Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie co wybrać Fallouta 3 czy Fable 2?

Do F3 mnie przekonuje klimat, forma rozgrywki i cało kształt rozgrywki, a do Fable 2 przekonuje mnie polonizacja i hm... w sumie wszystko, a odrzuca mnie klimat.

 

Niby odpowiedź jasna, no ale chcę się upewnić :).

 

hmmm nie wiem czemu piszesz, że właśnie klimat Cię odrzuca... gram właśnie w Fable 2 i po bezbłciowych Gyrosach 2 oraz lajtowym Naruto to mogę powiedzieć, że baśniowo/ nietuzinkowy klimat świadczy o sile tej gry. niby dużo nie grałem jak na razie ( jakieś 4 h) ale im bardziej się wczuwam- tym więcej dostaje od gry w zamian.

tak czy inaczej co nie wybierzesz będziesz zadowolony pewnie . Kup jedno, jak ci się nie spodoba to wymień na drugie...

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jak wszyscy wiemy zbliżają się święta. A na święta można dostać nową grę :D jest masa wolnego czasu i można na spokojnie ciułać :)

Mam pewien dylemat. Otóż chcę nabyć jakąś grę, która zapewni mi wspaniałą zabawę i dość długi czas gry. Gatunek nie ma znaczenia. Liczę na Waszą pomoc, gdyż problem jest poważny :) Zastanawiam się pomiędzy Fallout 3, Far Cry 2, Fable II

Proszę pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza

Lost Odyssey zdawało się mieć całkiem dobry klimat i pomysł. Grałem tylko trochę ale nie wydawało się takie infantylne więc warto się w nie zaopatrzyć. Sonate nawet jeszcze mam ale jakoś mi nie specjalnie się spodobała i nie chce mi się w nią grac.

Odnośnik do komentarza
Chcialbym sprobowac jednego z tych 2 rpg Lost Odyssey lub Last Remnat. co wybrac? PS nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z jRPG wiec nie mam jakis specjalnych wymagana ze ma byc bliskie FF itp itd

Ja LO prawie całe skończyłem. Została mi walka z ostatnim bossem. Walka turowa w której czynności ustalasz dla każdego towarzysza przed jej rozpoczęciem, linowa fabuła i prowadzoące jak po sznurku lokacje (na początku), poźniej dostaniesz środek lokomocji i będziesz mógł swobodnie hasać po całym świecie gry odkrywając nowe lokacje z potężnymi przeciwnikami za których pokonanie wyższy level dostaniesz po każdej walce. Do wymasterowania - czytaj zdobycia najlepszych broni dla każdego - warto użyć walkthrough z internetu. Bez tej pomocy nie miałbym połowy najlepszych broni dla każdego z kompanów. Ogółem średnie oceny w necie w pełni odzwierciedlają jakośc LO.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...