Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mój 1 post na forum, aczkolwiek już trochę tu jestem :). Otóż mam pytanie odnośnie takich gier: Banjo Kazooie Nuts & Bolts, C&C Red Alert 3 no i Fable 2 (a może coś innego). Jestem fanem gier zręcznościowych, RPG, RTS (ewentualnie wyścigi i FPSy) więc myślę nad Banjo Kazooie, która to gra dostała bardzo dobrą, bo aż -9 notę co jeszcze bardziej zachęciło mnie do kupna tej gry, a C&C ( 8 ) i Fable 2, również 8. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Edytowane przez asantis
Odnośnik do komentarza

GOW2 single swietny, multi mi nie pasi wole jedynke ale moze jak naprawia co nieco to wroce do niego

Co do F3 to bierz jesli lubisz pseudo RPG (czyli fps z elementami rozwoju) - chyba ze jestes fanem 2 to nie nastawiaj sie zbyt pozytywnie;)

Z tych 2 tytulow zdecydowanie polecam GOW2

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
GOW2 single swietny, multi mi nie pasi wole jedynke ale moze jak naprawia co nieco to wroce do niego

Co do F3 to bierz jesli lubisz pseudo RPG (czyli fps z elementami rozwoju) - chyba ze jestes fanem 2 to nie nastawiaj sie zbyt pozytywnie;)

Z tych 2 tytulow zdecydowanie polecam GOW2

z której strony fallout 3 to fps ? Pokaż mi FPS'a gdzie headshot to nie headshot i liczą się statystyki postaci a nie celność strzałów:] Ja rozumiem że komuś może się F3 nie podobać ale niech chociaż z sensem gada :)

Odnośnik do komentarza

Dzieńdobry homies.

 

Mam bardzo trudny problem: otóż do dziś wieczora muszę przekazać moim starszym listę gier, jakie mnie interesują i dostanę jedną z nich. Oczywiście mogę połóżyć nacisk na daną pozycję i to ona znajdzie się w moich rękach ;).

 

Pierwsza myśl: Gears of War 2. No ale postrzelałem sobie w GTA IV i nie lubię zaczynać serii od du.py strony. Możecie mi polecić jakieś must-have'y, coś, co trzeba zaliczyć. I żeby to była w miarę nowość, bo GoW I za 60 zł mogę sobie używane kupić, za to GoW II za 160 zł już mniej ;). Tak więc co? Co z ostatnich premier starczy na długo i jest zaje.bistą grą?

Odnośnik do komentarza
Pierwsza myśl: Gears of War 2. No ale postrzelałem sobie w GTA IV i nie lubię zaczynać serii od du.py strony.

Że niby w pierwszego GOWa nie grałeś? jeśli tak jest to powiedz im że od du.py strony nie będziesz zaczynał i aby ci dali 60 dyszek jeszcze na jedynkę. A na gwazdkę poproś GOW2. Albo nie - idź se zarób na jedynkę.

 

BTW co lubisz za gry? Fallout 3 jest superowy. Ja bym brał. I jak sobie fajno postrzelasz to głowa mała. Gałki oczne wypadają, ludzie fakami rzucają prostetytki po ulicach się walają. No bomba nie gra, mówię ci. Spytaj usera Danielskii. On uwielbia tą grę.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

@ raven_ravem:

Gears of War 2 - sobie długo nie pograsz w singlu, ale na multi pewnie będzie rządził przez następne 2 lata

Call of Duty 5- jak wyżej

Fallout 3 - jeśli nie jesteś falloutowym ortodoksem to możesz liczyć oblivin'owa długą rozgrykę w postapokaliptycznym świecie

 

a osobiście jakbym miał taka opcje jak ty bym zrobił taką liste:

Guitar Hero II/III ( z gitara)

Dead Space

Prince of Persia nowy ( który chyba jeszzce przed gwiazdką wyjdzie)

Rock Band 2 z całym osprzętem - ale to w sumie Mikołaj by musiał cierpieć na nadmiar gotówki :P

Odnośnik do komentarza

No to teraz ja:

 

Co wybrać?

 

Saints Row 2, MC:Los Angeles, czy Fallout 3?

 

Saints Row 2 przemawia do mnie (dosyć) gameplay, ale klimat i grafika ani trochę, Los Angeles to z piękna grafa i ciekawy gameplay, ale boję się że się znudzi, i obrzydnie (vide MC: Dub Edition, które notabene mimo tego przeszedłem, ale nie wracam do tej gry z jakimś szczególnym sentymentem. Co jest dziwne bo mnie jest cholernie ciężko znudzić grą.) No i Fallout 3 - Oblivion mnie nie przekonał (kupiłem, pograłem tydzień, sprzedałem. Koło 50% gry miałem chyba, i skończyłem questy dla złodziei i zabójców), ale z kolei nie lubię fantasy, a klimat Fallouta cholernie mnie kręci.

 

Nowy CoD odpadł w przedbiegach (II wojna= <_<), NFS Undercover również (Tja, ciekawe czemu), L4D z powodu ciągłych problemów z łączeniem się z niektórym friendami (Niestety z dokładnie tymi, przy których bym tych problemów nie chciał), a ekipy bym i tak nie skompletował. A GoW2 i FC2 jak widać po Gamercardzie już mam.

Edytowane przez Swiechu
Odnośnik do komentarza

Ależ moi kochani (joke), przeczytajcie koncówkę posta - GoW2 już zaliczony, mam go w swojej kolekcji. No i stoi jak byk w GT. Soniak - Fable 2 to jak Oblivion, nie moje klimaty. Ale to całkowicie nie moje, bo przy takim SR2 to jeszcze względnie do przebolenia jest, ja po prostu nie lubię wywijanki mieczem, czarów i generalnie fantasy. Ale dzięki za zainteresowanie, może jakieś inny typ niz ten Fable nieszczęsny?

Edytowane przez Swiechu
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

nooo, po tak rozbudowanym i uargumentowanym poscie nikt juz nie ma watpliwosci jaka gre wybrac :lol:

 

ME czy DS - sa dema obydwu gier, mozesz sprawdzic i sam ocenic :) ja wybralem DS : uwielbiam RE4 a DS to gra bardzo podobna, ME mnie znudzil

N4S czy MC - N4S ma srednia ocen 66.4%, MC 82.2%... to chyba mowi samo za siebie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...