Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jaką grę (symulator) najlepiej kupić pod kierownicę (Wireless Racing Wheel) ?

Forza2, PGR3 posiadam.

 

Najbardziej by mi zależało na Test Drive Unlimited - by sobie tak "spokojnie" po mieście pojeździć a nie ino się ścigać - no chyba ,że jest jeszcze coś podobnego...

 

Pytanko do posiadaczy TDU - czy w tej grze jest obsługa kierownicy Force Feedback? (bo w ściągniętym demie jej NIEMA) a cała reszta symulatorów-dem miała tę opcję.

Odnośnik do komentarza
ja bym bral fallouta :) pozostale gry sa gorsze niz te, ktore sa obecnie na rynku (SR2 - GTA4, MC - PGR4, TDU)

Thx Albert, to juz ostatnia kropla przemawiająca za falloutem, która przelała czarę. Biorę Fallouta, moje pytanie już niektualne. W sobotę juz będę grał. Tak BTW to chyba mam świetny gust co do gier, bo te wszystkie lepsze gry które podałeś posiadam :D (GTA IV w dzień premiery, jestem ogromnym fanem tej serii Rockstar). Edzio - TDU to tak średnio symulator, ale gra świetna. No i jeźdźenia po miastach wiele tam nie ma, raczej po serpentynach wskroś pięknego lasu. I to, właśnie te scenerie jest ogromną zaletą tej gry. Bezposrednio co do pytania: jeśli chcesz dobrą ścigałkę, pójdź w TDU, jeśli to faktycznie wolisz coś bliżej symulacji, polecam PGRa 4, którego notabene i tak powinieneś kupić zaraz po TDU jeśli się na nie zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza

@ Rejven - ja bym łykał albo Girsy dwójkę (dla multi, w które będziemy szarpać przez kilka lat), albo jakiś zestaw Gow1 + Gow2 (wtedy mógłbyś zapoznać się ogólnie z grą, z jej realiami przechodząc część pierwszą), ostatnio widziałem taki zestaw na Allegro, poszedł chyba za 170 złotych, imo nie tak źle ;] Ewentualnie kupuj Bioshock'a , dla mnie najlepsza przygoda w singlu na XO, przegenialna gierka po prostu ;]

 

@ Świechu - tak jak powiedział Albert Wesker, łykaj Fallout'a, ja też właśnie czekam na polonizację i będę gierkę kupował. Zresztą, mi Oblivion się bardzo podobał, także nie mam najmniejszych wątpliwości ;]

Odnośnik do komentarza
A mi za to Bioshock zupełnie nie podszedł. Ambitny, klimatyczny, ale gameplay nudny jak flaki z olejem. I to hackowanie... Nie wiem czym się wszyscy zachwycają...

Z FPSów na X360 wolałem Orange Boxa.

Mi się Bioshock też średnio podobał. Taki sobie klimat. Według mnie za ciasno za mokro . Królem na FPPs na 360 jest Halo3. Ta gra naprawdę zrobiła na mnie wrażenie i szczerze ją polecam.

Gameplay nudny? Czego brakowało? Gdybycieś podeszli do Bioshocka inaczej niż do strzelaniny FPP to może zmienilibyście zdanie.

Gra genialna i jedyna w swoim rodzaju (klimat!). Jedna z najlepszych na X360. rzekłem, a średnia ocen w serwisach to potwierdza

 

PS. Gromi - to Halo ma słaby klimat porównując do Bioshocka...

Odnośnik do komentarza
Mi się Bioshock też średnio podobał. Taki sobie klimat. Według mnie za ciasno za mokro . Królem na FPPs na 360 jest Halo3. Ta gra naprawdę zrobiła na mnie wrażenie i szczerze ją polecam.

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Bio ma genialny klimat. A jesli chcesz pisac że Halo 3 jest królem FPSów na x0 to znaczy że nie grałeś w:

 

1. CoD4 i WaW

2. Far Cry 2

3. Orange Boxa (ja też zresztą, ale grałem w Halo, wszystko co ma powyżej ok. 70% średniej jest lepsze od niego)

4. The Darkness

5. Lub choćby Blacka na poprzedniego xboxa.

 

Halo NIE polecam, chyba że masz 12 lat. Jeśli cokolwiek powyżej tego to twoje odczucia będą podobne jak moje:

 

Słaby gameplay, infantylny klimat, fatalna grafika, średnia muzyka (instrumentale orkiestrowe i te klimaty znacznie lepiej wyszły w Gearsach i 1, i 2 ), słaba fabuła, średnie sterowanie. Do zalet pójdzie co-op na splicie, przemyślane achy i nienajgorsze multi. I te rzeczy (a raczej marka "Halo" wyrobiona przez bardzo przyzwoitą pierwszą część) ratują Halo przed byciem totalna porażką, crapem. Ode mnie 5/10, a obiektywnie 7=/10.

Edytowane przez Swiechu
Odnośnik do komentarza

napewno nie sugeruj sie ocenami na GR Halo3 - odejmnij od sredniej ocen przynajmniej ze 20-30 %, pozatym ta gra ma podobny problem co Forza - mocna karta konsoli ale oprawa graficzna to Xbox1 w wersji HD, popatrzy na gry jak Uncharted, nowy GT czy Heavlny Sword i widzimy ladna graficzke a to tytuly Only on PS3 - wiem ze grafka nie jest najwazniejsza lecz ona tutaj zawodzi. Tutaj jest srednio, na obrazkach wyglada ladnie ale na ekranie juz nie

Odnośnik do komentarza
Halo NIE polecam, chyba że masz 12 lat. Jeśli cokolwiek powyżej tego to twoje odczucia będą podobne jak moje:

 

Słaby gameplay, infantylny klimat, fatalna grafika, średnia muzyka (instrumentale orkiestrowe i te klimaty znacznie lepiej wyszły w Gearsach i 1, i 2 ), słaba fabuła, średnie sterowanie. Do zalet pójdzie co-op na splicie, przemyślane achy i nienajgorsze multi. I te rzeczy (a raczej marka "Halo" wyrobiona przez bardzo przyzwoitą pierwszą część) ratują Halo przed byciem totalna porażką, crapem. Ode mnie 5/10, a obiektywnie 7=/10.

Zrażony do H3 i pewnie kupe siana wydałeś? Ja się zaopatrzyłem w jedynkę i dwójkę tuż po kupieniu konsoli na początku 2007. Dałem może z 45zł i dzięki tej przygodzie z Xboxowymi częściami w ogóle nie podchodze do trójki bo to nie moje klimaty (Nie twierdzę, że jest do dupy - po prostu nie trafia w moje gusta kompletnie). Gdybym miał dziś wybierać najlepsze gry FPP byłyby nimi z pewnością Bioshock, Orange Box a konkretnie niesmiertelna podstawka Half Life 2 oraz Portal, a następnie Call of Duty 4. Przypominam, że mówię o grach FPP więc z Gearsami nie wyjeżdzać ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie nad zakupem Call of Duty (multi)

 

tylko tu pytanie: CoD4 czy CoD5?

 

Singla w CoD4 juz zrobilem w multi gralem i chce teraz kupic swoja sztuke, ale nie wiem czy CoD4 jeszcze grac czy za CoD5 sie odrazu brac, ogolnie ludzie psioczyli na CoD5 wiec nie wiem jak to jest, czy juz sie przesiedli i graja w CoD5 czy nadal w CoD4?

 

Odnośnik do komentarza
Halo NIE polecam, chyba że masz 12 lat. Jeśli cokolwiek powyżej tego to twoje odczucia będą podobne jak moje:

 

Słaby gameplay, infantylny klimat, fatalna grafika, średnia muzyka (instrumentale orkiestrowe i te klimaty znacznie lepiej wyszły w Gearsach i 1, i 2 ), słaba fabuła, średnie sterowanie. Do zalet pójdzie co-op na splicie, przemyślane achy i nienajgorsze multi. I te rzeczy (a raczej marka "Halo" wyrobiona przez bardzo przyzwoitą pierwszą część) ratują Halo przed byciem totalna porażką, crapem. Ode mnie 5/10, a obiektywnie 7=/10.

Zrażony do H3 i pewnie kupe siana wydałeś? Ja się zaopatrzyłem w jedynkę i dwójkę tuż po kupieniu konsoli na początku 2007. Dałem może z 45zł i dzięki tej przygodzie z Xboxowymi częściami w ogóle nie podchodze do trójki bo to nie moje klimaty (Nie twierdzę, że jest do dupy - po prostu nie trafia w moje gusta kompletnie). Gdybym miał dziś wybierać najlepsze gry FPP byłyby nimi z pewnością Bioshock, Orange Box a konkretnie niesmiertelna podstawka Half Life 2 oraz Portal, a następnie Call of Duty 4. Przypominam, że mówię o grach FPP więc z Gearsami nie wyjeżdzać ;)

Dałem za nią 75 zł, a więc zdecydowanie nie fortunę. A The Darkness mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
CoD 4 czy CoD: WaW? Która lepsza w singlu a która w multi? Która dłuższa w singlu.

COD4 gralem na PC od wersji na X360 nie rozni sie chyba niczym ....Siniegl genialny lecz krotkawy nieco multi tez swietne .

Co do COD:WaW powiem tyle ze to to samo co COD4 to poprostu dodatek. MULTI to kalka z COD 4 tylko zmienione bronie i sceneria

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...