Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiejs gry w dobrej cenie,z dobrą fabułą i conajmniej 10H rozrywki(czystego grania,bez wymuszania maxowania gry)

Posiadam Fable 2,Mass effecta,halo 3,bioshocka,Indiana jonesa i zdecydowanie najwiecej rozrywki dostarczyly mi fable i mass effect i w takich klimatach gier bym szukal .Przymierzam sie od uzywki obliviona w wersji GOTY(game of the year,z dodatkami).Ew inne pozycje ?I jeszcze jedno pytanie-Jakie wyscigowki polecacie?Cos taniego i fajnego,byle nie zatrudne<tutaj chodzi glownie o relaks przy jezdzie>

Dzięki za wszelkie odpowiedzi,Convi

 

Eternal Sonata- na pewno kupisz za mniej niż 100 zł ;]

Odnośnik do komentarza
Mass Effect czy Fable 2? Jestem RPGową lamą i nie wiem od czego zacząć. Poradzicie coś ;) ?

to tak samo jak JA .Także napaiłem sie na ME i kupiłem.... powiem Ci ze jak nie kochasz gatunku RPG to nie kupuj tej gry bo to rasowy RPG.Gra się naprawde ciężko trzeba czytac wszystkie dialogi aby wiedzieć o co chodzi ,a powiem Ci ze jest co czytać :D.Samej akcji dość maławo (chociaż ja jestem dopiero na samym poczatku gry pózniej może się akcja rozkręca)

ogolnie to łazisz gosciem rozmawiasz z napotkanymi osobami i tak cały czas .Jak dla mnie to za bardzo wieje nuda nie dla mnie ten gatunek.

ale grafika ladna no i animacja twarzy bardzo dobra .....

 

Jak bym miał wybierać teraz to beż wahania Fable 2 .

 

Ja swojego Mass Effecta wymieniam ... :)

Odnośnik do komentarza
Blue Dragon czy Infinite Undiscovery ?

I czy jest w którejś z tych gier japoński voice-acting ? Bo angielskiego nie trawie w jRPG.

 

Ja za to nie trawie japonskiego. Przeciez tego sie nie da sluchac, gadki sa komiczne :mellow:

Co do wyboru, B.Dragon to dla mnie gniot, wiec wszystko jest chyba lepsze :D

Jak nie grales w Lost Odyssey, to polecam.

Odnośnik do komentarza
Mass Effect czy Fable 2? Jestem RPGową lamą i nie wiem od czego zacząć. Poradzicie coś ;) ?

to tak samo jak JA .Także napaiłem sie na ME i kupiłem.... powiem Ci ze jak nie kochasz gatunku RPG to nie kupuj tej gry bo to rasowy RPG.Gra się naprawde ciężko trzeba czytac wszystkie dialogi aby wiedzieć o co chodzi ,a powiem Ci ze jest co czytać :D.Samej akcji dość maławo (chociaż ja jestem dopiero na samym poczatku gry pózniej może się akcja rozkręca)

ogolnie to łazisz gosciem rozmawiasz z napotkanymi osobami i tak cały czas .Jak dla mnie to za bardzo wieje nuda nie dla mnie ten gatunek.

ale grafika ladna no i animacja twarzy bardzo dobra .....

 

Jak bym miał wybierać teraz to beż wahania Fable 2 .

 

Ja swojego Mass Effecta wymieniam ... :)

mass effect rasowym rpg? ja sklasyfikowałabym ją jako akcję z elementami rpg (gdyby nie awansowanie/levelowanie postaci i kustomizacja broni już w ogóle by nim nie był). :huh: tam jest od cholery akcji, a sama gra dosyć łatwa jak na rpg, zwłaszcza dodatkowe misje. Mimo to gra jest ciekawa i wciąga jak bagno a czytać jak nam sie nie chce to nie musimy, tylko jaki jest wtedy sens grania w ME ?. Można ją przejść na wiele sposobów. Dla mnie to jedna z najfajniejszych gierek jakie miałam okazję zaliczyć. W fable 2 jeszcze nie grałam.

 

Co powiecie o Dark Sector? Bardziej horror czy bardziej zwykła strzelanka?

bardziej strzelanka, dużo akcji, brutalna, fajne patenty z mocami bohatera. Z początku mi nie podeszła ale w miare postępu w grze spodobała mi się do tego stopnia,że na razie zrezygnowałam z jej sprzedaży i przechodzę na hardzie :P.

 

Blue Dragon czy Infinite Undiscovery ?

I czy jest w którejś z tych gier japoński voice-acting ? Bo angielskiego nie trawie w jRPG.

 

Ja za to nie trawie japonskiego. Przeciez tego sie nie da sluchac, gadki sa komiczne :mellow:

Co do wyboru, B.Dragon to dla mnie gniot, wiec wszystko jest chyba lepsze :D

Jak nie grales w Lost Odyssey, to polecam.

 

Komiczne jak się nie zna języka. Azjatów też śmieszy nasz język. btw,dla mnie komiczne jest anime z naszym polskim dubbingiem. Z jrpg na ixa polecam przede wszystkim Lost Odyssey (jest jap.dub do wyboru). Blue dragon tez ma japoński dubbing jak ktoś chce. Blue dragon to nie gniot, to zwyczajny,klasyczny pachnący klimatem anime erpeg, trochę infantylny, monentami też trochę nudnawy. Niczym nie zaskakuje ale jest dobry.

 

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Stoisz, strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz. Biegniesz, strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz. Chowając się za osłoną strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz. Zjeżdżając po poręczy strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz strzelasz. Cokolwiek byś nie robił to ... Tak w skrócie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...