Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu.

Czy Mass Efect jest grą trudną? Chodzi mi o dostępność wyższych poziomów trudności.

Na Insane jest wręcz nie do przejścia gdy grasz nowo stworzoną postacią. Jak grasz wysoko poziomowym herosem z porzedniego "kampanii" to czasami jest ciężko. Przy odrobinie taktyki i obowiązkowym używaniu mocy biotycznych i inżynierskich można wyjść cało z każdej opresji.

Odnośnik do komentarza

Ktorego rpga polecilibyscie na poczatek? Nigdy nie palalem za specjalna sympatia do tego gatunku, na PCcie pogralem troche w Gothica, jednak mnie znudzil, nie moglem tego ogarnac. Pomyslalem, ze moze sprobuje od poczatku. Wazne byloby dla mnie, zeby gra nie byla jakas bardzo skomplikowana, byla przejrzysta i nie irytowala np. chodzeniem z jednego konca mapy na drugi, zeby znalezc pewnego gostka, ktory powie mi moze gdzie jest nastepny, a tamten naprowadzi mnie na przedmiot, ktorego potrzebuje. Wiem, ze o to chodzi w rpgach, ale tak sie nie przekonam. Wybor tego typu gier na Xboxa jest, wiec licze na was, bo samemu nie chce sie w to pakowac, a chcialbym sprobowac jakiegos rpg.

Odnośnik do komentarza

To zależy czy chcesz np "fantasy" rpg(cos ala gothic) czy np jrpg.Z fantasy jest obek, two worlds,dark messiah i chyba tyle.Z tych 3 naprawdę dobrym i wciagąjącym rpg jest obek,ale tam trochę latania jest,a sama gra jakoś bardzo skomplikowana nie jest(w sensie rozwój postaci etc etc),ale przyda się niezła znajomość ang.O jrpg się nie wypowiadam bo w żaden na XO nie grałem.No i masz jeszcze świetny ME jeśli lubisz coś bardziej futurystycznego.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
Ktorego rpga polecilibyscie na poczatek? Nigdy nie palalem za specjalna sympatia do tego gatunku, na PCcie pogralem troche w Gothica, jednak mnie znudzil, nie moglem tego ogarnac. Pomyslalem, ze moze sprobuje od poczatku. Wazne byloby dla mnie, zeby gra nie byla jakas bardzo skomplikowana, byla przejrzysta i nie irytowala np. chodzeniem z jednego konca mapy na drugi, zeby znalezc pewnego gostka, ktory powie mi moze gdzie jest nastepny, a tamten naprowadzi mnie na przedmiot, ktorego potrzebuje. Wiem, ze o to chodzi w rpgach, ale tak sie nie przekonam. Wybor tego typu gier na Xboxa jest, wiec licze na was, bo samemu nie chce sie w to pakowac, a chcialbym sprobowac jakiegos rpg.

Mass Effect i to wszystko co ci mogę zaproponować. Ale z tego co przeczytałem w twoim poście to do RPG stworzony nie jesteś ;) Bez urazy.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Mnie rowniez dopadl dylemyt wyboru... Top Spin 3, Virtua Tenis 3 czy tez moze Smash Court Tennis( bodajze rowniez z cyferka 3). Liczy sie frajda, relistyki nie stzawiam na pierwszym miejscu bo nie pogardze i arcadem i symulatorem, Aga jest najwazniejsza hehehe, nieno co powiecie, co polecacie?

Ps. w Virtue dwojke swietnie bawilem sie na makaronie jeszcze ale doszly mnie sluchy, ze trojka to juz nie to samo czy cos...

Odnośnik do komentarza
Ktorego rpga polecilibyscie na poczatek? Nigdy nie palalem za specjalna sympatia do tego gatunku, na PCcie pogralem troche w Gothica, jednak mnie znudzil, nie moglem tego ogarnac. Pomyslalem, ze moze sprobuje od poczatku. Wazne byloby dla mnie, zeby gra nie byla jakas bardzo skomplikowana, byla przejrzysta i nie irytowala np. chodzeniem z jednego konca mapy na drugi, zeby znalezc pewnego gostka, ktory powie mi moze gdzie jest nastepny, a tamten naprowadzi mnie na przedmiot, ktorego potrzebuje. Wiem, ze o to chodzi w rpgach, ale tak sie nie przekonam. Wybor tego typu gier na Xboxa jest, wiec licze na was, bo samemu nie chce sie w to pakowac, a chcialbym sprobowac jakiegos rpg.

Jeżeli potrzebujesz jakiegoś rpg z najwyższej półki co ma cie rozkochać w gatunku to na Xie nic takiego nie ma. Mass effect jest spoko jak lubisz postrzelać. Plusem jest to, że jak nie robisz side-questów to nie powinno cię irytować specjalnie.

 

Oblivion- Trochę bezsensownego biegania tam jest ale teleporty znacznie przyśpieszą rozgrywkę. Sama gra jest dość monotonna i potrafi się szybko znudzić.

 

Blue Dragon jrpg z całkiem ciekawym rozwojem postaci. Niesety po raz setny głównymi bohaterami dzieci co może denerwować. No i jeśli nie lubisz pracy Akiy Toriyamy to wygląd postaci ci się nie spodoba.

Odnośnik do komentarza

To ja też potrzebuję porady :)

 

Od jakiegoś czasu mam ochotę na porządnego, "wkręcającego", ciekawego rpg. Bardzo lubię serię FF, ale na Xbox360 dostępny jest jak na razie FFXI (?), raczej poczekam jeszcze rok na najnowsze dzieło. Do tego czasu bym jednak coś rozpracował. I tutaj nasuwa się pytanie jaką grę polecicie i dlaczego? Proszę określić produkt z tych gier:

 

-Blue Dragon

-Eternal Sonata

-Lost Odyssey

a może: Kingdom Under Fire: Circle of Doom

 

W sumie jestem trochę zamieszany i nie wiem co wybrać. Z tych 4 gier co polecacie i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
To ja też potrzebuję porady :)

 

Od jakiegoś czasu mam ochotę na porządnego, "wkręcającego", ciekawego rpg. Bardzo lubię serię FF, ale na Xbox360 dostępny jest jak na razie FFXI (?), raczej poczekam jeszcze rok na najnowsze dzieło. Do tego czasu bym jednak coś rozpracował. I tutaj nasuwa się pytanie jaką grę polecicie i dlaczego? Proszę określić produkt z tych gier:

 

-Blue Dragon

-Eternal Sonata

-Lost Odyssey

a może: Kingdom Under Fire: Circle of Doom

 

W sumie jestem trochę zamieszany i nie wiem co wybrać. Z tych 4 gier co polecacie i dlaczego?

Jesli szukasz jrpga to musisz wiedzec, ze.... Lost Oddysey jest glosnym tytolem ze wzgledu na imiona tworcow, wyroznia sie naprawde dobrym systemem gry, grafika moze nie zawodzi, ale tez jest bez rewelacji, fabula zostala skonstruowana naprawde niezle ale juz postacie i pewne zdarzwenia( nie mowie, ze wszystkie oczywiscie, ale zdazaja sie nagminnie) sa robione albo na szybko, albo bez wyobrazni( z czego glowny bohater, jest jednym z najleprzych bohaterow jakich widzialem kiedykolwiek w jrpg ever) i to naprawde kluje w oczy, inna rzecza jest sterylnosc otoczenia. Ja sie porwalem na LO od razu po premierze i gdy po pierwszych 2 godzinach bylem gra zachwycony tak pozniej bylo tylko gorzej, az nie skonczylem i sprzedalem. Blue Dragon jest swietnym rpg-iem, z typowymi systemami i pewnymi uprostrzeniami, mozna w niego pograc i jesli kreska Akiry Toriyamy ci nie przeszkadza( a jest tam wszedobylska) i fabula w stylu- bywa zabawnie, bohaterso i liniowo to moglbym powiedziec, ze to chwilowo najleprzy tytol na xa, chociaz pewnie zaraz ktos splunie mi w twarz. W eternal Sonate nigdy nie miale okazji grac ale nasluchalem sie mase dobrego, jednak nie uswiadczysz tam skomlikowanych labiryntow i terenu eksploratacji, gra ma podobno rowniez pewne ograniczenia jak rowniez pastelowa fabule i slyszalem, ze warto najpierw sprawdzic demko bo czy ci sie spodoba czy nie to juz random.

 

 

PS na stronie przedniej spytalem o tenisy, niech ktos sie wypowie prosze!!!

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
^^^Nie bierz KUF COD. Ja go kupiłem i to był straszny błąd. Poprzednie (xboxowe) odsłony mi strasznie przypadły do gustu a ta się nie sprawdza. Poza koszmarnym voice actingiem, strasznie monotonną i powolną rozgrywką gra nie ma wiele do zaoferowania. A i rpg z tego niespecjalny. Raczej taki hack n slash którego nie polecam.
Odnośnik do komentarza
PS na stronie przedniej spytalem o tenisy, niech ktos sie wypowie prosze!!!

 

Jestem fanem serii Virtua Tennis , więc tą gierke mogę ci polecić . Testowałem demko Top Spin i powiem Ci, że specjalnie mi nie podlazło ,poza tym przyzwyczajenie robi swoje. TS3 < VT3

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Ok, to na RPG game już się zdecydowałem, teraz jeszcze tylko do Was pytanko:

 

może będę brał jeszcze jedną grę i chciałbym jakiegoś H'n'S:

 

Dante odradza KUF COD (dzięki za ostrzeżenie ;) )

 

Posiadam NG2, DMC4 na razie nie dziękuję.

 

Jeśli chodzi o H'n'S chciałbym coś gdzie się leveluje zabija stworki etc.. Może nie ma takiej propozycji?

 

Z góry dzięki za porady ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...