Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo kupuję sobie Xboxa 360 w zestawie z GTA IV. Jaką jeszcze grę polecacie na początek? Żeby była dobra, tania, starczyła na długo i nie nudziła się za szybko. Podajcie mi tu jakąś listę must-have'ów które na maxa pokazują zaje.bistość X'a po prostu :). Myślałem nad Burnoutem może? Albo Dead Rising? Albo Gears of War, mam nadzieje, że tanio można kupić, taka grafa, o BOŻE :slinotok: :twisted:... muszę sobie kroplówkę kupić, po przejściu z DS'a i PSP ta grafa mnie zabije :twisted:!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Niedługo kupuję sobie Xboxa 360 w zestawie z GTA IV. Jaką jeszcze grę polecacie na początek? Żeby była dobra, tania, starczyła na długo i nie nudziła się za szybko. Podajcie mi tu jakąś listę must-have'ów które na maxa pokazują zaje.bistość X'a po prostu :). Myślałem nad Burnoutem może? Albo Dead Rising? Albo Gears of War, mam nadzieje, że tanio można kupić, taka grafa, o BOŻE :slinotok: :twisted:... muszę sobie kroplówkę kupić, po przejściu z DS'a i PSP ta grafa mnie zabije :twisted:!

 

Dead Rising to totalny must have, mozna dorwac go tak tanio, a mi sprawil tak wiele radosci : D Sprawdz tez Girsy, moja pierwsza gierka na X'a i od razu urwania glowy, przegenialny gameplay (co-op!) i swietne multi rzadza. X ma duzo gier w ktore MUSISZ zagrac, wiec nie bede ich wypisywal wszystkich, ale obok takiego Bioshock'a nie mozesz przejsc obojetnie. Dla mnie najlepsza gra na konsolke Billa, no cudo po prostu ;]

Odnośnik do komentarza

MUSISZ pierw zakupić COD4 !! Gram dopiero 2tygodnie ale gra jest zaje*bi*sta !! pozdroo

 

 

 

ej mam dylemat - co kupić ?

 

miałem -

 

mass effect

assassins creed

gears of war

tom clancys rainbow six vegas 1 i 2

cod4

GTA 4

bully

army of two

mercenaries 2

 

moglibyśćie coś polecić ? lubie gry typu shooter/akcja ale bez horrorów nie przepadam za grami sportowymi,samochodowymi,fight. Co teraz i ewentualnie w przyszłośći ?

Odnośnik do komentarza
Nie każdy, ale większość :D a po co ci 2 shooter na multi skoro masz gearsy nie wolisz kupić np. Fify 09, ściągnąłem demo i mam zamiar kupić :P

Polecam PES 09, IMVHO futbol doskonały;)

 

A jaką grę tpp (slasher, siekanka, strzelanka, akcja) możecie polecić? Takie gry jak GoW, NG I i II, Bourne Conspiracy, Crackdown i Viking odpadają, bo mam je już za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
ej mam dylemat - co kupić ?

 

miałem -

 

mass effect

assassins creed

gears of war

tom clancys rainbow six vegas 1 i 2

cod4

GTA 4

bully

army of two

mercenaries 2

 

moglibyśćie coś polecić ? lubie gry typu shooter/akcja ale bez horrorów nie przepadam za grami sportowymi,samochodowymi,fight. Co teraz i ewentualnie w przyszłośći ?

 

to ważne bo nie mam w co grać xD

 

Ticco1990 - Jeśli nie grałeś to polecam Rainbow Six Vegas (teraz to możesz wyrwać za 40zł) i Quake Wars : Enemy Territory ;) Co do tej pierwszej to must-have także jeśli nie miałeś to kup bo warto ;)

Edytowane przez BBGodzilla
Odnośnik do komentarza
ej mam dylemat - co kupić ?

 

miałem -

 

mass effect

assassins creed

gears of war

tom clancys rainbow six vegas 1 i 2

cod4

GTA 4

bully

army of two

mercenaries 2

 

moglibyśćie coś polecić ? lubie gry typu shooter/akcja ale bez horrorów nie przepadam za grami sportowymi,samochodowymi,fight. Co teraz i ewentualnie w przyszłośći ?

 

Jak spodobał ci się COD4 i Mercenaries2 to bierz bez zastanowienia Bad Company.

Odnośnik do komentarza
ej mam dylemat - co kupić ?

 

miałem -

 

mass effect

assassins creed

gears of war

tom clancys rainbow six vegas 1 i 2

cod4

GTA 4

bully

army of two

mercenaries 2

 

moglibyśćie coś polecić ? lubie gry typu shooter/akcja ale bez horrorów nie przepadam za grami sportowymi,samochodowymi,fight. Co teraz i ewentualnie w przyszłośći ?

GRAW, The Darkness a z nadchodzących Far Cry 2 i GOW 2.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Masher : Orange Box to gra z zeszłej epoki i to, niestety, widać... Jak nie jestes Half-Life`owym z(pipi)iszczem to odradzam. Lost Planet to druga liga strzelanek, średnia ta gra, marny design i urągająca inteligencji gracza fabuła. Frontlines to już trzecia liga :) Z tych trzech polecam... NIC

Odnośnik do komentarza
A ja się spytam: Orange box, Lost Planet, czy Frontlines?

Orange Box. Za cenę jednego tytułu, masz ich pięć i to naprawdę świetnych.

Half-Life 2 (+ Episode One & Two) - może i grafika nie jest na najwyższym poziomie, ale to wciąż gra legenda

Portal - cudo, chyba najlepsza popierdółka w historii gier

Team Fortress 2 - nie wiem dlaczego Polacy w to nie grają, świetny tytuł multiplayer

Odnośnik do komentarza

Jak nie grałeś w Orange Box'a to szczerze polecam. Godziwa dawka single player w postaci HL2 + EP1 + EP2, która starczy na bardzo długi + świetny multiplayer w postaci Team Fortress 2. Dla mnie pozycja obowiązkowa, mimo, że mam tą grę na pc, to i tak kupiłem wersję na X'a żeby przejść te gry jeszcze raz, tym razem na padzie. Po stokroć warto. Polecam!

 

pomarancz

 

Ja miałem orange boxa i powiem szczerze że jestem zawiedziony :/ Grafika marna i gameplay do *dupy , polecam tylko ludziom którzy grali w Half-Life i się im podobał. Ja bym raczej stawiał na Lost Planet ;)

Grafika w OB na konsoli faktycznie najlepsza nie jest, ale ta gra ma coś innego, mianowicie klimat. A to, że Tobie się nie podobała, to kwestia gustu, może Jemu się spodoba. No i ma przewagę nad LP, tzn. długość i świetny multi. Jeśli lubi takie klimaty i cell shading(tf2), to zawiedziony nie będzie. No i w pakiecie jest jeszcze fajny odstresawiacz w postaci Portala ;)

 

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na OB, to polecam również Bioshock'a. Klimatu tej gry nie da się opisać;)

Odnośnik do komentarza
Chodzi mi też o multi, a jak mi się zdaje Bioshock go nie ma ;/ W CoD4 grałem na kompie.

BioShock multi nie ma, ale single w pełni ten brak rekompensuje. Uwierz na słowo, nie zawiedziesz się. :)

 

Natomiast Orange Box to IMO klasa sama dla siebie. Wszystkie zawarte w nim gry stoją na wysokim poziomie, ewentualne braki w grafice nadrabiane są przez świetny klimat i design lokacji. O fabule nie wspominając. ;)

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...