnej blokady na szczescie nie ma ;)

 

tak też robiłem i były tylko materiały wideo, ale sprawdze jeszcze raz rano jak z nocki wróce ;)

Odnośnik do komentarza

Moze nie ma w AOT, lecz w AOT(EU) Ja sciagnalem pare dni temu z 'folderu' aot(eu) i wszystko bylo ok ;]

 

edit: mozesz tez wejsc w 'biblioteke gier' i jak masz aot to tam 3cia zakladka w prawo - 'materialy do pobrania' - veteran mappack :P

 

 

 

Scorpio: chodzi mi o to, ze to fajny bajer i fajnie ze robia takie rzeczy, bo sa efekciarskie itp., ale latwiej byloby gdyby we dwojke sie przedarli przez obrone wroga w jednym miejscu i wtedy sie gdzies ukryli niz krecili w koleczku :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

back to back fajny patent ;) lecz w dodatkowych misjach potrafi napsuć krwi:) a grunt to nie nawalać na ślepo :rolleyes:

za to online jest najgorzej zrobiony ,nie chodzi o sam gameplay bo to jest tip top ^_^ w chodzisz do pokoju nawet nie wiesz z kim będziesz grał,grasz po pietnastu minutach jakis hamburger wyjdzie z meczu i nici z kasiory do acziwa (bilion online) no i trafić na mecz bez lagow :>

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie ze moglem pomoc :) Ciesz sie 7ma i 8ma misja tylko nie graj na professional bo 7ma misja back to back moze napsuc krwi :D

 

Co do multi to gralem tylko chwile i niezbyt mi podeszlo. Robilem niby jakies tam zadania itp, ale pod koniec mialem z 10 razy mniej kasy niz przeciwnicy :/ Pewno graja nonstop, ze juz robia te zadania na pamiec by osiagnac bilion :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...