Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek88

Gry przygodowej silnie potrzebuje. Najlepsze gierki przygodowe w jakie grałem to: Silent Hill 2, Mafia, Fahrenheit, Oblivion... Coś co jest inne i nie zmęczy. Czy jest jakaś przygodówka na tej zas... konsoli? Mogę wyłapać "Alone in..." jeżeli nie jest irytujący.

Odnośnik do komentarza

Stranglehold, Gears of War, Assasin's Creed, Oblivion - które dwie z nich byście wzięli? Głównie chciałbym do singla, online miło gdyby jakiś fajny był, ale bez przesadyzmu typu "głównie do multi" (co można powiedzieć o GoW, jak sądze).

 

- Nie wiem, co sądzić o Stranglehold'zie. Niemniej, miło byłoby sobie postrzelać.. :)

- Girsy chętnie bym wziął, bo klasa sama w sobie, ale nie chciałbym gry, w której singiel jest męczarnią.

- Assasin's Creed - mam okazję wziąć z angielskim dubbingiem. Polska wersja ma, jakby nie patrzeć, ciekawą lokalizację - wie ktoś, jak się to przedstawia "w praniu"? Warto szukać wersji z Szycem i Olbrychskim, czy na tle angielskiej wersji wypada blado?

- Oblivion - są na jego temat mieszane opinie. Lubię RPG, a w różne MMO zagrywałem się setki godzin.

 

Pewnie prędzej czy później wezmę pozostałą dwójkę. Prosiłbym jednak na razie o wytypowanie tej pierwszej, mocniejszej "dwójki" :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak koledzy wyżej, nie mam wątpliwości co do Gearsów, natomiast co do pojedynku AC vs Oblivion - tu sam sobie musisz rozsztrzygnąć.

 

Pierwsze czy wolisz gry akcji, czy RPG; czy wolisz sredniowiecze czy fantasy; czy wolisz schematyczną, liniową, ale dość skondensowaną fabułę, czy momentami nudnawą ale wielowątkową historie.

 

Pamiętaj, że Assassin's Creed to rozgrywka na 10-15h (w zależności od wykonywania ilość zadań pobocznych), zaś Oblvion to już dużo, dużo więcej.

Edytowane przez Robsonf
Odnośnik do komentarza

Stranglehold - gierkia na tak srednio 5-6h, skonczysz zapewnie, zrobisz pare aczivow i zapomnisz. Niewiem czy jest sens brac Obliviona (nie gralem, opieram sie na video recezncji) bo gra jest strasznie zbuggowana, ciagle cos doczytuje, dziala strasznie (spore dropy) :/. Chyba ze jakis patch wyszedl ktory to naprawia bo mnie wlasnie te 3 rzeczy odrzucaja od tej pozycji. Wole zagrac na PC nawet na low i miec stale 60 fpsow lub nawet 30

 

Od ciebie dorzuce ze ja bym gral AC + GOWa ;). AC jest dobra gierka, fajna animacja, grafika, framerate ale po kilku godzinach ci sie znudzi robienie ciagle 3 zadan do sledztwa :/. Pierwsze wrazenia beda super, oh, ah po 7h - nuda ;) Ale warto zagrac

Odnośnik do komentarza

Ja takze polecam tego Assasina. Gierka jest super, mozliwości jakie nam daje sa bardoz duze. Fakt, że fabuła juzpotem taka soie, ale nie to jes t w nije najważniejsze. Super sprawa cos sobie zapalic w nocy i wkrecic sie w ten klimat - pach jadka ze strażnikami, szybka ucieczka po domach, następna grupka, nóz, nóż i po kłopocie ;) Ja kgrałem w tągierkę to czułem się jak z ponad 10 lat temu grałem na Atarii w Prince of Persia.

 

GoW niby must have, ale mnie ta gierka aż tak sie nie spodobała. owszem jest dobra, ale nie lubie za bardzo strzelanek.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o czym mówisz signap... Owszem zdarzają się dropy ale nie tak jak piszesz...

I co do AC - po 3h byłem w niebie, grafika i te domki.... - po 5h wkradała się nuda, ale myślałem dam radę, po 7,5h - byłem totalnie znudzony i zwyczajnie odechciewało mi się grać i sprzedałem.

Combo GoW + Oblivion bierz ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...